• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Bogatyni poinformowało, że wkrótce zostanie otwarty Punkt Dobrowolnego Gromadzenia Odpadów – pełny tekst informacji poniżej.
 
 
12 sierpnia portal zgorzelec.info podał informację o kolejnym przedłużeniu tymczasowego aresztowania wobec zatrzymanych 13 lutego bogatyńskich samorządowców.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na NIEDZIELĘ z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
GPO podało informację o utworzeniu w Bogatyni i w sołectwach dwudziestu jeden nowych lokalizacji dla pojemników typu „Dzwon”, przeznaczonych na segregowane odpady.
 
 
Na portalu smartgmina.pl opublikowano wywiad z burmistrzem Błasiakiem na temat przystąpienia przez gminę Bogatynia do Zgorzeleckiego Klastra Energii Odnawialnej.
 
 
Kolejny raz portal „Wspólnota” opublikował ranking zamożności samorządów.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na 2 NIEDZIELE z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
Jedną z uchwał, podjętych podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca, była uchwała dotycząca powołania stałej Komisji Statutowej, liczącej siedmioro radnych.
 
sobota, 01 czerwiec 2019 21:30

Witold Gadowski w Zgorzelcu i Bogatyni

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Już niebawem na zaproszenie Stowarzyszenia Nasze Łużyce i zgorzeleckiego Klubu Gazety Polskiej- Zgorzelec i Bogatynię odwiedzi pisarz i dziennikarz - Witold Gadowski.

Na terenie tych miast stał się on niezwykle popularny kiedy z dużą znajomością rzeczy komentował sprawy bogatyńskich narkotyków czy tragedię Magdaleny Żuk. Spotkania odbędą się:

-w Zgorzelcu -5.06.(środa) godzina 18.00 w greckiej Tawernie Nauossa przy ul T. Kościuszki 66
-w Bogatyni -6.06.(czwartek) godz. 18.30 w sali kinowej BOK przy ul Żołnierzy II Armii W.P. -1

Witold Gadowski robi tak wiele rzeczy, że trudno go jednoznacznie zdefiniować. Jako dziennikarz współpracuje z między innymi z Polskim Radiem, Radiem Wnet, Tygodnikami: Sieci i Gazetą Polską. Produkuje także filmy dokumentalne i organizuje pomoc humanitarną. W każdą środę kontaktuje się ze swoimi słuchaczami poprzez Komentarze Tygodnia wygłaszane na youtube. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Oto pełny kalendarz spotkań Witolda Gadowskiego w dniach od 3 do 7 czerwca br.

03.06 (poniedziałek) Jawor, godzina 17.00 (Schronisko Młodzieżowe, ul Starojaworska 7 )

04.06 (wtorek) Szczawno Zdrój, godzina 17.00, - Biblioteka Publiczna , ul. Aleja WP 4A

05.06 (środa) Zgorzelec, godz. 18.00, -grecka Tawerna Nouossa, ul. Kościuszki 66

06.06 (czwartek) Bogatynia, godz 18.30, - sala kinowa w BOK, ul. Żołnierzy II Armii WP 1

07.06 (piątek) Bolesławiec godz. 19.30 – BOK ul. Marszałka J. Piłsudskiego 1 C

Czytany 507 razy

Biorą udział w konwersacji

  • Gość (Zainteresowany)

    Zgłoś

    Zastanawiam się czy odsunięcie od władzy automatycznie spowoduje spadek produkcji i spożycia narkotyków na naszym terenie. Pan Gadowski taką korelację wyraźnie przed wyborami sugerował. Teraz pewnie rozwinie swoje przemyślenia złote.

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com