• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
„Demokracja nie znosi monopolu” – takie słowa wypowiedział przed II turą wyborów prezydenckich w 2010 jeden z kandydatów. Kto? Odpowiedź może Państwa zaskoczyć.
 
 
W komentarzu dotyczącym różnych medialnych doniesień na temat budowy bogatyńskiego kąpieliska, burmistrz Błasiak przypomniał, że sprawą zajmuje się prokuratura.
 
 
30 czerwca burmistrz Błasiak odniósł się do różnych doniesień medialnych na temat budowy otwartego basenu w Bogatyni, przekazując informacje, które mają oparcie w dokumentach urzędowych.
 
 
Telewizja Bogatynia w cyklu „Pod lupą” opublikowała rozmowę z przedstawicielami firm, które były zaangażowane w budowę bogatyńskiego kąpieliska.
 
 
Gazeta „Fakt” z 25 czerwca powróciła do tematu nieczynnego bogatyńskiego kąpieliska, zamieszczając artykuł pod tytułem „Utopił 20 mln zł w nielegalnym basenie”.
 
 
20 maja w Bogatyńskim Ośrodku Kultury (ze względu na stan epidemii) odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – z porządku obrad zdjęto punkty dotyczące gospodarki odpadami.
 
 
Rozmowę przeprowadzoną przez p. Magdę Kościańską z przewodniczącym Rady Miejskiej w Bogatyni, p. Arturem Oliaszem, zdominowała sprawa zmian w Komisji Rewizyjnej.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 9 marca wybrano drugiego wiceprzewodniczącego, którym został p. Jakub Biniasz, otrzymując poparcie 9 radnych z 16 obecnych.
 
czwartek, 16 maj 2019 20:39

Policja zarekwirowała automaty do gier

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

16 maja na stronie internetowej zgorzeleckiej policji pojawiła się informacja o zarekwirowaniu na terenie Bogatyni kilku nielegalnych automatów do gier hazardowych.

Automaty zostały zarekwirowane podczas wspólnych działań funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji oraz Urzędu Celno – Skarbowego w Zgorzelcu. Zespół do Walki z Przestępczością Gospodarczą w jednym z bogatyńskich lokali ujawnił maszyny, na których zainstalowano gry o charakterze losowym. Gry prowadzono w celach komercyjnych – na ich organizowanie wymagana jest specjalna koncesja.

Za organizowanie nielegalnego hazardu grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech, jak też grzywna w wysokości 100 tys. zł od jednego automatu. Taką grzywnę może być ukarany nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal.

Czytany 662 razy

Biorą udział w konwersacji

  • Policja...ech....a pozostałe dziuple ? Czy lokalna władza /UMiG/ nie ma nic do gadania,nie wykazuje żadnej inicjatywy? Ludzie piszą,wskazują,żądają a urząd NIC ! Może czas spotkać się z komendantami policji,sm i przeanalizować różne "upierdliwe" zjawiska w mieście cudów !!! Radni też nic nie widzą - wokół tony śmieci,ćpuny,piraci drogowi,jeden patrol policji na gminę...gdzie komisja ds bezpieczeństwa,prezes gpo,za co biorą kasę/nadal duzo za dużą/!!!!

  • Wczoraj ul.Paderweskiego.intrweniuje straż w sprawie parkowania a przechodzące kobieta zaczyna awanturę czego się oni czepiają- super postawa .ręce opadają. Jak ma być lepiej?

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com