• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
„Demokracja nie znosi monopolu” – takie słowa wypowiedział przed II turą wyborów prezydenckich w 2010 jeden z kandydatów. Kto? Odpowiedź może Państwa zaskoczyć.
 
 
W komentarzu dotyczącym różnych medialnych doniesień na temat budowy bogatyńskiego kąpieliska, burmistrz Błasiak przypomniał, że sprawą zajmuje się prokuratura.
 
 
30 czerwca burmistrz Błasiak odniósł się do różnych doniesień medialnych na temat budowy otwartego basenu w Bogatyni, przekazując informacje, które mają oparcie w dokumentach urzędowych.
 
 
Telewizja Bogatynia w cyklu „Pod lupą” opublikowała rozmowę z przedstawicielami firm, które były zaangażowane w budowę bogatyńskiego kąpieliska.
 
 
Gazeta „Fakt” z 25 czerwca powróciła do tematu nieczynnego bogatyńskiego kąpieliska, zamieszczając artykuł pod tytułem „Utopił 20 mln zł w nielegalnym basenie”.
 
 
20 maja w Bogatyńskim Ośrodku Kultury (ze względu na stan epidemii) odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – z porządku obrad zdjęto punkty dotyczące gospodarki odpadami.
 
 
Rozmowę przeprowadzoną przez p. Magdę Kościańską z przewodniczącym Rady Miejskiej w Bogatyni, p. Arturem Oliaszem, zdominowała sprawa zmian w Komisji Rewizyjnej.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.
 
poniedziałek, 09 marzec 2020 19:13

Na sesji Rady Miejskiej 9 marca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.

Cztery głosy były przeciwne, trójka radnych się wstrzymała. Kandydaturę p. Biniasza zgłosił przewodniczący rady, p. Artur Oliasz – więcej kandydatów nie było. Tak więc obecnie Rada Miejska ma dwóch wiceprzewodniczących – p. Biniasza i p. Ryszarda Morawskiego.

Spośród projektów uchwał kontrowersje wywołał projekt dotyczący zmian w strukturze Straży Miejskiej, o których wspominaliśmy w tekście „Sesja Rady Miejskiej 9 marca”. Projekt ów po dyskusji został zdjęty z porządku obrad i skierowany do komisji rady.

Czytany 1121 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com