• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Powołana została nowa Rada Nadzorcza Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Bogatyni – w składzie rady znalazł się m.in. były prezes spółki.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni, która odbyła się 12 czerwca, radni ponownie odrzucili gminny program przeciwdziałania narkomanii na rok 2019 – poniżej wyniki głosowania.
 
 
13 czerwca opublikowane zostały zarządzenia burmistrza Bogatyni o powierzeniu stanowisk dyrektorów w trzech szkołach gminnych oraz w dwóch przedszkolach.
 
 
Podczas sesji nadzwyczajnej 12 czerwca radni zajęli się ponownie projektami uchwał w sprawie programów przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii, które odrzucono 5 czerwca.
 
 
Po zmianie składów Rad Nadzorczych w PEC S.A. oraz w GZMK Sp. z o.o. przyszedł czas na kolejną spółkę komunalną – Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnię S.A.
 
 
Na 12 czerwca na godz. 15.30 zwołano nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się odrzuconymi programami i projektem uchwały o obywatelskiej inicjatywie uchwałodawczej.
 
 
Z uwagi na zainteresowanie, jakie spowodował nasz tekst „Radni odrzucili dwa programy”, jak też docierające do redakcji pytania, publikujemy informację o tym, kto jak głosował.
 
 
Wybrano ofertę na „Wykonanie projektu geotechnicznego wraz z dokumentacją badań podłoża i oceną przydatności do wbudowania gruntów” znajdujących się na terenie basenu w Bogatyni.
 
sobota, 01 czerwiec 2019 21:21

Zmiany kadrowe w PEC

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej S.A. – czyli w spółce, której akcjonariuszami są gmina Bogatynia oraz PGE GiEK S.A. – zmieniono zarząd i radę nadzorczą.

Prezesem Zarządu PEC S.A. jest obecnie p. Tomasz Włodarczyk, drugim członkiem zarządu jest p. Cezary Wieczorek.

W skład Rady Nadzorczej PEC S.A. wchodzą p. Beata Stępień (przewodnicząca) i p. Andrzej Grzegorowski (członek) jako reprezentanci PGE GiEK S.A. Gminę Bogatynia reprezentują p. Tomasz Ozimowski (wiceprzewodniczący) i p. Sławomir Połaczański (sekretrarz).

Członkowie zarządu są powoływani i odwoływani uchwałą rady nadzorczej na okres wspólnej trzyletniej kadencji. Rada nadzorcza jest powoływana i odwoływana odwoływanych przez walne zgromadzenie akcjonariuszy.

Czytany 503 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com