• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni serdecznie zapraszają miłośników gier umysłowych i rozrywki intelektualnej na pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie z "PLANSZOMANIĄ".
 
 
W okręgu wyborczym nr 1 (Legnica), do którego należy gmina Bogatynia, do Sejmu wybrano sześcioro posłów z listy PiS, troje z listy KO, dwoje z listy SLD i jednego posła z listy PSL.
 
 
Na zlecenie gminy zostały opracowane założenia restrukturyzacji SPZOZ w Bogatyni – proponowane zmiany w funkcjonowaniu zespołu zmniejszyłyby koszty o niemal 5 mln zł.
 
 
Przeprowadzony niedawno audyt funkcjonowania SPZOZ w Bogatyni stanowi dobry punkt wyjścia do zastanowienia się nad przyszłością zespołu i podjęcia stosownych działań.
 
 
Na 17 października na godz. 9.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. realizacją budżetu gminy w I półroczu 2019 r.
 
 
Pod koniec września na Portalu Samorządowym ukazał się tekst informujący, że sporo samorządów podjęło decyzję o likwidacji albo o przekształceniu zakładu budżetowego.
 
 
Cztery lata temu prawie połowa uprawnionych zrezygnowała z udziału w wyborze posłów i senatorów – zbyt łatwo szuka się usprawiedliwienia dla takiej decyzji.
 
 
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, opublikowana na geoportalu ma za zadanie zwiększyć poczucie bezpieczeństwa społeczeństwa.
 
środa, 24 październik 2018 17:38

Jak się zagubił internetowy troll

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Wpisy internetowych trolli są dla naszej redakcji źródłem nieustającej radości – jeden z nich broniąc dotychczasowego układu w Bogatyni niechcący przyznał, że zmiany są konieczne.

Ów zagubiony troll zaapelował do Wojciecha Błasiaka, aby się wycofał z wyborów. Według trolla na drugą turę wyborów szkoda wydatków z „i tak zrujnowanego budżetu gminy”.

Biedny trollu, czyżbyś zapomniał, kto rujnował budżet gminy przez dwanaście lat? Czy to nie najlepszy argument za zmianą burmistrza?

Troll zresztą pewnie wie, że pracę komisji wyborczych opłaca budżet państwa. Próbuje więc namieszać ludziom w głowach, co nie dziwi – wszak według skandynawskich wierzeń trolle to istoty złośliwe, uwielbiające wyrządzać szkody.

Trolle działały w nocy, gdyż lękały się słońca – światło słoneczne zamieniało je w kamień. Trochę ich jest w internecie, jeśli więc skamienieją w świetle faktów, mogą się do czegoś przydać.

Na przykład podczas remontu drogi do Opolna.

Czytany 2891 razy

Biorą udział w konwersacji

 • No to niech Błasiak poda kto będzie jego zastępcą. Czy będzie to np. p. Koziński albo p. Biniasz? Tak trudno poinformować wyborców z kim będzie współpracował? To jest moje prawo wiedzieć za jakim nowym układem mam zagłosować. Bo zawsze to jest jakiś układ. Doopa nie demokracja, tajemnice z ciemnego lasu!

 • Gość (Sprawiedliwy)

  W odpowiedzi na: Gość (WYBORCA) Zgłoś

  Takie pytanie jest bez sensu. Błasiak aby odnieść sukces musi pozyskać koalicjantów i nie mogą to być ludzie z otoczenia grzmielewicza tylko z formującej się opozycji do niego. Jak myślisz wyborco jakim ruchem ich pozyska?

 • Tu Troll przysparzajacy redakcji nieustającej radości.
  Tak to ja napisałem o 20% procentowym zwycięscy.Radosna twórczość redakcji, to wywoływanie stanu permanentnego zagrożenia demokracji.Przedstawiam jeden z nich.CBA ma być ratunkiem, bo wrażenie siły i złoczyńcy namawiają naszą młodzież do handlu swoim honorem.Przedstawiam fakty to piszę. Brak twardych dowodów to nie piszę głupot. Jeżeli wynik nie będzie po myśli redakcji ,,nieustającej radości".Młodzież nie jest taka głupia i prymitywna .Dowodem wybory w Porajowie. Myśli pro społecznie i realnie.W waszych zatwardzialych głowach chorych na władzę rodzą się takie rzeczy.

  Nie jestem miłośnikiem ani p.A.G jak i p. B.Ten pierwszy tak naprawdę nigdy nie został przez ,,stare klany " w Bogatyni zaakceptowany.Przedstawicielem ,,starych"jest p. Zbigniew.Objawienie ,,Odnowy".Jakiej k...a mawia ulica i ja także. Od początku kampanii wielu prosi 20% -go kandydata na wlodarza naszego miasta,o podanie w zarysie swojej wizji naprawy.I co ?Nic głupoty o piłce ,mamie z saturatorem.
  Od kilku lat leci w Polsacie historia rodziny z ulicy Ćwiartki 3/4. Zmień pan kanał na inny panie B. Glowny bohater wspomina od czasu do czasu z rozrzewnieniem swoj saturator.Zabawa z budżetem razy pięć lat ,to nie mała kwota.. Ile ?Może to wyliczyć p.Zbigniew biegły w rachunkach wydatków obecnego burmistrza.Za dużo było was panowie. Teraz płacze i zgrzytanie zębów.Czy się zmiescicie w tej jednej ,którą każdy ma z tyłu. 4 listopada zobaczymy.

  Życzę jednemu jak i drugiemu zwycięstwa.
  Jeżeli redakcja uzna ,że dostarczyłeb kolejnej porcji radości to puści. Jeżeli nie to i tak zapozna się z treścią i może to o kant .....

 • Gość (Radosny troll)

  Zgłoś

  Tak jak wasze nieustające działania ,,przysłużyły" się w osiągnięciu wyniku Błsiaka.
  Tak trudno przedstawić zarys zmian.Miast opowiadać o saturatorze mamy.

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com