• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Bogatyni poinformowało, że wkrótce zostanie otwarty Punkt Dobrowolnego Gromadzenia Odpadów – pełny tekst informacji poniżej.
 
 
12 sierpnia portal zgorzelec.info podał informację o kolejnym przedłużeniu tymczasowego aresztowania wobec zatrzymanych 13 lutego bogatyńskich samorządowców.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na NIEDZIELĘ z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
GPO podało informację o utworzeniu w Bogatyni i w sołectwach dwudziestu jeden nowych lokalizacji dla pojemników typu „Dzwon”, przeznaczonych na segregowane odpady.
 
 
Na portalu smartgmina.pl opublikowano wywiad z burmistrzem Błasiakiem na temat przystąpienia przez gminę Bogatynia do Zgorzeleckiego Klastra Energii Odnawialnej.
 
 
Kolejny raz portal „Wspólnota” opublikował ranking zamożności samorządów.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na 2 NIEDZIELE z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
Jedną z uchwał, podjętych podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca, była uchwała dotycząca powołania stałej Komisji Statutowej, liczącej siedmioro radnych.
 
poniedziałek, 03 czerwiec 2019 20:03

Wybrano dyrektora OSiR

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Urząd Miasta i Gminy Bogatynia podał informacje dotyczące wyboru dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji, jak też kolejnych naborów na wolne stanowiska urzędnicze.

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko dyrektora OSiR został wybrany p. Adam Ignatowicz.

Ponadto burmistrz ogłosił nabory kandydatów na stanowisko Kierownika Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz na stanowisko inspektora ds. funduszy zewnętrznych. W obydwu przypadkach wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 14 czerwca 2019 r.

Czytany 588 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com