• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Powołana została nowa Rada Nadzorcza Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Bogatyni – w składzie rady znalazł się m.in. były prezes spółki.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni, która odbyła się 12 czerwca, radni ponownie odrzucili gminny program przeciwdziałania narkomanii na rok 2019 – poniżej wyniki głosowania.
 
 
13 czerwca opublikowane zostały zarządzenia burmistrza Bogatyni o powierzeniu stanowisk dyrektorów w trzech szkołach gminnych oraz w dwóch przedszkolach.
 
 
Podczas sesji nadzwyczajnej 12 czerwca radni zajęli się ponownie projektami uchwał w sprawie programów przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii, które odrzucono 5 czerwca.
 
 
Po zmianie składów Rad Nadzorczych w PEC S.A. oraz w GZMK Sp. z o.o. przyszedł czas na kolejną spółkę komunalną – Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnię S.A.
 
 
Na 12 czerwca na godz. 15.30 zwołano nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się odrzuconymi programami i projektem uchwały o obywatelskiej inicjatywie uchwałodawczej.
 
 
Z uwagi na zainteresowanie, jakie spowodował nasz tekst „Radni odrzucili dwa programy”, jak też docierające do redakcji pytania, publikujemy informację o tym, kto jak głosował.
 
 
Wybrano ofertę na „Wykonanie projektu geotechnicznego wraz z dokumentacją badań podłoża i oceną przydatności do wbudowania gruntów” znajdujących się na terenie basenu w Bogatyni.
 
piątek, 17 maj 2019 20:45

Pierwszy Festiwal Młodych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

24 i 25 maja w Bogatyni na terenie boiska Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Pierwszy Festiwal Młodych, zorganizowany pod egidą Młodych dla Gminy Bogatynia.

Młodzi dla Gminy Bogatynia tak o sobie piszą: „Jesteśmy stosunkowo nowym stowarzyszeniem, ale mamy bardzo dużo pomysłów oraz planów na przyszłe działania, także na terenie całego powiatu. Za nami jest już jeden event - wielkie sprzątanie Bogatyni, które odbiło się szerokim echem w naszym mieście. Staramy się poruszyć różne, lokalne środowiska, by młodzież więcej się socjalizowała, a również działała na rzecz polepszenia stanu środowiskowego/ estetycznego w naszym regionie.”

Jak czytamy na plakacie, podczas następnego majowego weekendu wystąpią Gosia Parada, DJ SOCHA, Karolina Gowin, UnFaced, Igor Remian i Nikodem Remian, Michał Drozdek, Honorata Szulc, Karolina Haytas, DUDI, Oliwia Kubicka, Klara Kisiel, Aleksandra Krasnowska i Dawid Klinkosch (stand-up).

Przewiduje się także animacje dla dzieci prowadzone przez stowarzyszenie KLANZA. W programie są ponadto zawody sportowe, fotobudka, malowanie twarzy, konkursy, dni otwarte LO oraz grill. Imprezę poprowadzi Woron (Marcin Woroniecki).

Czytany 262 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com