• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni serdecznie zapraszają miłośników gier umysłowych i rozrywki intelektualnej na pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie z "PLANSZOMANIĄ".
 
 
W okręgu wyborczym nr 1 (Legnica), do którego należy gmina Bogatynia, do Sejmu wybrano sześcioro posłów z listy PiS, troje z listy KO, dwoje z listy SLD i jednego posła z listy PSL.
 
 
Na zlecenie gminy zostały opracowane założenia restrukturyzacji SPZOZ w Bogatyni – proponowane zmiany w funkcjonowaniu zespołu zmniejszyłyby koszty o niemal 5 mln zł.
 
 
Przeprowadzony niedawno audyt funkcjonowania SPZOZ w Bogatyni stanowi dobry punkt wyjścia do zastanowienia się nad przyszłością zespołu i podjęcia stosownych działań.
 
 
Na 17 października na godz. 9.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. realizacją budżetu gminy w I półroczu 2019 r.
 
 
Pod koniec września na Portalu Samorządowym ukazał się tekst informujący, że sporo samorządów podjęło decyzję o likwidacji albo o przekształceniu zakładu budżetowego.
 
 
Cztery lata temu prawie połowa uprawnionych zrezygnowała z udziału w wyborze posłów i senatorów – zbyt łatwo szuka się usprawiedliwienia dla takiej decyzji.
 
 
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, opublikowana na geoportalu ma za zadanie zwiększyć poczucie bezpieczeństwa społeczeństwa.
 
piątek, 19 kwiecień 2019 16:37

Kotlina Turoszowska. Monografia Miasta i Gminy Bogatynia w okresie 1945 - 2010

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na prośbę autora, poniżej publikujemy zaproszenie na spotkanie autorskie.

Serdecznie zapraszam mieszkańców Miasta i Gminy Bogatynia, na prezentację książki pt. ,,Kotlina Turoszowska. Monografia Miasta i Gminy Bogatynia w okresie 1945 - 2010" 26 kwietnia godz. 17.00 w Bibliotece Miejskiej w Bogatyni.

z wyrazami szacunku
ks. dr Adam Szpotański

Możliwość zakupu książki w cenie 30 PLN w:
- Bibliotece Miejskiej w Bogatyni
- Księgarnia Verbum ul. Piłsudskiego w Zgorzelcu

Czytany 790 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com