• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
12 lipca portal zinfo.pl opublikował informację o zebraniu bogatyńskiego koła Prawa i Sprawiedliwości, poświęconym przygotowaniom do samorządowych wyborów.
 
 
11 lipca na portalu zinfo.pl ukazał się tekst „Cała prawda o Karbonaliach?” – portal skontaktował się z p. Jerzym Stachyrą, jak też z właścicielem agencji artystycznej Pianoforte.
 
 
10 lipca ukazało się zawiadomienie o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia na zadanie pod nazwą Rewitalizacja Centrum Bogatyni – etap 1 Budynek „Dworzec Historyczny”.
 
 
Zamieszczone zdjęcie wykonano w sobotę 7 lipca na ulicy Styki w Bogatyni. Niektóre śmieci zalegają tam od paru tygodni i zaczynają powoli wrastać w ziemię.
 
 
Reagując na krytyczne słowa burmistrza Grzmielewicza pod swoim adresem były wiceburmistrz Jerzy Stachyra wypowiedział się na profilu FB „Bogatynia jakiej nie znacie”.
 
 
Zwiezienie do Bogatyni kilkudziesięciu tysięcy ton odpadów spowodowało poważne zagrożenie dla środowiska – czy burmistrz Grzmielewicz jest temu współwinny?
 
 
5 lipca ukazała się informacja z otwarcia ofert w postępowaniu przetargowym na zadanie pod nazwą „Odbudowa ulicy Wiosennej w Bogatyni – Etap I – kanalizacja sanitarna”
 
 
6 lipca na antenie ArtRadia burmistrz podtrzymał stwierdzenie, że Karbonalia 2018 kosztowały gminę około 320 tys. zł – naszą uwagę bardziej przykuła jednak inna informacja.
 
środa, 26 październik 2016 18:42

Koncerty na rzecz chorego jeleniogórzanina

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Spełniając prośbę p. Elżbiety Zakrzewskiej, b. dyrektor bogatyńskiego SPZOZ, publikujemy informację o specjalnych koncertach na rzecz jeleniogórzanina, chorującego na stwardnienie rozsiane.

Koncerty na solistów, chór i orkiestrę („Stabat Mater” Gioachino Rossiniego) odbędą się:

3 listopada 2016 r., godz. 19.00, Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju;

4 listopada 2016 r., godz. 19.00, Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeleniej Górze;

5 listopada 2016 r., godz. 19.00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Współorganizatorem koncertu na rzecz 31-letniego mieszkańca Jeleniej Góry jest jeleniogórski Rotary Club. Tel. 600 334 611

Czytany 812 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com