• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Bogatyni poinformowało, że wkrótce zostanie otwarty Punkt Dobrowolnego Gromadzenia Odpadów – pełny tekst informacji poniżej.
 
 
12 sierpnia portal zgorzelec.info podał informację o kolejnym przedłużeniu tymczasowego aresztowania wobec zatrzymanych 13 lutego bogatyńskich samorządowców.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na NIEDZIELĘ z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
GPO podało informację o utworzeniu w Bogatyni i w sołectwach dwudziestu jeden nowych lokalizacji dla pojemników typu „Dzwon”, przeznaczonych na segregowane odpady.
 
 
Na portalu smartgmina.pl opublikowano wywiad z burmistrzem Błasiakiem na temat przystąpienia przez gminę Bogatynia do Zgorzeleckiego Klastra Energii Odnawialnej.
 
 
Kolejny raz portal „Wspólnota” opublikował ranking zamożności samorządów.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na 2 NIEDZIELE z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
Jedną z uchwał, podjętych podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca, była uchwała dotycząca powołania stałej Komisji Statutowej, liczącej siedmioro radnych.
 
czwartek, 16 maj 2019 20:39

Policja zarekwirowała automaty do gier

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

16 maja na stronie internetowej zgorzeleckiej policji pojawiła się informacja o zarekwirowaniu na terenie Bogatyni kilku nielegalnych automatów do gier hazardowych.

Automaty zostały zarekwirowane podczas wspólnych działań funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji oraz Urzędu Celno – Skarbowego w Zgorzelcu. Zespół do Walki z Przestępczością Gospodarczą w jednym z bogatyńskich lokali ujawnił maszyny, na których zainstalowano gry o charakterze losowym. Gry prowadzono w celach komercyjnych – na ich organizowanie wymagana jest specjalna koncesja.

Za organizowanie nielegalnego hazardu grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech, jak też grzywna w wysokości 100 tys. zł od jednego automatu. Taką grzywnę może być ukarany nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal.

Czytany 452 razy

Biorą udział w konwersacji

  • Policja...ech....a pozostałe dziuple ? Czy lokalna władza /UMiG/ nie ma nic do gadania,nie wykazuje żadnej inicjatywy? Ludzie piszą,wskazują,żądają a urząd NIC ! Może czas spotkać się z komendantami policji,sm i przeanalizować różne "upierdliwe" zjawiska w mieście cudów !!! Radni też nic nie widzą - wokół tony śmieci,ćpuny,piraci drogowi,jeden patrol policji na gminę...gdzie komisja ds bezpieczeństwa,prezes gpo,za co biorą kasę/nadal duzo za dużą/!!!!

  • Wczoraj ul.Paderweskiego.intrweniuje straż w sprawie parkowania a przechodzące kobieta zaczyna awanturę czego się oni czepiają- super postawa .ręce opadają. Jak ma być lepiej?

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com