• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca poruszono kwestię profili, jakie może zaoferować w roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie.
 
 
Sesja Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca miała spokojny przebieg, zapewne nie bez związku z przypomnieniem przez przewodniczącą rady Dorotę Bojakowską zasad właściwego zachowania.
 
 
10 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia opublikowała kolejny komunikat dotyczący jakości wody na ulicy Krakowskiej w Bogatyni.
 
 
8 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia ogłosiła komunikat dotyczący ulicy Krakowskiej w Bogatyni – poniżej pełny tekst informacji.
 
 
Ponieważ docierają do nas pytania, związane z przewidzianą na sesji Rady Miejskiej 11 lipca informacją o jakości wody – odnosimy się krótko do parametrów żelaza i manganu.
 
 
Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.
 
 
5 lipca na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazała się informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 
 
Na 11 lipca na godz. 10.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. projektem uchwały w sprawie opłat za wychowanie przedszkolne.
 
czwartek, 25 październik 2018 20:17

Nie czekajcie z posprzątaniem gminy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wprawdzie komitety wyborcze mają jeszcze trochę czasu na posprzątanie plakatów, jednak byłoby wskazane, aby się trochę z robieniem porządków pośpieszyć.

Reklamy wyborcze nie dodają uroku różnego rodzaju słupom, a co ważniejsze deszcz i wiatr dokonują dzieła zniszczenia. Na ulicach i trawnikach leżą resztki plakatów i nikomu już niepotrzebne ulotki.

Bogatynia i tak nie słynie z czystości. Tak więc apelujemy o to, żeby jak najszybciej przestał nas straszyć krajobraz po bitwie (wyborczej). Zwłaszcza przed dniem Wszystkich Świętych.

Podczas kampanii słyszeliśmy wiele słów o tym, jak to kandydaci zamierzają dbać o gminę. Pozostawione śmieci każą wątpić, że były to słowa prawdziwe.

Czytany 1200 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com