• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na 26 marca na godz. 11.00 zwołano sesję Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się między innymi kwestią wyodrębnienia w budżecie gminy funduszu sołeckiego.
 
 
18 marca zostały przeprowadzone wybory do Rady Osiedla nr 1 – w pierwszym terminie nie odbyły się z uwagi na zbyt niską frekwencję. Tym samym wybrano wszystkie osiem rad osiedli.
 
 
13 marca odbyło się zebranie mieszkańców, na którym wybrano Radę Osiedla nr 5. Wybrano już siedem rad – ostatnie wybory (Rady Osiedla nr 1) przewidziano na 18 marca.
 
 
Jedna z uchwał podjętych na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 7 marca dotyczyła ustalenia składu Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej.
 
 
Już wkrótce, bo 19 marca, miłośnicy gier z naszej gminy będą mogli się wziąć udział w kolejnej Planszomanii – z dokładniejszymi informacjami można się zapoznać poniżej.
 
 
Telewizja Bogatynia opublikowała materiał dotyczący informacji o zamknięciu biura bezpłatnych porad dla mieszkańców gminy Bogatynia, zatrudnionych w Czechach i w Niemczech.
 
 
11 marca przeprowadzono zebrania mieszkańców osiedla nr 3 i nr 7, których celem było przeprowadzenie wyborów do rad osiedli – wybory w osiedlu nr 1 odbędą się 18 marca o 16.30.
 
 
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania 8 marca zamieściło na stronie UMiG Bogatynia zaproszenie do udziału we wiosennych porządkach – poniżej treść apelu i nasz komentarz.
 
środa, 24 październik 2018 17:38

Jak się zagubił internetowy troll

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Wpisy internetowych trolli są dla naszej redakcji źródłem nieustającej radości – jeden z nich broniąc dotychczasowego układu w Bogatyni niechcący przyznał, że zmiany są konieczne.

Ów zagubiony troll zaapelował do Wojciecha Błasiaka, aby się wycofał z wyborów. Według trolla na drugą turę wyborów szkoda wydatków z „i tak zrujnowanego budżetu gminy”.

Biedny trollu, czyżbyś zapomniał, kto rujnował budżet gminy przez dwanaście lat? Czy to nie najlepszy argument za zmianą burmistrza?

Troll zresztą pewnie wie, że pracę komisji wyborczych opłaca budżet państwa. Próbuje więc namieszać ludziom w głowach, co nie dziwi – wszak według skandynawskich wierzeń trolle to istoty złośliwe, uwielbiające wyrządzać szkody.

Trolle działały w nocy, gdyż lękały się słońca – światło słoneczne zamieniało je w kamień. Trochę ich jest w internecie, jeśli więc skamienieją w świetle faktów, mogą się do czegoś przydać.

Na przykład podczas remontu drogi do Opolna.

Czytany 1458 razy

Biorą udział w konwersacji

 • No to niech Błasiak poda kto będzie jego zastępcą. Czy będzie to np. p. Koziński albo p. Biniasz? Tak trudno poinformować wyborców z kim będzie współpracował? To jest moje prawo wiedzieć za jakim nowym układem mam zagłosować. Bo zawsze to jest jakiś układ. Doopa nie demokracja, tajemnice z ciemnego lasu!

 • Gość (Sprawiedliwy)

  W odpowiedzi na: Gość (WYBORCA) Zgłoś

  Takie pytanie jest bez sensu. Błasiak aby odnieść sukces musi pozyskać koalicjantów i nie mogą to być ludzie z otoczenia grzmielewicza tylko z formującej się opozycji do niego. Jak myślisz wyborco jakim ruchem ich pozyska?

 • Tu Troll przysparzajacy redakcji nieustającej radości.
  Tak to ja napisałem o 20% procentowym zwycięscy.Radosna twórczość redakcji, to wywoływanie stanu permanentnego zagrożenia demokracji.Przedstawiam jeden z nich.CBA ma być ratunkiem, bo wrażenie siły i złoczyńcy namawiają naszą młodzież do handlu swoim honorem.Przedstawiam fakty to piszę. Brak twardych dowodów to nie piszę głupot. Jeżeli wynik nie będzie po myśli redakcji ,,nieustającej radości".Młodzież nie jest taka głupia i prymitywna .Dowodem wybory w Porajowie. Myśli pro społecznie i realnie.W waszych zatwardzialych głowach chorych na władzę rodzą się takie rzeczy.

  Nie jestem miłośnikiem ani p.A.G jak i p. B.Ten pierwszy tak naprawdę nigdy nie został przez ,,stare klany " w Bogatyni zaakceptowany.Przedstawicielem ,,starych"jest p. Zbigniew.Objawienie ,,Odnowy".Jakiej k...a mawia ulica i ja także. Od początku kampanii wielu prosi 20% -go kandydata na wlodarza naszego miasta,o podanie w zarysie swojej wizji naprawy.I co ?Nic głupoty o piłce ,mamie z saturatorem.
  Od kilku lat leci w Polsacie historia rodziny z ulicy Ćwiartki 3/4. Zmień pan kanał na inny panie B. Glowny bohater wspomina od czasu do czasu z rozrzewnieniem swoj saturator.Zabawa z budżetem razy pięć lat ,to nie mała kwota.. Ile ?Może to wyliczyć p.Zbigniew biegły w rachunkach wydatków obecnego burmistrza.Za dużo było was panowie. Teraz płacze i zgrzytanie zębów.Czy się zmiescicie w tej jednej ,którą każdy ma z tyłu. 4 listopada zobaczymy.

  Życzę jednemu jak i drugiemu zwycięstwa.
  Jeżeli redakcja uzna ,że dostarczyłeb kolejnej porcji radości to puści. Jeżeli nie to i tak zapozna się z treścią i może to o kant .....

 • Gość (Radosny troll)

  Zgłoś

  Tak jak wasze nieustające działania ,,przysłużyły" się w osiągnięciu wyniku Błsiaka.
  Tak trudno przedstawić zarys zmian.Miast opowiadać o saturatorze mamy.

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com