• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca poruszono kwestię profili, jakie może zaoferować w roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie.
 
 
Sesja Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca miała spokojny przebieg, zapewne nie bez związku z przypomnieniem przez przewodniczącą rady Dorotę Bojakowską zasad właściwego zachowania.
 
 
10 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia opublikowała kolejny komunikat dotyczący jakości wody na ulicy Krakowskiej w Bogatyni.
 
 
8 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia ogłosiła komunikat dotyczący ulicy Krakowskiej w Bogatyni – poniżej pełny tekst informacji.
 
 
Ponieważ docierają do nas pytania, związane z przewidzianą na sesji Rady Miejskiej 11 lipca informacją o jakości wody – odnosimy się krótko do parametrów żelaza i manganu.
 
 
Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.
 
 
5 lipca na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazała się informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 
 
Na 11 lipca na godz. 10.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. projektem uchwały w sprawie opłat za wychowanie przedszkolne.
 
niedziela, 05 maj 2019 12:16

Apel o pomoc

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

4 maja cztery zastępy straży pożarnej z Polski i jeden czeski uczestniczyły w akcji gaszenia pożaru, który wybuchł w jednym z domów przy ulicy Kasztanowej w Opolnie-Zdroju.

Troje poszkodowanych osób, w tym dwójkę dzieci, przewieziono do szpitala. Według informacji podanych na profilu sołectwa Porajów, z płonącego budynku ewakuowano 15 osób.

Na stronach i profilach internetowych ukazał się apel „o pomoc ludzi dobrej woli w zbiórce najpotrzebniejszych rzeczy dla pogorzelców”. Zbiórka darów rozpocznie się 5 maja (od godz. 15.00) w świetlicy wiejskiej w Opolnie-Zdroju. Podano także parę szczegółów o pogorzelcach – dwoje dorosłych i troje dzieci – chłopcy w wieku 4 i 16 lat, dziewczynka lat 13: „Mama i córka rozmiar M, buty 40, męskie buty 27, 45 i 43 i rozmiar 116 oraz L”.

Czytany 614 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com