• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na 24 lutego na godz. 15.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, poświęcona wyłącznie sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
10 lutego burmistrz Błasiak poinformował o ogłoszeniu nowego konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni.
 
 
30 stycznia na stronie internetowej UMiG ukazała się informacja burmistrza Błasiaka dotycząca wspólnot zarządzanych dotąd przez Gminny Zarząd Mienia Komunalnego.
 
 
„Zabierzemy Czechom wodę” – pod takim tytułem Gazeta Wyborcza z 29 stycznia opublikowała tekst Gabrieli Łazarczyk i Mateusza Kokoszkiewicza na temat KWB Turów.
 
 
Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni serdecznie zapraszają miłośników gier umysłowych i rozrywki intelektualnej na pierwsze w Nowym Roku spotkanie z "PLANSZOMANIĄ".
 
 
„W zagłębiu narkotykowym na policję nie liczą” – pod takim tytułem 24 stycznia w dolnośląskim dodatku Gazety Wyborczej ukazał się tekst autorstwa Karoliny Kijek.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 20 stycznia wprowadzono do porządku obrad informację na temat Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
20 stycznia odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której w tajnym głosowaniu wybrano nowego przewodniczącego rady – został nim jeden z wiceprzewodniczących.
 
poniedziałek, 06 maj 2019 20:14

Konkursy w placówkach oświaty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pod koniec kwietnia zostały ogłoszone konkursy na stanowiska dyrektorów dwóch przedszkoli oraz trzech szkół, dla których organem prowadzącym jest gmina Bogatynia.

Konkursy dotyczą Przedszkola Publicznego nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi z siedzibą w Bogatyni ul. 1 Maja 33, Przedszkola Publicznego nr 7 z siedzibą w Bogatyni ul. Cicha 6, Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika z siedzibą w Bogatyni ul. Chopina 15, Szkoły Podstawowej nr 5 im. Bolesława Chrobrego z siedzibą w Bogatyni ul. Młodych Energetyków 24 oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie z siedzibą w Bogatyni ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 5.

Ogłoszenie wszystkich konkursów jest związane z kończącymi się w tym roku kadencjami obecnych dyrektorów.

Terminy składania ofert upływają 23 maja. Konkursy zostaną przeprowadzone nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od upływu terminu składania ofert.

Czytany 622 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com