• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Bogatyni poinformowało, że wkrótce zostanie otwarty Punkt Dobrowolnego Gromadzenia Odpadów – pełny tekst informacji poniżej.
 
 
12 sierpnia portal zgorzelec.info podał informację o kolejnym przedłużeniu tymczasowego aresztowania wobec zatrzymanych 13 lutego bogatyńskich samorządowców.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na NIEDZIELĘ z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
GPO podało informację o utworzeniu w Bogatyni i w sołectwach dwudziestu jeden nowych lokalizacji dla pojemników typu „Dzwon”, przeznaczonych na segregowane odpady.
 
 
Na portalu smartgmina.pl opublikowano wywiad z burmistrzem Błasiakiem na temat przystąpienia przez gminę Bogatynia do Zgorzeleckiego Klastra Energii Odnawialnej.
 
 
Kolejny raz portal „Wspólnota” opublikował ranking zamożności samorządów.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na 2 NIEDZIELE z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
Jedną z uchwał, podjętych podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca, była uchwała dotycząca powołania stałej Komisji Statutowej, liczącej siedmioro radnych.
 
środa, 05 czerwiec 2019 17:40

Zmiana w Radzie Nadzorczej GZMK

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W kolejnej spółce, której udziałowcem lub akcjonariuszem jest gmina Bogatynia, nastąpiły zmiany we władzach – tym razem dotyczy to Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego.

Do nowej Rady Nadzorczej GZMK Sp. z o.o. weszli p. Wojciech Mrok, p. Marek Dudziński oraz p. Aleksander Delijewski. Na stanowisku prezesa wciąż pozostaje p. Katarzyna Bartkowiak.

Podczas sesji Rady Miejskiej 5 czerwca burmistrz Błasiak nie wykluczył, że wkrótce Rada Nadzorcza może powołać nowego prezesa.

Czytany 728 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com