• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
„Demokracja nie znosi monopolu” – takie słowa wypowiedział przed II turą wyborów prezydenckich w 2010 jeden z kandydatów. Kto? Odpowiedź może Państwa zaskoczyć.
 
 
W komentarzu dotyczącym różnych medialnych doniesień na temat budowy bogatyńskiego kąpieliska, burmistrz Błasiak przypomniał, że sprawą zajmuje się prokuratura.
 
 
30 czerwca burmistrz Błasiak odniósł się do różnych doniesień medialnych na temat budowy otwartego basenu w Bogatyni, przekazując informacje, które mają oparcie w dokumentach urzędowych.
 
 
Telewizja Bogatynia w cyklu „Pod lupą” opublikowała rozmowę z przedstawicielami firm, które były zaangażowane w budowę bogatyńskiego kąpieliska.
 
 
Gazeta „Fakt” z 25 czerwca powróciła do tematu nieczynnego bogatyńskiego kąpieliska, zamieszczając artykuł pod tytułem „Utopił 20 mln zł w nielegalnym basenie”.
 
 
20 maja w Bogatyńskim Ośrodku Kultury (ze względu na stan epidemii) odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – z porządku obrad zdjęto punkty dotyczące gospodarki odpadami.
 
 
Rozmowę przeprowadzoną przez p. Magdę Kościańską z przewodniczącym Rady Miejskiej w Bogatyni, p. Arturem Oliaszem, zdominowała sprawa zmian w Komisji Rewizyjnej.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.
 
poniedziałek, 03 czerwiec 2019 20:03

Wybrano dyrektora OSiR

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Urząd Miasta i Gminy Bogatynia podał informacje dotyczące wyboru dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji, jak też kolejnych naborów na wolne stanowiska urzędnicze.

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko dyrektora OSiR został wybrany p. Adam Ignatowicz.

Ponadto burmistrz ogłosił nabory kandydatów na stanowisko Kierownika Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz na stanowisko inspektora ds. funduszy zewnętrznych. W obydwu przypadkach wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 14 czerwca 2019 r.

Czytany 822 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com