• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca poruszono kwestię profili, jakie może zaoferować w roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie.
 
 
Sesja Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca miała spokojny przebieg, zapewne nie bez związku z przypomnieniem przez przewodniczącą rady Dorotę Bojakowską zasad właściwego zachowania.
 
 
10 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia opublikowała kolejny komunikat dotyczący jakości wody na ulicy Krakowskiej w Bogatyni.
 
 
8 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia ogłosiła komunikat dotyczący ulicy Krakowskiej w Bogatyni – poniżej pełny tekst informacji.
 
 
Ponieważ docierają do nas pytania, związane z przewidzianą na sesji Rady Miejskiej 11 lipca informacją o jakości wody – odnosimy się krótko do parametrów żelaza i manganu.
 
 
Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.
 
 
5 lipca na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazała się informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 
 
Na 11 lipca na godz. 10.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. projektem uchwały w sprawie opłat za wychowanie przedszkolne.
 
poniedziałek, 06 maj 2019 20:14

Konkursy w placówkach oświaty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pod koniec kwietnia zostały ogłoszone konkursy na stanowiska dyrektorów dwóch przedszkoli oraz trzech szkół, dla których organem prowadzącym jest gmina Bogatynia.

Konkursy dotyczą Przedszkola Publicznego nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi z siedzibą w Bogatyni ul. 1 Maja 33, Przedszkola Publicznego nr 7 z siedzibą w Bogatyni ul. Cicha 6, Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika z siedzibą w Bogatyni ul. Chopina 15, Szkoły Podstawowej nr 5 im. Bolesława Chrobrego z siedzibą w Bogatyni ul. Młodych Energetyków 24 oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie z siedzibą w Bogatyni ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 5.

Ogłoszenie wszystkich konkursów jest związane z kończącymi się w tym roku kadencjami obecnych dyrektorów.

Terminy składania ofert upływają 23 maja. Konkursy zostaną przeprowadzone nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od upływu terminu składania ofert.

Czytany 447 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com