• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
„Demokracja nie znosi monopolu” – takie słowa wypowiedział przed II turą wyborów prezydenckich w 2010 jeden z kandydatów. Kto? Odpowiedź może Państwa zaskoczyć.
 
 
W komentarzu dotyczącym różnych medialnych doniesień na temat budowy bogatyńskiego kąpieliska, burmistrz Błasiak przypomniał, że sprawą zajmuje się prokuratura.
 
 
30 czerwca burmistrz Błasiak odniósł się do różnych doniesień medialnych na temat budowy otwartego basenu w Bogatyni, przekazując informacje, które mają oparcie w dokumentach urzędowych.
 
 
Telewizja Bogatynia w cyklu „Pod lupą” opublikowała rozmowę z przedstawicielami firm, które były zaangażowane w budowę bogatyńskiego kąpieliska.
 
 
Gazeta „Fakt” z 25 czerwca powróciła do tematu nieczynnego bogatyńskiego kąpieliska, zamieszczając artykuł pod tytułem „Utopił 20 mln zł w nielegalnym basenie”.
 
 
20 maja w Bogatyńskim Ośrodku Kultury (ze względu na stan epidemii) odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – z porządku obrad zdjęto punkty dotyczące gospodarki odpadami.
 
 
Rozmowę przeprowadzoną przez p. Magdę Kościańską z przewodniczącym Rady Miejskiej w Bogatyni, p. Arturem Oliaszem, zdominowała sprawa zmian w Komisji Rewizyjnej.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.
 
czwartek, 06 czerwiec 2019 20:17

Jak głosowali radni

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z uwagi na zainteresowanie, jakie spowodował nasz tekst „Radni odrzucili dwa programy”, jak też docierające do redakcji pytania, publikujemy informację o tym, kto jak głosował.

Przy okazji przypominamy, że raporty z przeprowadzonych głosowań są dostępne na stronie internetowej UMiG Bogatynia.

Na sesji Rady Miejskiej 5 czerwca radni odrzucili projekt uchwały w sprawie przyjęcia „Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych na terenie Miasta i Gminy Bogatynia na rok 2019”.

Głosy ZA – D. Bojakowska, R. Morawski, B. Otrociuk, P. Kawecki, D. Zawada, D. Szczepanik, Z. Szatkowski.

Głosy PRZECIW – T. Tracz, K. Musielak, M. Kubica, T. Wiśniewski, A. Siwak, K. Dudziak-Piwowarska, K. Peremicki, M. Marczak, J. Biniasz, K. Bajsarowicz.

Głos WSTRZYMUJĄCY SIĘ – A. Oliasz.

Nie głosował – J. Wiśniewski.

Na tej samej sesji radni odrzucili projekt uchwały w sprawie przyjęcia „Gminnego programu przeciwdziałania narkomanii dla Miasta i Gminy Bogatynia na rok 2019”.

Głosy ZA – D. Bojakowska, R. Morawski, B. Otrociuk, P. Kawecki, D. Zawada, D. Szczepanik, Z. Szatkowski.

Głosy PRZECIW – T. Tracz, K. Musielak, A. Siwak, K. Dudziak-Piwowarska, K. Peremicki, M. Marczak, J. Biniasz, K. Bajsarowicz.

Głosy WSTRZYMUJĄCE SIĘ – M. Kubica, T. Wiśniewski, A. Oliasz.

Nie głosował – J. Wiśniewski.

Czytany 1105 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com