• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
„Demokracja nie znosi monopolu” – takie słowa wypowiedział przed II turą wyborów prezydenckich w 2010 jeden z kandydatów. Kto? Odpowiedź może Państwa zaskoczyć.
 
 
W komentarzu dotyczącym różnych medialnych doniesień na temat budowy bogatyńskiego kąpieliska, burmistrz Błasiak przypomniał, że sprawą zajmuje się prokuratura.
 
 
30 czerwca burmistrz Błasiak odniósł się do różnych doniesień medialnych na temat budowy otwartego basenu w Bogatyni, przekazując informacje, które mają oparcie w dokumentach urzędowych.
 
 
Telewizja Bogatynia w cyklu „Pod lupą” opublikowała rozmowę z przedstawicielami firm, które były zaangażowane w budowę bogatyńskiego kąpieliska.
 
 
Gazeta „Fakt” z 25 czerwca powróciła do tematu nieczynnego bogatyńskiego kąpieliska, zamieszczając artykuł pod tytułem „Utopił 20 mln zł w nielegalnym basenie”.
 
 
20 maja w Bogatyńskim Ośrodku Kultury (ze względu na stan epidemii) odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – z porządku obrad zdjęto punkty dotyczące gospodarki odpadami.
 
 
Rozmowę przeprowadzoną przez p. Magdę Kościańską z przewodniczącym Rady Miejskiej w Bogatyni, p. Arturem Oliaszem, zdominowała sprawa zmian w Komisji Rewizyjnej.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.
 
środa, 05 czerwiec 2019 17:40

Zmiana w Radzie Nadzorczej GZMK

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W kolejnej spółce, której udziałowcem lub akcjonariuszem jest gmina Bogatynia, nastąpiły zmiany we władzach – tym razem dotyczy to Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego.

Do nowej Rady Nadzorczej GZMK Sp. z o.o. weszli p. Wojciech Mrok, p. Marek Dudziński oraz p. Aleksander Delijewski. Na stanowisku prezesa wciąż pozostaje p. Katarzyna Bartkowiak.

Podczas sesji Rady Miejskiej 5 czerwca burmistrz Błasiak nie wykluczył, że wkrótce Rada Nadzorcza może powołać nowego prezesa.

Czytany 1072 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com