• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca poruszono kwestię profili, jakie może zaoferować w roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie.
 
 
Sesja Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca miała spokojny przebieg, zapewne nie bez związku z przypomnieniem przez przewodniczącą rady Dorotę Bojakowską zasad właściwego zachowania.
 
 
10 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia opublikowała kolejny komunikat dotyczący jakości wody na ulicy Krakowskiej w Bogatyni.
 
 
8 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia ogłosiła komunikat dotyczący ulicy Krakowskiej w Bogatyni – poniżej pełny tekst informacji.
 
 
Ponieważ docierają do nas pytania, związane z przewidzianą na sesji Rady Miejskiej 11 lipca informacją o jakości wody – odnosimy się krótko do parametrów żelaza i manganu.
 
 
Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.
 
 
5 lipca na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazała się informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 
 
Na 11 lipca na godz. 10.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. projektem uchwały w sprawie opłat za wychowanie przedszkolne.
 
piątek, 28 wrzesień 2018 19:32

Zjeżdżalnia pana burmistrza

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Bogatyńska zjeżdżalnia kamikaze na basenie ma szanse wypromować gminę podobnie, jak to ma miejsce w przypadku słynnej „renowacji” twarzy Jezusa w Hiszpanii.

Jak wiadomo, odnowienia XIX-wiecznego fresku w hiszpańskim miasteczku Borja podjęła się pewna artystka – amatorka. Z uwagi na specyficzny urok, przywodzący na myśl jeża, portret zyskał sobie w polskim internecie miano Jeżusa Chrystusa.

Mimowolna promocja hiszpańskiej miejscowości okazała się niezwykle skuteczna. Borja jest odwiedzana przez kilkadziesiąt tysięcy turystów rocznie. Czy zatem nie należałoby pomyśleć o wykorzystaniu podobnej szansy?

Zjeżdżalnia kamikaze (ta największa, granatowa) jeszcze nie zyskała sobie podobnej sławy, ale chyba jest na dobrej drodze ku temu. Lądowanie w wodzie będzie zajęciem ekwilibrystycznym i tylko zapewne nieliczni śmiałkowie odważą się na ten krok. Banzai!

Na podstawie fotografii, dostępnych w internecie (także u nas) sami Państwo możecie ocenić, jaką atrakcją może zostać najwyższa zjeżdżalnia. U jej wylotu czeka wszak niespodzianka, wymagająca sporych umiejętności przetrwania.

Dlatego z niecierpliwością czekamy na otwarcie kąpieliska. Oczyma duszy już widzimy, jak burmistrz wchodzi dostojnie na wieżę i staje na jej szczycie. Bardzo chcielibyśmy zobaczyć, jak stąd zjeżdża.

Czytany 2265 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com