• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Bogatynia zamierza poprzeć starania miasta Zittau przy ubieganiu się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2025 – taką informację podano 23 maja na stronie internetowej UMiG Bogatynia.
 
 
Na 28 maja na godz. 10.00 została zwołana nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad jest tylko jeden projekt uchwały dotyczący KWB Turów.
 
 
Może to drobna sprawa, niemniej czujemy się w obowiązku poinformować, że dzikie wysypisko obok boiska LO w Bogatyni zostało usunięte – jak widać na powyższym zdjęciu.
 
 
Jak już informowaliśmy 24 i 25 maja na boisku LO w Bogatyni odbędzie się 1 Festiwal Młodych – to okazja, aby przypomnieć o dzikim składowisku odpadów w sąsiedztwie obiektu.
 
 
24 i 25 maja w Bogatyni na terenie boiska Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Pierwszy Festiwal Młodych, zorganizowany pod egidą Młodych dla Gminy Bogatynia.
 
 
16 maja na stronie internetowej zgorzeleckiej policji pojawiła się informacja o zarekwirowaniu na terenie Bogatyni kilku nielegalnych automatów do gier hazardowych.
 
 
16 maja odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, na której przedstawiono m.in. funkcjonowanie SPZOZ, jak też zarządzenie w sprawie częściowego zablokowania wydatków gminy.
 
 
Powyższe zdjęcie wykonano 16 maja na ulicy Styki – ledwie z sąsiedztwa „dzwonów” usunięto dzikie składowisko odpadów, a już ktoś podrzuca kolejne śmieci.
 
poniedziałek, 06 maj 2019 20:14

Konkursy w placówkach oświaty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pod koniec kwietnia zostały ogłoszone konkursy na stanowiska dyrektorów dwóch przedszkoli oraz trzech szkół, dla których organem prowadzącym jest gmina Bogatynia.

Konkursy dotyczą Przedszkola Publicznego nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi z siedzibą w Bogatyni ul. 1 Maja 33, Przedszkola Publicznego nr 7 z siedzibą w Bogatyni ul. Cicha 6, Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika z siedzibą w Bogatyni ul. Chopina 15, Szkoły Podstawowej nr 5 im. Bolesława Chrobrego z siedzibą w Bogatyni ul. Młodych Energetyków 24 oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie z siedzibą w Bogatyni ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 5.

Ogłoszenie wszystkich konkursów jest związane z kończącymi się w tym roku kadencjami obecnych dyrektorów.

Terminy składania ofert upływają 23 maja. Konkursy zostaną przeprowadzone nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od upływu terminu składania ofert.

Czytany 374 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com