• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Pomimo utrzymania dopłat do ceny wody dla gospodarstw domowych, projekt uchwały Rady Miejskiej w Bogatyni zakłada w 2020 roku podwyżkę ceny 1 m3 średnio o 1 zł 50 gr.
 
 
Na 19 grudnia na godz. 9.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się m.in. dopłatami do ceny wody płaconej przez gospodarstwa domowe w 2020 roku.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni serdecznie zapraszają na Rodzinny Piknik Świąteczny.
 
 
Na 16 grudnia na godz. 15.00 została zwołana sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej w Bogatyni, dotycząca zaliczenia do kategorii dróg gminnych odcinków dróg wojewódzkich.
 
 
Ministerstwo Finansów opublikowało wskaźniki dochodów podatkowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca dla gmin, który jest podstawą do obliczenia subwencji wyrównawczej na 2020 rok.
 
 
Poniżej przedstawiamy najważniejsze założenia projektu budżetu gminy Bogatynia na rok 2020 – dla większej przejrzystości wszystkie liczby podajemy w zaokrągleniu.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 29 listopada ponownie został rozpatrzony projekt uchwały w sprawie określenia stawek podatku od nieruchomości na rok 2020.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 27 listopada radni rozpatrzyli projekty uchwał w sprawie określenia stawek podatku od środków transportu oraz od nieruchomości na 2020 rok.
 
czwartek, 16 maj 2019 20:23

Sami sobie śmiecimy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Powyższe zdjęcie wykonano 16 maja na ulicy Styki – ledwie z sąsiedztwa „dzwonów” usunięto dzikie składowisko odpadów, a już ktoś podrzuca kolejne śmieci.

Walka z dzikimi składowiskami na terenie Bogatyni przypomina syzyfową pracę. Po oczyszczeniu terenu wokół pojemników na ulicy Styki tylko przez jeden dzień było czysto – następnego dnia podrzucono reklamówkę ze śmieciami. Potem pojawiła się kanapa i pewnie wkrótce urośnie tam nowe śmietnisko.

A przecież to przede wszystkim od mieszkańców zależy porządek w naszym mieście i w całej naszej gminie. Przestrzeń publiczna jest naszą wspólną własnością, więc wspólnie musimy dbać o jej czystość.

Czytany 452 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com