• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek.
 
 
Rada Miejska w Bogatyni obecnej kadencji jest w trudniejszej sytuacji niż rada poprzednia – choćby dlatego, że sesje są teraz znacznie chętniej oglądane i żywo komentowane.
 
 
Przedstawiamy najważniejsze ustalenia Komisji Rewizyjnej, dotyczące modernizacji obiektu przy ulicy Skłodowskiej w Bogatyni z przeznaczeniem na świetlicę osiedlową.
 
 
Jak można się było spodziewać, podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia ożywioną dyskusję wywołał projekt uchwały o dopłatach do ceny wody dla gospodarstw domowych.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia uchwalono dopłaty do ceny wody w wysokości 5 mln zł – więcej informacji na ten temat podajemy w osobnym artykule.
 
 
Jesteśmy głęboko poruszeni śmiercią prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, śmiertelnie ranionego przez napastnika podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia radni podejmą kwestię ceny wody dla mieszkańców – chociaż planuje się wyższe dopłaty, to cena zapewne nieco wzrośnie.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni wiceburmistrz Sawicki przedstawi stan budowy otwartego basenu – warto spojrzeć na problemy z tą inwestycją w szerszym kontekście.
 
środa, 26 październik 2016 18:42

Koncerty na rzecz chorego jeleniogórzanina

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Spełniając prośbę p. Elżbiety Zakrzewskiej, b. dyrektor bogatyńskiego SPZOZ, publikujemy informację o specjalnych koncertach na rzecz jeleniogórzanina, chorującego na stwardnienie rozsiane.

Koncerty na solistów, chór i orkiestrę („Stabat Mater” Gioachino Rossiniego) odbędą się:

3 listopada 2016 r., godz. 19.00, Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju;

4 listopada 2016 r., godz. 19.00, Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeleniej Górze;

5 listopada 2016 r., godz. 19.00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Współorganizatorem koncertu na rzecz 31-letniego mieszkańca Jeleniej Góry jest jeleniogórski Rotary Club. Tel. 600 334 611

Czytany 932 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com