• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Burmistrz informując, że na oświatę Bogatynia przeznacza połowę budżetu, choć w rzeczywistości przeznacza jedną czwartą, podważył wiarygodność swojego wyborczego przesłania.
 
 
Jerzy Stachyra na profilu FB swojego komitetu ostrzegł pracowników obsługi i administracji w oświacie, aby nie ufali obietnicom w sprawie podwyżek, które mieliby otrzymać.
 
 
W książeczce, która trafiła do bogatyńskich domów, burmistrz informuje, iż gmina przeznacza na oświatę 50% budżetu. To gruba pomyłka – trudno rządzić gminą nie znając wydatków.
 
 
Powyższe zdjęcie zostało wykonane 18 października na rogu ulic Styki i Zamoyskiego w Bogatyni – 100 metrów od siedziby Straży Miejskiej i blisko domu, gdzie mieszka burmistrz.
 
 
Już się martwiliśmy, że przed wyborami urząd nie zdąży wydać kolorowej książeczki z bajeczkami – ale jest. Trafiła wreszcie do skrzynek pocztowych, żeby nie powiedzieć pod strzechy.
 
 
Władze samorządowe mają mnóstwo sposobów, które pozwalają wpływać na opinię publiczną. Z tego powodu mieszkańcy nie zawsze wiedzą, w jakim stanie jest faktycznie gmina.
 
 
Oceniając dwunastoletnią epokę rządów obecnego burmistrza nie zaszkodzi mieć na uwadze, że poprzednie władze Bogatyni miały na koncie całkiem sporo osiągnięć.
 
 
Nieco obraźliwie i lekceważąco wobec innych kandydatów zabrzmiały słowa obecnego burmistrza, który na antenie ArtRadia określił kampanię wyborczą jako „ściemę”.
 
środa, 26 październik 2016 18:42

Koncerty na rzecz chorego jeleniogórzanina

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Spełniając prośbę p. Elżbiety Zakrzewskiej, b. dyrektor bogatyńskiego SPZOZ, publikujemy informację o specjalnych koncertach na rzecz jeleniogórzanina, chorującego na stwardnienie rozsiane.

Koncerty na solistów, chór i orkiestrę („Stabat Mater” Gioachino Rossiniego) odbędą się:

3 listopada 2016 r., godz. 19.00, Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju;

4 listopada 2016 r., godz. 19.00, Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeleniej Górze;

5 listopada 2016 r., godz. 19.00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Współorganizatorem koncertu na rzecz 31-letniego mieszkańca Jeleniej Góry jest jeleniogórski Rotary Club. Tel. 600 334 611

Czytany 849 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com