• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca poruszono kwestię profili, jakie może zaoferować w roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie.
 
 
Sesja Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca miała spokojny przebieg, zapewne nie bez związku z przypomnieniem przez przewodniczącą rady Dorotę Bojakowską zasad właściwego zachowania.
 
 
10 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia opublikowała kolejny komunikat dotyczący jakości wody na ulicy Krakowskiej w Bogatyni.
 
 
8 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia ogłosiła komunikat dotyczący ulicy Krakowskiej w Bogatyni – poniżej pełny tekst informacji.
 
 
Ponieważ docierają do nas pytania, związane z przewidzianą na sesji Rady Miejskiej 11 lipca informacją o jakości wody – odnosimy się krótko do parametrów żelaza i manganu.
 
 
Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.
 
 
5 lipca na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazała się informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 
 
Na 11 lipca na godz. 10.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. projektem uchwały w sprawie opłat za wychowanie przedszkolne.
 
poniedziałek, 01 lipiec 2019 18:42

Komunikat BWiO z 1 lipca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 lipca spółka BWiO ogłosiła komunikat, w którym informuje o możliwości pogorszenia się jakości dostarczanej wody w miejscowości Jasna Góra – pełny tekst poniżej.

Bogatyńskie Wodociągi informują, iż może pogorszyć się jakość wody w miejscowości Jasna Góra. Związane jest to ze zmniejszeniem dopływu wody z ujęcia zasilającego miejscowość Jasna Góra i koniecznością doprowadzenia wody z Przepompowni Chopina w Bogatyni.

W związku z tym ulegną pogorszeniu niektóre parametry fizykochemiczne (takie jak żelazo, mętność, barwa). Powyższe wartości wymienionych parametrów mogą pogarszać wygląd i smak wody, ale nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla konsumentów.

Woda może być wykorzystywana bez ograniczeń do celów spożywczych.

Woda jest systematycznie kontrolowana przez Laboratorium BWIO S.A.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Aktualizacja informacji w sprawie beczkowozów dla mieszkańców w Bogatyni

Miejsce usytuowania beczkowozów:

1. Szkoła Podstawowa Nr 3 przy ul. Wyczółkowskiego 42

2. Plac byłego dworca PKS przy ul. Daszyńskiego

Czytany 452 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com