• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
20 maja w Bogatyńskim Ośrodku Kultury (ze względu na stan epidemii) odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – z porządku obrad zdjęto punkty dotyczące gospodarki odpadami.
 
 
Rozmowę przeprowadzoną przez p. Magdę Kościańską z przewodniczącym Rady Miejskiej w Bogatyni, p. Arturem Oliaszem, zdominowała sprawa zmian w Komisji Rewizyjnej.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.
 
 
„Kurczak żywcem skubany” – pod takim tytułem w Gazecie Wyborczej (Duży Format, 9 marca) ukazał się artykuł p. Karoliny Kijek, dotyczący rozszerzenia odkrywki w Opolnie-Zdroju.
 
 
Na 9 marca na godz. 9.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad przewidziano m.in. sprawozdania z działalności burmistrza oraz rady i jej komisji w 2019 roku.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 24 lutego wywiązała się dość ostra dyskusja dotycząca obecnej sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
Na 24 lutego na godz. 15.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, poświęcona wyłącznie sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
10 lutego burmistrz Błasiak poinformował o ogłoszeniu nowego konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni.
 
piątek, 17 maj 2019 20:45

Pierwszy Festiwal Młodych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

24 i 25 maja w Bogatyni na terenie boiska Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Pierwszy Festiwal Młodych, zorganizowany pod egidą Młodych dla Gminy Bogatynia.

Młodzi dla Gminy Bogatynia tak o sobie piszą: „Jesteśmy stosunkowo nowym stowarzyszeniem, ale mamy bardzo dużo pomysłów oraz planów na przyszłe działania, także na terenie całego powiatu. Za nami jest już jeden event - wielkie sprzątanie Bogatyni, które odbiło się szerokim echem w naszym mieście. Staramy się poruszyć różne, lokalne środowiska, by młodzież więcej się socjalizowała, a również działała na rzecz polepszenia stanu środowiskowego/ estetycznego w naszym regionie.”

Jak czytamy na plakacie, podczas następnego majowego weekendu wystąpią Gosia Parada, DJ SOCHA, Karolina Gowin, UnFaced, Igor Remian i Nikodem Remian, Michał Drozdek, Honorata Szulc, Karolina Haytas, DUDI, Oliwia Kubicka, Klara Kisiel, Aleksandra Krasnowska i Dawid Klinkosch (stand-up).

Przewiduje się także animacje dla dzieci prowadzone przez stowarzyszenie KLANZA. W programie są ponadto zawody sportowe, fotobudka, malowanie twarzy, konkursy, dni otwarte LO oraz grill. Imprezę poprowadzi Woron (Marcin Woroniecki).

Czytany 1123 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com