• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na 24 lutego na godz. 15.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, poświęcona wyłącznie sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
10 lutego burmistrz Błasiak poinformował o ogłoszeniu nowego konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni.
 
 
30 stycznia na stronie internetowej UMiG ukazała się informacja burmistrza Błasiaka dotycząca wspólnot zarządzanych dotąd przez Gminny Zarząd Mienia Komunalnego.
 
 
„Zabierzemy Czechom wodę” – pod takim tytułem Gazeta Wyborcza z 29 stycznia opublikowała tekst Gabrieli Łazarczyk i Mateusza Kokoszkiewicza na temat KWB Turów.
 
 
Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni serdecznie zapraszają miłośników gier umysłowych i rozrywki intelektualnej na pierwsze w Nowym Roku spotkanie z "PLANSZOMANIĄ".
 
 
„W zagłębiu narkotykowym na policję nie liczą” – pod takim tytułem 24 stycznia w dolnośląskim dodatku Gazety Wyborczej ukazał się tekst autorstwa Karoliny Kijek.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 20 stycznia wprowadzono do porządku obrad informację na temat Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
20 stycznia odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której w tajnym głosowaniu wybrano nowego przewodniczącego rady – został nim jeden z wiceprzewodniczących.
 
wtorek, 07 maj 2019 19:44

Wnioski o przedłużenie tymczasowego aresztowania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 maja portal zgorzelec.info podał, iż do sądu wpłynęły wnioski o przedłużenie stosowania tymczasowego aresztowania wobec bogatyńskich samorządowców, których zatrzymano 13 lutego.

Przypominamy, że 15 lutego odbyło się posiedzenie Sądu Rejonowego Wrocław Śródmieście w sprawie zatrzymanych przez CBŚP Andrzeja G., Stelli G., Janusza P. oraz Sławomira Z. Sąd przychylił się do wniosków prokuratury i wobec wszystkich zastosował tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące.

Według portalu zgorzelec.info wnioski o przedłużenie tymczasowego aresztowania wspomnianych osób skierował do sądu Prokurator Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. Niejawne posiedzenie sądu w tej sprawie odbędzie się 10 maja.

Czytany 1399 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com