• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.
 
 
„Kurczak żywcem skubany” – pod takim tytułem w Gazecie Wyborczej (Duży Format, 9 marca) ukazał się artykuł p. Karoliny Kijek, dotyczący rozszerzenia odkrywki w Opolnie-Zdroju.
 
 
Na 9 marca na godz. 9.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad przewidziano m.in. sprawozdania z działalności burmistrza oraz rady i jej komisji w 2019 roku.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 24 lutego wywiązała się dość ostra dyskusja dotycząca obecnej sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
Na 24 lutego na godz. 15.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, poświęcona wyłącznie sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
10 lutego burmistrz Błasiak poinformował o ogłoszeniu nowego konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni.
 
 
30 stycznia na stronie internetowej UMiG ukazała się informacja burmistrza Błasiaka dotycząca wspólnot zarządzanych dotąd przez Gminny Zarząd Mienia Komunalnego.
 
 
„Zabierzemy Czechom wodę” – pod takim tytułem Gazeta Wyborcza z 29 stycznia opublikowała tekst Gabrieli Łazarczyk i Mateusza Kokoszkiewicza na temat KWB Turów.
 
poniedziałek, 09 marzec 2020 19:13

Na sesji Rady Miejskiej 9 marca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.

Cztery głosy były przeciwne, trójka radnych się wstrzymała. Kandydaturę p. Biniasza zgłosił przewodniczący rady, p. Artur Oliasz – więcej kandydatów nie było. Tak więc obecnie Rada Miejska ma dwóch wiceprzewodniczących – p. Biniasza i p. Ryszarda Morawskiego.

Spośród projektów uchwał kontrowersje wywołał projekt dotyczący zmian w strukturze Straży Miejskiej, o których wspominaliśmy w tekście „Sesja Rady Miejskiej 9 marca”. Projekt ów po dyskusji został zdjęty z porządku obrad i skierowany do komisji rady.

Czytany 432 razy
Więcej w tej kategorii: « Opolno oskubywane jak kurczak
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com