• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Nieistniejący już dziś zabytkowy Most Króla Jana z 1869 został zastąpiony w roku 2011 roku tak zwaną „kładką afrykańską” – warto przypomnieć losy tej przeprawy przez Miedziankę.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 23 kwietnia burmistrz zapowiedział podjęcie działań, które mogą doprowadzić do przejęcia bogatyńskiego Liceum Ogólnokształcącego przez gminę.
 
 
Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu sąd zdecydował o aresztowaniu na 3 miesiące sprawcy strzelaniny, która wydarzyła się 17 kwietnia w Bogatyni.
 
 
Jeden z Czytelników zwrócił naszą uwagę na zapomnianą nieco sprawę utworzenia świetlicy przy ulicy Skłodowskiej w Bogatyni – prace miały być zakończone w 2017 roku.
 
 
Dotychczasowy profil FB „Bogatynia jakiej nie znacie” funkcjonuje obecnie jako „Bogatynia jakiej nie znacie 2”, o czym informujemy w trosce o prawo obywateli do wyrażania swoich opinii.
 
 
17 kwietnia Międzyzwiązkowy Zespół Konsultacyjny PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia i Elektrownia Turów ogłosił stanowisko w sprawie inicjatywy Rady Miejskiej w Bogatyni.
 
 
20 kwietnia na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazało się zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie aktualizacji dokumentacji budowy świetlicy wiejskiej w Bratkowie.
 
 
Według portalu zinfo.pl decyzja o nałożeniu przez Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego kary za nielegalne rozpoczęcie budowy kąpieliska uprawomocniła się 10 kwietnia.
 
środa, 26 październik 2016 18:42

Koncerty na rzecz chorego jeleniogórzanina

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Spełniając prośbę p. Elżbiety Zakrzewskiej, b. dyrektor bogatyńskiego SPZOZ, publikujemy informację o specjalnych koncertach na rzecz jeleniogórzanina, chorującego na stwardnienie rozsiane.

Koncerty na solistów, chór i orkiestrę („Stabat Mater” Gioachino Rossiniego) odbędą się:

3 listopada 2016 r., godz. 19.00, Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju;

4 listopada 2016 r., godz. 19.00, Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeleniej Górze;

5 listopada 2016 r., godz. 19.00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Współorganizatorem koncertu na rzecz 31-letniego mieszkańca Jeleniej Góry jest jeleniogórski Rotary Club. Tel. 600 334 611

Czytany 746 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com