• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca poruszono kwestię profili, jakie może zaoferować w roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie.
 
 
Sesja Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca miała spokojny przebieg, zapewne nie bez związku z przypomnieniem przez przewodniczącą rady Dorotę Bojakowską zasad właściwego zachowania.
 
 
10 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia opublikowała kolejny komunikat dotyczący jakości wody na ulicy Krakowskiej w Bogatyni.
 
 
8 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia ogłosiła komunikat dotyczący ulicy Krakowskiej w Bogatyni – poniżej pełny tekst informacji.
 
 
Ponieważ docierają do nas pytania, związane z przewidzianą na sesji Rady Miejskiej 11 lipca informacją o jakości wody – odnosimy się krótko do parametrów żelaza i manganu.
 
 
Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.
 
 
5 lipca na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazała się informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 
 
Na 11 lipca na godz. 10.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. projektem uchwały w sprawie opłat za wychowanie przedszkolne.
 
wtorek, 07 maj 2019 19:44

Wnioski o przedłużenie tymczasowego aresztowania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 maja portal zgorzelec.info podał, iż do sądu wpłynęły wnioski o przedłużenie stosowania tymczasowego aresztowania wobec bogatyńskich samorządowców, których zatrzymano 13 lutego.

Przypominamy, że 15 lutego odbyło się posiedzenie Sądu Rejonowego Wrocław Śródmieście w sprawie zatrzymanych przez CBŚP Andrzeja G., Stelli G., Janusza P. oraz Sławomira Z. Sąd przychylił się do wniosków prokuratury i wobec wszystkich zastosował tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące.

Według portalu zgorzelec.info wnioski o przedłużenie tymczasowego aresztowania wspomnianych osób skierował do sądu Prokurator Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. Niejawne posiedzenie sądu w tej sprawie odbędzie się 10 maja.

Czytany 1087 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com