• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca poruszono kwestię profili, jakie może zaoferować w roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie.
 
 
Sesja Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca miała spokojny przebieg, zapewne nie bez związku z przypomnieniem przez przewodniczącą rady Dorotę Bojakowską zasad właściwego zachowania.
 
 
10 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia opublikowała kolejny komunikat dotyczący jakości wody na ulicy Krakowskiej w Bogatyni.
 
 
8 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia ogłosiła komunikat dotyczący ulicy Krakowskiej w Bogatyni – poniżej pełny tekst informacji.
 
 
Ponieważ docierają do nas pytania, związane z przewidzianą na sesji Rady Miejskiej 11 lipca informacją o jakości wody – odnosimy się krótko do parametrów żelaza i manganu.
 
 
Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.
 
 
5 lipca na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazała się informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 
 
Na 11 lipca na godz. 10.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. projektem uchwały w sprawie opłat za wychowanie przedszkolne.
 
środa, 03 lipiec 2019 20:32

Woda znowu w normie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

3 lipca spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia podała ogłosiła dwa komunikaty – o naprawie sieci wodociągowej w Trzcińcu oraz jakości wody w gminie Bogatynia.

W pierwszym komunikacie spółka informowała o możliwości przerwy w dostawie wody w godz. 9.00 – 13.00 na ulicach Zielonej, Wolności, Młodych Energetyków (od skrzyżowania z ulicą Okólną), Górniczej i Słonecznej. Było to związane z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej.

O godz. 14.30 podano ogłoszono komunikat następującej treści:

„Bogatyńskie Wodociągi informują, że w uzyskanych wynikach badań bakteriologicznych i fizykochemicznych wody na terenie miasta i gminy Bogatynia w dniu 3.07.2019 nie stwierdzono przekroczeń wartości parametrycznych określonych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia.”

Czytany 177 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com