• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
„Demokracja nie znosi monopolu” – takie słowa wypowiedział przed II turą wyborów prezydenckich w 2010 jeden z kandydatów. Kto? Odpowiedź może Państwa zaskoczyć.
 
 
W komentarzu dotyczącym różnych medialnych doniesień na temat budowy bogatyńskiego kąpieliska, burmistrz Błasiak przypomniał, że sprawą zajmuje się prokuratura.
 
 
30 czerwca burmistrz Błasiak odniósł się do różnych doniesień medialnych na temat budowy otwartego basenu w Bogatyni, przekazując informacje, które mają oparcie w dokumentach urzędowych.
 
 
Telewizja Bogatynia w cyklu „Pod lupą” opublikowała rozmowę z przedstawicielami firm, które były zaangażowane w budowę bogatyńskiego kąpieliska.
 
 
Gazeta „Fakt” z 25 czerwca powróciła do tematu nieczynnego bogatyńskiego kąpieliska, zamieszczając artykuł pod tytułem „Utopił 20 mln zł w nielegalnym basenie”.
 
 
20 maja w Bogatyńskim Ośrodku Kultury (ze względu na stan epidemii) odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – z porządku obrad zdjęto punkty dotyczące gospodarki odpadami.
 
 
Rozmowę przeprowadzoną przez p. Magdę Kościańską z przewodniczącym Rady Miejskiej w Bogatyni, p. Arturem Oliaszem, zdominowała sprawa zmian w Komisji Rewizyjnej.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.
 
sobota, 01 czerwiec 2019 21:30

Witold Gadowski w Zgorzelcu i Bogatyni

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Już niebawem na zaproszenie Stowarzyszenia Nasze Łużyce i zgorzeleckiego Klubu Gazety Polskiej- Zgorzelec i Bogatynię odwiedzi pisarz i dziennikarz - Witold Gadowski.

Na terenie tych miast stał się on niezwykle popularny kiedy z dużą znajomością rzeczy komentował sprawy bogatyńskich narkotyków czy tragedię Magdaleny Żuk. Spotkania odbędą się:

-w Zgorzelcu -5.06.(środa) godzina 18.00 w greckiej Tawernie Nauossa przy ul T. Kościuszki 66
-w Bogatyni -6.06.(czwartek) godz. 18.30 w sali kinowej BOK przy ul Żołnierzy II Armii W.P. -1

Witold Gadowski robi tak wiele rzeczy, że trudno go jednoznacznie zdefiniować. Jako dziennikarz współpracuje z między innymi z Polskim Radiem, Radiem Wnet, Tygodnikami: Sieci i Gazetą Polską. Produkuje także filmy dokumentalne i organizuje pomoc humanitarną. W każdą środę kontaktuje się ze swoimi słuchaczami poprzez Komentarze Tygodnia wygłaszane na youtube. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Oto pełny kalendarz spotkań Witolda Gadowskiego w dniach od 3 do 7 czerwca br.

03.06 (poniedziałek) Jawor, godzina 17.00 (Schronisko Młodzieżowe, ul Starojaworska 7 )

04.06 (wtorek) Szczawno Zdrój, godzina 17.00, - Biblioteka Publiczna , ul. Aleja WP 4A

05.06 (środa) Zgorzelec, godz. 18.00, -grecka Tawerna Nouossa, ul. Kościuszki 66

06.06 (czwartek) Bogatynia, godz 18.30, - sala kinowa w BOK, ul. Żołnierzy II Armii WP 1

07.06 (piątek) Bolesławiec godz. 19.30 – BOK ul. Marszałka J. Piłsudskiego 1 C

Czytany 878 razy

Biorą udział w konwersacji

  • Gość (Zainteresowany)

    Zgłoś

    Zastanawiam się czy odsunięcie od władzy automatycznie spowoduje spadek produkcji i spożycia narkotyków na naszym terenie. Pan Gadowski taką korelację wyraźnie przed wyborami sugerował. Teraz pewnie rozwinie swoje przemyślenia złote.

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com