• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Bogatynia zamierza poprzeć starania miasta Zittau przy ubieganiu się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2025 – taką informację podano 23 maja na stronie internetowej UMiG Bogatynia.
 
 
Na 28 maja na godz. 10.00 została zwołana nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad jest tylko jeden projekt uchwały dotyczący KWB Turów.
 
 
Może to drobna sprawa, niemniej czujemy się w obowiązku poinformować, że dzikie wysypisko obok boiska LO w Bogatyni zostało usunięte – jak widać na powyższym zdjęciu.
 
 
Jak już informowaliśmy 24 i 25 maja na boisku LO w Bogatyni odbędzie się 1 Festiwal Młodych – to okazja, aby przypomnieć o dzikim składowisku odpadów w sąsiedztwie obiektu.
 
 
24 i 25 maja w Bogatyni na terenie boiska Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Pierwszy Festiwal Młodych, zorganizowany pod egidą Młodych dla Gminy Bogatynia.
 
 
16 maja na stronie internetowej zgorzeleckiej policji pojawiła się informacja o zarekwirowaniu na terenie Bogatyni kilku nielegalnych automatów do gier hazardowych.
 
 
16 maja odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, na której przedstawiono m.in. funkcjonowanie SPZOZ, jak też zarządzenie w sprawie częściowego zablokowania wydatków gminy.
 
 
Powyższe zdjęcie wykonano 16 maja na ulicy Styki – ledwie z sąsiedztwa „dzwonów” usunięto dzikie składowisko odpadów, a już ktoś podrzuca kolejne śmieci.
 
czwartek, 25 październik 2018 20:17

Nie czekajcie z posprzątaniem gminy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wprawdzie komitety wyborcze mają jeszcze trochę czasu na posprzątanie plakatów, jednak byłoby wskazane, aby się trochę z robieniem porządków pośpieszyć.

Reklamy wyborcze nie dodają uroku różnego rodzaju słupom, a co ważniejsze deszcz i wiatr dokonują dzieła zniszczenia. Na ulicach i trawnikach leżą resztki plakatów i nikomu już niepotrzebne ulotki.

Bogatynia i tak nie słynie z czystości. Tak więc apelujemy o to, żeby jak najszybciej przestał nas straszyć krajobraz po bitwie (wyborczej). Zwłaszcza przed dniem Wszystkich Świętych.

Podczas kampanii słyszeliśmy wiele słów o tym, jak to kandydaci zamierzają dbać o gminę. Pozostawione śmieci każą wątpić, że były to słowa prawdziwe.

Czytany 1057 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com