• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Bogatynia zamierza poprzeć starania miasta Zittau przy ubieganiu się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2025 – taką informację podano 23 maja na stronie internetowej UMiG Bogatynia.
 
 
Na 28 maja na godz. 10.00 została zwołana nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad jest tylko jeden projekt uchwały dotyczący KWB Turów.
 
 
Może to drobna sprawa, niemniej czujemy się w obowiązku poinformować, że dzikie wysypisko obok boiska LO w Bogatyni zostało usunięte – jak widać na powyższym zdjęciu.
 
 
Jak już informowaliśmy 24 i 25 maja na boisku LO w Bogatyni odbędzie się 1 Festiwal Młodych – to okazja, aby przypomnieć o dzikim składowisku odpadów w sąsiedztwie obiektu.
 
 
24 i 25 maja w Bogatyni na terenie boiska Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Pierwszy Festiwal Młodych, zorganizowany pod egidą Młodych dla Gminy Bogatynia.
 
 
16 maja na stronie internetowej zgorzeleckiej policji pojawiła się informacja o zarekwirowaniu na terenie Bogatyni kilku nielegalnych automatów do gier hazardowych.
 
 
16 maja odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, na której przedstawiono m.in. funkcjonowanie SPZOZ, jak też zarządzenie w sprawie częściowego zablokowania wydatków gminy.
 
 
Powyższe zdjęcie wykonano 16 maja na ulicy Styki – ledwie z sąsiedztwa „dzwonów” usunięto dzikie składowisko odpadów, a już ktoś podrzuca kolejne śmieci.
 
piątek, 19 kwiecień 2019 16:37

Kotlina Turoszowska. Monografia Miasta i Gminy Bogatynia w okresie 1945 - 2010

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na prośbę autora, poniżej publikujemy zaproszenie na spotkanie autorskie.

Serdecznie zapraszam mieszkańców Miasta i Gminy Bogatynia, na prezentację książki pt. ,,Kotlina Turoszowska. Monografia Miasta i Gminy Bogatynia w okresie 1945 - 2010" 26 kwietnia godz. 17.00 w Bibliotece Miejskiej w Bogatyni.

z wyrazami szacunku
ks. dr Adam Szpotański

Możliwość zakupu książki w cenie 30 PLN w:
- Bibliotece Miejskiej w Bogatyni
- Księgarnia Verbum ul. Piłsudskiego w Zgorzelcu

Czytany 305 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com