• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Bogatyni poinformowało, że wkrótce zostanie otwarty Punkt Dobrowolnego Gromadzenia Odpadów – pełny tekst informacji poniżej.
 
 
12 sierpnia portal zgorzelec.info podał informację o kolejnym przedłużeniu tymczasowego aresztowania wobec zatrzymanych 13 lutego bogatyńskich samorządowców.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na NIEDZIELĘ z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
GPO podało informację o utworzeniu w Bogatyni i w sołectwach dwudziestu jeden nowych lokalizacji dla pojemników typu „Dzwon”, przeznaczonych na segregowane odpady.
 
 
Na portalu smartgmina.pl opublikowano wywiad z burmistrzem Błasiakiem na temat przystąpienia przez gminę Bogatynia do Zgorzeleckiego Klastra Energii Odnawialnej.
 
 
Kolejny raz portal „Wspólnota” opublikował ranking zamożności samorządów.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na 2 NIEDZIELE z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
Jedną z uchwał, podjętych podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca, była uchwała dotycząca powołania stałej Komisji Statutowej, liczącej siedmioro radnych.
 
piątek, 17 maj 2019 20:45

Pierwszy Festiwal Młodych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

24 i 25 maja w Bogatyni na terenie boiska Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Pierwszy Festiwal Młodych, zorganizowany pod egidą Młodych dla Gminy Bogatynia.

Młodzi dla Gminy Bogatynia tak o sobie piszą: „Jesteśmy stosunkowo nowym stowarzyszeniem, ale mamy bardzo dużo pomysłów oraz planów na przyszłe działania, także na terenie całego powiatu. Za nami jest już jeden event - wielkie sprzątanie Bogatyni, które odbiło się szerokim echem w naszym mieście. Staramy się poruszyć różne, lokalne środowiska, by młodzież więcej się socjalizowała, a również działała na rzecz polepszenia stanu środowiskowego/ estetycznego w naszym regionie.”

Jak czytamy na plakacie, podczas następnego majowego weekendu wystąpią Gosia Parada, DJ SOCHA, Karolina Gowin, UnFaced, Igor Remian i Nikodem Remian, Michał Drozdek, Honorata Szulc, Karolina Haytas, DUDI, Oliwia Kubicka, Klara Kisiel, Aleksandra Krasnowska i Dawid Klinkosch (stand-up).

Przewiduje się także animacje dla dzieci prowadzone przez stowarzyszenie KLANZA. W programie są ponadto zawody sportowe, fotobudka, malowanie twarzy, konkursy, dni otwarte LO oraz grill. Imprezę poprowadzi Woron (Marcin Woroniecki).

Czytany 479 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com