• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
„Demokracja nie znosi monopolu” – takie słowa wypowiedział przed II turą wyborów prezydenckich w 2010 jeden z kandydatów. Kto? Odpowiedź może Państwa zaskoczyć.
 
 
W komentarzu dotyczącym różnych medialnych doniesień na temat budowy bogatyńskiego kąpieliska, burmistrz Błasiak przypomniał, że sprawą zajmuje się prokuratura.
 
 
30 czerwca burmistrz Błasiak odniósł się do różnych doniesień medialnych na temat budowy otwartego basenu w Bogatyni, przekazując informacje, które mają oparcie w dokumentach urzędowych.
 
 
Telewizja Bogatynia w cyklu „Pod lupą” opublikowała rozmowę z przedstawicielami firm, które były zaangażowane w budowę bogatyńskiego kąpieliska.
 
 
Gazeta „Fakt” z 25 czerwca powróciła do tematu nieczynnego bogatyńskiego kąpieliska, zamieszczając artykuł pod tytułem „Utopił 20 mln zł w nielegalnym basenie”.
 
 
20 maja w Bogatyńskim Ośrodku Kultury (ze względu na stan epidemii) odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – z porządku obrad zdjęto punkty dotyczące gospodarki odpadami.
 
 
Rozmowę przeprowadzoną przez p. Magdę Kościańską z przewodniczącym Rady Miejskiej w Bogatyni, p. Arturem Oliaszem, zdominowała sprawa zmian w Komisji Rewizyjnej.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.
 
sobota, 01 czerwiec 2019 21:21

Zmiany kadrowe w PEC

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej S.A. – czyli w spółce, której akcjonariuszami są gmina Bogatynia oraz PGE GiEK S.A. – zmieniono zarząd i radę nadzorczą.

Prezesem Zarządu PEC S.A. jest obecnie p. Tomasz Włodarczyk, drugim członkiem zarządu jest p. Cezary Wieczorek.

W skład Rady Nadzorczej PEC S.A. wchodzą p. Beata Stępień (przewodnicząca) i p. Andrzej Grzegorowski (członek) jako reprezentanci PGE GiEK S.A. Gminę Bogatynia reprezentują p. Tomasz Ozimowski (wiceprzewodniczący) i p. Sławomir Połaczański (sekretrarz).

Członkowie zarządu są powoływani i odwoływani uchwałą rady nadzorczej na okres wspólnej trzyletniej kadencji. Rada nadzorcza jest powoływana i odwoływana odwoływanych przez walne zgromadzenie akcjonariuszy.

Czytany 1052 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com