• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca poruszono kwestię profili, jakie może zaoferować w roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie.
 
 
Sesja Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca miała spokojny przebieg, zapewne nie bez związku z przypomnieniem przez przewodniczącą rady Dorotę Bojakowską zasad właściwego zachowania.
 
 
10 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia opublikowała kolejny komunikat dotyczący jakości wody na ulicy Krakowskiej w Bogatyni.
 
 
8 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia ogłosiła komunikat dotyczący ulicy Krakowskiej w Bogatyni – poniżej pełny tekst informacji.
 
 
Ponieważ docierają do nas pytania, związane z przewidzianą na sesji Rady Miejskiej 11 lipca informacją o jakości wody – odnosimy się krótko do parametrów żelaza i manganu.
 
 
Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.
 
 
5 lipca na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazała się informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 
 
Na 11 lipca na godz. 10.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. projektem uchwały w sprawie opłat za wychowanie przedszkolne.
 
środa, 24 październik 2018 17:38

Jak się zagubił internetowy troll

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Wpisy internetowych trolli są dla naszej redakcji źródłem nieustającej radości – jeden z nich broniąc dotychczasowego układu w Bogatyni niechcący przyznał, że zmiany są konieczne.

Ów zagubiony troll zaapelował do Wojciecha Błasiaka, aby się wycofał z wyborów. Według trolla na drugą turę wyborów szkoda wydatków z „i tak zrujnowanego budżetu gminy”.

Biedny trollu, czyżbyś zapomniał, kto rujnował budżet gminy przez dwanaście lat? Czy to nie najlepszy argument za zmianą burmistrza?

Troll zresztą pewnie wie, że pracę komisji wyborczych opłaca budżet państwa. Próbuje więc namieszać ludziom w głowach, co nie dziwi – wszak według skandynawskich wierzeń trolle to istoty złośliwe, uwielbiające wyrządzać szkody.

Trolle działały w nocy, gdyż lękały się słońca – światło słoneczne zamieniało je w kamień. Trochę ich jest w internecie, jeśli więc skamienieją w świetle faktów, mogą się do czegoś przydać.

Na przykład podczas remontu drogi do Opolna.

Czytany 1877 razy

Biorą udział w konwersacji

 • No to niech Błasiak poda kto będzie jego zastępcą. Czy będzie to np. p. Koziński albo p. Biniasz? Tak trudno poinformować wyborców z kim będzie współpracował? To jest moje prawo wiedzieć za jakim nowym układem mam zagłosować. Bo zawsze to jest jakiś układ. Doopa nie demokracja, tajemnice z ciemnego lasu!

 • Gość (Sprawiedliwy)

  W odpowiedzi na: Gość (WYBORCA) Zgłoś

  Takie pytanie jest bez sensu. Błasiak aby odnieść sukces musi pozyskać koalicjantów i nie mogą to być ludzie z otoczenia grzmielewicza tylko z formującej się opozycji do niego. Jak myślisz wyborco jakim ruchem ich pozyska?

 • Tu Troll przysparzajacy redakcji nieustającej radości.
  Tak to ja napisałem o 20% procentowym zwycięscy.Radosna twórczość redakcji, to wywoływanie stanu permanentnego zagrożenia demokracji.Przedstawiam jeden z nich.CBA ma być ratunkiem, bo wrażenie siły i złoczyńcy namawiają naszą młodzież do handlu swoim honorem.Przedstawiam fakty to piszę. Brak twardych dowodów to nie piszę głupot. Jeżeli wynik nie będzie po myśli redakcji ,,nieustającej radości".Młodzież nie jest taka głupia i prymitywna .Dowodem wybory w Porajowie. Myśli pro społecznie i realnie.W waszych zatwardzialych głowach chorych na władzę rodzą się takie rzeczy.

  Nie jestem miłośnikiem ani p.A.G jak i p. B.Ten pierwszy tak naprawdę nigdy nie został przez ,,stare klany " w Bogatyni zaakceptowany.Przedstawicielem ,,starych"jest p. Zbigniew.Objawienie ,,Odnowy".Jakiej k...a mawia ulica i ja także. Od początku kampanii wielu prosi 20% -go kandydata na wlodarza naszego miasta,o podanie w zarysie swojej wizji naprawy.I co ?Nic głupoty o piłce ,mamie z saturatorem.
  Od kilku lat leci w Polsacie historia rodziny z ulicy Ćwiartki 3/4. Zmień pan kanał na inny panie B. Glowny bohater wspomina od czasu do czasu z rozrzewnieniem swoj saturator.Zabawa z budżetem razy pięć lat ,to nie mała kwota.. Ile ?Może to wyliczyć p.Zbigniew biegły w rachunkach wydatków obecnego burmistrza.Za dużo było was panowie. Teraz płacze i zgrzytanie zębów.Czy się zmiescicie w tej jednej ,którą każdy ma z tyłu. 4 listopada zobaczymy.

  Życzę jednemu jak i drugiemu zwycięstwa.
  Jeżeli redakcja uzna ,że dostarczyłeb kolejnej porcji radości to puści. Jeżeli nie to i tak zapozna się z treścią i może to o kant .....

 • Gość (Radosny troll)

  Zgłoś

  Tak jak wasze nieustające działania ,,przysłużyły" się w osiągnięciu wyniku Błsiaka.
  Tak trudno przedstawić zarys zmian.Miast opowiadać o saturatorze mamy.

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com