• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Bogatyni poinformowało, że wkrótce zostanie otwarty Punkt Dobrowolnego Gromadzenia Odpadów – pełny tekst informacji poniżej.
 
 
12 sierpnia portal zgorzelec.info podał informację o kolejnym przedłużeniu tymczasowego aresztowania wobec zatrzymanych 13 lutego bogatyńskich samorządowców.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na NIEDZIELĘ z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
GPO podało informację o utworzeniu w Bogatyni i w sołectwach dwudziestu jeden nowych lokalizacji dla pojemników typu „Dzwon”, przeznaczonych na segregowane odpady.
 
 
Na portalu smartgmina.pl opublikowano wywiad z burmistrzem Błasiakiem na temat przystąpienia przez gminę Bogatynia do Zgorzeleckiego Klastra Energii Odnawialnej.
 
 
Kolejny raz portal „Wspólnota” opublikował ranking zamożności samorządów.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na 2 NIEDZIELE z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
Jedną z uchwał, podjętych podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca, była uchwała dotycząca powołania stałej Komisji Statutowej, liczącej siedmioro radnych.
 
sobota, 01 czerwiec 2019 21:21

Zmiany kadrowe w PEC

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej S.A. – czyli w spółce, której akcjonariuszami są gmina Bogatynia oraz PGE GiEK S.A. – zmieniono zarząd i radę nadzorczą.

Prezesem Zarządu PEC S.A. jest obecnie p. Tomasz Włodarczyk, drugim członkiem zarządu jest p. Cezary Wieczorek.

W skład Rady Nadzorczej PEC S.A. wchodzą p. Beata Stępień (przewodnicząca) i p. Andrzej Grzegorowski (członek) jako reprezentanci PGE GiEK S.A. Gminę Bogatynia reprezentują p. Tomasz Ozimowski (wiceprzewodniczący) i p. Sławomir Połaczański (sekretrarz).

Członkowie zarządu są powoływani i odwoływani uchwałą rady nadzorczej na okres wspólnej trzyletniej kadencji. Rada nadzorcza jest powoływana i odwoływana odwoływanych przez walne zgromadzenie akcjonariuszy.

Czytany 621 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com