• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni serdecznie zapraszają miłośników gier umysłowych i rozrywki intelektualnej na pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie z "PLANSZOMANIĄ".
 
 
W okręgu wyborczym nr 1 (Legnica), do którego należy gmina Bogatynia, do Sejmu wybrano sześcioro posłów z listy PiS, troje z listy KO, dwoje z listy SLD i jednego posła z listy PSL.
 
 
Na zlecenie gminy zostały opracowane założenia restrukturyzacji SPZOZ w Bogatyni – proponowane zmiany w funkcjonowaniu zespołu zmniejszyłyby koszty o niemal 5 mln zł.
 
 
Przeprowadzony niedawno audyt funkcjonowania SPZOZ w Bogatyni stanowi dobry punkt wyjścia do zastanowienia się nad przyszłością zespołu i podjęcia stosownych działań.
 
 
Na 17 października na godz. 9.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. realizacją budżetu gminy w I półroczu 2019 r.
 
 
Pod koniec września na Portalu Samorządowym ukazał się tekst informujący, że sporo samorządów podjęło decyzję o likwidacji albo o przekształceniu zakładu budżetowego.
 
 
Cztery lata temu prawie połowa uprawnionych zrezygnowała z udziału w wyborze posłów i senatorów – zbyt łatwo szuka się usprawiedliwienia dla takiej decyzji.
 
 
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, opublikowana na geoportalu ma za zadanie zwiększyć poczucie bezpieczeństwa społeczeństwa.
 
poniedziałek, 01 lipiec 2019 18:42

Komunikat BWiO z 1 lipca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 lipca spółka BWiO ogłosiła komunikat, w którym informuje o możliwości pogorszenia się jakości dostarczanej wody w miejscowości Jasna Góra – pełny tekst poniżej.

Bogatyńskie Wodociągi informują, iż może pogorszyć się jakość wody w miejscowości Jasna Góra. Związane jest to ze zmniejszeniem dopływu wody z ujęcia zasilającego miejscowość Jasna Góra i koniecznością doprowadzenia wody z Przepompowni Chopina w Bogatyni.

W związku z tym ulegną pogorszeniu niektóre parametry fizykochemiczne (takie jak żelazo, mętność, barwa). Powyższe wartości wymienionych parametrów mogą pogarszać wygląd i smak wody, ale nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla konsumentów.

Woda może być wykorzystywana bez ograniczeń do celów spożywczych.

Woda jest systematycznie kontrolowana przez Laboratorium BWIO S.A.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Aktualizacja informacji w sprawie beczkowozów dla mieszkańców w Bogatyni

Miejsce usytuowania beczkowozów:

1. Szkoła Podstawowa Nr 3 przy ul. Wyczółkowskiego 42

2. Plac byłego dworca PKS przy ul. Daszyńskiego

Czytany 618 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com