• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca poruszono kwestię profili, jakie może zaoferować w roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie.
 
 
Sesja Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca miała spokojny przebieg, zapewne nie bez związku z przypomnieniem przez przewodniczącą rady Dorotę Bojakowską zasad właściwego zachowania.
 
 
10 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia opublikowała kolejny komunikat dotyczący jakości wody na ulicy Krakowskiej w Bogatyni.
 
 
8 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia ogłosiła komunikat dotyczący ulicy Krakowskiej w Bogatyni – poniżej pełny tekst informacji.
 
 
Ponieważ docierają do nas pytania, związane z przewidzianą na sesji Rady Miejskiej 11 lipca informacją o jakości wody – odnosimy się krótko do parametrów żelaza i manganu.
 
 
Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.
 
 
5 lipca na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazała się informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 
 
Na 11 lipca na godz. 10.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. projektem uchwały w sprawie opłat za wychowanie przedszkolne.
 
piątek, 05 lipiec 2019 19:11

Dotacje na zmianę systemu ogrzewania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.

„Na podstawie uchwały nr XIV/84/19 Rady Miejskiej Bogatyni z dnia 05 czerwca 2019 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu udzielania dotacji celowych ze środków budżetu Gminy Bogatynia w ramach programu priorytetowego "Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego"- Edycja II Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie zadania związanego z ograniczeniem niskiej emisji poprzez zmianę systemu ogrzewania.

Do 31 lipca będzie trwać nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć polegających na zmianie systemu ogrzewania. Oznacza to, że mieszkańcy Miasta i Gminy Bogatynia mogą skorzystać z programu i wymienić swój stary piec na nowe, ekologiczne źródła ciepła.

Program ma na celu przede wszystkim zmniejszenie zanieczyszczeń, a tym samym poprawę jakości powietrza. Ważne jest, aby złożyć kompletny i prawidłowo wypełniony wniosek. Cała inwestycja musi być zakończona do dnia rozpoczęcia naboru, czyli do 8 lipca 2019 roku.

Wnioski można pobrać w budynku urzędu przy ul. 1 Maja 29 pokój 8 oraz ze strony www.bogatynia.pl. Nie dopuszcza się przy tym składania przedmiotowych wniosków za pośrednictwem internetu i faksu. Dotacja będzie przydzielana w wysokości do 50% poniesionych kosztów kwalifikowanych.

Wniosek wraz z załącznikami należy składać w terminie od 08.07.2019 do 31.07.2019 r. w formie papierowej na druku załączonym do ogłoszenia w UMiG w Bogatyni przy ul. Daszyńskiego 1 pokój nr 5 (kancelaria) w godzinach pracy urzędu.”

Czytany 297 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com