• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na 24 lutego na godz. 15.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, poświęcona wyłącznie sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
10 lutego burmistrz Błasiak poinformował o ogłoszeniu nowego konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni.
 
 
30 stycznia na stronie internetowej UMiG ukazała się informacja burmistrza Błasiaka dotycząca wspólnot zarządzanych dotąd przez Gminny Zarząd Mienia Komunalnego.
 
 
„Zabierzemy Czechom wodę” – pod takim tytułem Gazeta Wyborcza z 29 stycznia opublikowała tekst Gabrieli Łazarczyk i Mateusza Kokoszkiewicza na temat KWB Turów.
 
 
Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni serdecznie zapraszają miłośników gier umysłowych i rozrywki intelektualnej na pierwsze w Nowym Roku spotkanie z "PLANSZOMANIĄ".
 
 
„W zagłębiu narkotykowym na policję nie liczą” – pod takim tytułem 24 stycznia w dolnośląskim dodatku Gazety Wyborczej ukazał się tekst autorstwa Karoliny Kijek.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 20 stycznia wprowadzono do porządku obrad informację na temat Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
20 stycznia odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której w tajnym głosowaniu wybrano nowego przewodniczącego rady – został nim jeden z wiceprzewodniczących.
 
czwartek, 25 październik 2018 20:17

Nie czekajcie z posprzątaniem gminy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wprawdzie komitety wyborcze mają jeszcze trochę czasu na posprzątanie plakatów, jednak byłoby wskazane, aby się trochę z robieniem porządków pośpieszyć.

Reklamy wyborcze nie dodają uroku różnego rodzaju słupom, a co ważniejsze deszcz i wiatr dokonują dzieła zniszczenia. Na ulicach i trawnikach leżą resztki plakatów i nikomu już niepotrzebne ulotki.

Bogatynia i tak nie słynie z czystości. Tak więc apelujemy o to, żeby jak najszybciej przestał nas straszyć krajobraz po bitwie (wyborczej). Zwłaszcza przed dniem Wszystkich Świętych.

Podczas kampanii słyszeliśmy wiele słów o tym, jak to kandydaci zamierzają dbać o gminę. Pozostawione śmieci każą wątpić, że były to słowa prawdziwe.

Czytany 1824 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com