• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na 24 lutego na godz. 15.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, poświęcona wyłącznie sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
10 lutego burmistrz Błasiak poinformował o ogłoszeniu nowego konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni.
 
 
30 stycznia na stronie internetowej UMiG ukazała się informacja burmistrza Błasiaka dotycząca wspólnot zarządzanych dotąd przez Gminny Zarząd Mienia Komunalnego.
 
 
„Zabierzemy Czechom wodę” – pod takim tytułem Gazeta Wyborcza z 29 stycznia opublikowała tekst Gabrieli Łazarczyk i Mateusza Kokoszkiewicza na temat KWB Turów.
 
 
Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni serdecznie zapraszają miłośników gier umysłowych i rozrywki intelektualnej na pierwsze w Nowym Roku spotkanie z "PLANSZOMANIĄ".
 
 
„W zagłębiu narkotykowym na policję nie liczą” – pod takim tytułem 24 stycznia w dolnośląskim dodatku Gazety Wyborczej ukazał się tekst autorstwa Karoliny Kijek.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 20 stycznia wprowadzono do porządku obrad informację na temat Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
20 stycznia odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której w tajnym głosowaniu wybrano nowego przewodniczącego rady – został nim jeden z wiceprzewodniczących.
 
niedziela, 05 maj 2019 12:16

Apel o pomoc

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

4 maja cztery zastępy straży pożarnej z Polski i jeden czeski uczestniczyły w akcji gaszenia pożaru, który wybuchł w jednym z domów przy ulicy Kasztanowej w Opolnie-Zdroju.

Troje poszkodowanych osób, w tym dwójkę dzieci, przewieziono do szpitala. Według informacji podanych na profilu sołectwa Porajów, z płonącego budynku ewakuowano 15 osób.

Na stronach i profilach internetowych ukazał się apel „o pomoc ludzi dobrej woli w zbiórce najpotrzebniejszych rzeczy dla pogorzelców”. Zbiórka darów rozpocznie się 5 maja (od godz. 15.00) w świetlicy wiejskiej w Opolnie-Zdroju. Podano także parę szczegółów o pogorzelcach – dwoje dorosłych i troje dzieci – chłopcy w wieku 4 i 16 lat, dziewczynka lat 13: „Mama i córka rozmiar M, buty 40, męskie buty 27, 45 i 43 i rozmiar 116 oraz L”.

Czytany 829 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com