• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Powołana została nowa Rada Nadzorcza Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Bogatyni – w składzie rady znalazł się m.in. były prezes spółki.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni, która odbyła się 12 czerwca, radni ponownie odrzucili gminny program przeciwdziałania narkomanii na rok 2019 – poniżej wyniki głosowania.
 
 
13 czerwca opublikowane zostały zarządzenia burmistrza Bogatyni o powierzeniu stanowisk dyrektorów w trzech szkołach gminnych oraz w dwóch przedszkolach.
 
 
Podczas sesji nadzwyczajnej 12 czerwca radni zajęli się ponownie projektami uchwał w sprawie programów przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii, które odrzucono 5 czerwca.
 
 
Po zmianie składów Rad Nadzorczych w PEC S.A. oraz w GZMK Sp. z o.o. przyszedł czas na kolejną spółkę komunalną – Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnię S.A.
 
 
Na 12 czerwca na godz. 15.30 zwołano nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się odrzuconymi programami i projektem uchwały o obywatelskiej inicjatywie uchwałodawczej.
 
 
Z uwagi na zainteresowanie, jakie spowodował nasz tekst „Radni odrzucili dwa programy”, jak też docierające do redakcji pytania, publikujemy informację o tym, kto jak głosował.
 
 
Wybrano ofertę na „Wykonanie projektu geotechnicznego wraz z dokumentacją badań podłoża i oceną przydatności do wbudowania gruntów” znajdujących się na terenie basenu w Bogatyni.
 
sobota, 01 czerwiec 2019 21:30

Witold Gadowski w Zgorzelcu i Bogatyni

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Już niebawem na zaproszenie Stowarzyszenia Nasze Łużyce i zgorzeleckiego Klubu Gazety Polskiej- Zgorzelec i Bogatynię odwiedzi pisarz i dziennikarz - Witold Gadowski.

Na terenie tych miast stał się on niezwykle popularny kiedy z dużą znajomością rzeczy komentował sprawy bogatyńskich narkotyków czy tragedię Magdaleny Żuk. Spotkania odbędą się:

-w Zgorzelcu -5.06.(środa) godzina 18.00 w greckiej Tawernie Nauossa przy ul T. Kościuszki 66
-w Bogatyni -6.06.(czwartek) godz. 18.30 w sali kinowej BOK przy ul Żołnierzy II Armii W.P. -1

Witold Gadowski robi tak wiele rzeczy, że trudno go jednoznacznie zdefiniować. Jako dziennikarz współpracuje z między innymi z Polskim Radiem, Radiem Wnet, Tygodnikami: Sieci i Gazetą Polską. Produkuje także filmy dokumentalne i organizuje pomoc humanitarną. W każdą środę kontaktuje się ze swoimi słuchaczami poprzez Komentarze Tygodnia wygłaszane na youtube. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Oto pełny kalendarz spotkań Witolda Gadowskiego w dniach od 3 do 7 czerwca br.

03.06 (poniedziałek) Jawor, godzina 17.00 (Schronisko Młodzieżowe, ul Starojaworska 7 )

04.06 (wtorek) Szczawno Zdrój, godzina 17.00, - Biblioteka Publiczna , ul. Aleja WP 4A

05.06 (środa) Zgorzelec, godz. 18.00, -grecka Tawerna Nouossa, ul. Kościuszki 66

06.06 (czwartek) Bogatynia, godz 18.30, - sala kinowa w BOK, ul. Żołnierzy II Armii WP 1

07.06 (piątek) Bolesławiec godz. 19.30 – BOK ul. Marszałka J. Piłsudskiego 1 C

Czytany 401 razy

Biorą udział w konwersacji

  • Gość (Zainteresowany)

    Zgłoś

    Zastanawiam się czy odsunięcie od władzy automatycznie spowoduje spadek produkcji i spożycia narkotyków na naszym terenie. Pan Gadowski taką korelację wyraźnie przed wyborami sugerował. Teraz pewnie rozwinie swoje przemyślenia złote.

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com