• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.
 
 
„Kurczak żywcem skubany” – pod takim tytułem w Gazecie Wyborczej (Duży Format, 9 marca) ukazał się artykuł p. Karoliny Kijek, dotyczący rozszerzenia odkrywki w Opolnie-Zdroju.
 
 
Na 9 marca na godz. 9.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad przewidziano m.in. sprawozdania z działalności burmistrza oraz rady i jej komisji w 2019 roku.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 24 lutego wywiązała się dość ostra dyskusja dotycząca obecnej sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
Na 24 lutego na godz. 15.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, poświęcona wyłącznie sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
10 lutego burmistrz Błasiak poinformował o ogłoszeniu nowego konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni.
 
 
30 stycznia na stronie internetowej UMiG ukazała się informacja burmistrza Błasiaka dotycząca wspólnot zarządzanych dotąd przez Gminny Zarząd Mienia Komunalnego.
 
 
„Zabierzemy Czechom wodę” – pod takim tytułem Gazeta Wyborcza z 29 stycznia opublikowała tekst Gabrieli Łazarczyk i Mateusza Kokoszkiewicza na temat KWB Turów.
 
czwartek, 30 styczeń 2020 18:27

Informacja dla wspólnot

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

30 stycznia na stronie internetowej UMiG ukazała się informacja burmistrza Błasiaka dotycząca wspólnot zarządzanych dotąd przez Gminny Zarząd Mienia Komunalnego.

Informacja związana jest ze złożeniem przez prezesa GZMK wniosku o ogłoszenie upadłości spółki. Ze względu na „konieczność zapewnienia Wspólnotom Mieszkaniowym ciągłości oraz wysokiej jakości obsługi w zakresie zarządzania nieruchomościami” burmistrz zawiadamia, że do zarządzania nieruchomościami przygotowana jest spółka Towarzystwo Budownictwa Społecznego i zachęca do skorzystania z jej oferty.

Przedstawiciele TBS będą w najbliższych tygodniach kontaktowali się z Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych „w celu ustalenia trybu dalszej współpracy”. Spółka TBS planuje przejęcie pracowników GZMK, co zapewni wspólnotom „komfort obsługi przez pracowników administracji znanych sobie i sprawdzonych co do jakości ich działania”.

Ponadto burmistrz przypomina, że 29 sierpnia 2019 r. podjął decyzję o restrukturyzacji TBS „w celu podniesienia standardów działania spółki”.

Czytany 820 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com