• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Powołana została nowa Rada Nadzorcza Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Bogatyni – w składzie rady znalazł się m.in. były prezes spółki.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni, która odbyła się 12 czerwca, radni ponownie odrzucili gminny program przeciwdziałania narkomanii na rok 2019 – poniżej wyniki głosowania.
 
 
13 czerwca opublikowane zostały zarządzenia burmistrza Bogatyni o powierzeniu stanowisk dyrektorów w trzech szkołach gminnych oraz w dwóch przedszkolach.
 
 
Podczas sesji nadzwyczajnej 12 czerwca radni zajęli się ponownie projektami uchwał w sprawie programów przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii, które odrzucono 5 czerwca.
 
 
Po zmianie składów Rad Nadzorczych w PEC S.A. oraz w GZMK Sp. z o.o. przyszedł czas na kolejną spółkę komunalną – Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnię S.A.
 
 
Na 12 czerwca na godz. 15.30 zwołano nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się odrzuconymi programami i projektem uchwały o obywatelskiej inicjatywie uchwałodawczej.
 
 
Z uwagi na zainteresowanie, jakie spowodował nasz tekst „Radni odrzucili dwa programy”, jak też docierające do redakcji pytania, publikujemy informację o tym, kto jak głosował.
 
 
Wybrano ofertę na „Wykonanie projektu geotechnicznego wraz z dokumentacją badań podłoża i oceną przydatności do wbudowania gruntów” znajdujących się na terenie basenu w Bogatyni.
 
poniedziałek, 03 czerwiec 2019 20:03

Wybrano dyrektora OSiR

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Urząd Miasta i Gminy Bogatynia podał informacje dotyczące wyboru dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji, jak też kolejnych naborów na wolne stanowiska urzędnicze.

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko dyrektora OSiR został wybrany p. Adam Ignatowicz.

Ponadto burmistrz ogłosił nabory kandydatów na stanowisko Kierownika Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz na stanowisko inspektora ds. funduszy zewnętrznych. W obydwu przypadkach wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 14 czerwca 2019 r.

Czytany 516 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com