• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Bogatyni poinformowało, że wkrótce zostanie otwarty Punkt Dobrowolnego Gromadzenia Odpadów – pełny tekst informacji poniżej.
 
 
12 sierpnia portal zgorzelec.info podał informację o kolejnym przedłużeniu tymczasowego aresztowania wobec zatrzymanych 13 lutego bogatyńskich samorządowców.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na NIEDZIELĘ z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
GPO podało informację o utworzeniu w Bogatyni i w sołectwach dwudziestu jeden nowych lokalizacji dla pojemników typu „Dzwon”, przeznaczonych na segregowane odpady.
 
 
Na portalu smartgmina.pl opublikowano wywiad z burmistrzem Błasiakiem na temat przystąpienia przez gminę Bogatynia do Zgorzeleckiego Klastra Energii Odnawialnej.
 
 
Kolejny raz portal „Wspólnota” opublikował ranking zamożności samorządów.
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni i Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na 2 NIEDZIELE z KLANZĄ czyli ostatnie działania sportowo – rekreacyjne...
 
 
Jedną z uchwał, podjętych podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca, była uchwała dotycząca powołania stałej Komisji Statutowej, liczącej siedmioro radnych.
 
poniedziałek, 29 kwiecień 2019 16:51

Nowy dyrektor Elektrowni Turów

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Od kilku dni nowym dyrektorem PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów jest p. Dariusz Czuk, od marca 2016 r. do grudnia 2018 r. pełniący funkcję prezesa PGE Obrót.

To już czwarta zmiana na stanowisku dyrektora w ciągu ostatnich kilku lat. W latach 2013 – 2016 na czele Elektrowni Turów stał p. Artur Kin, a w latach 2016 – 2018 p. Piotr Frąszczak. Od marca 2018 roku dyrektorem oddziału był p. Paweł Styczyński.

Spółka PGE Obrót, której prezesem prawie trzy lata był p. Dariusz Czuk, zajmuje się sprzedażą detaliczną energii elektrycznej oraz gazu ziemnego. Nowy dyrektor Elektrowni Turów jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Lubelskiej o specjalizacji elektroenergetyka, ukończył również studia podyplomowe z zarządzania przedsiębiorstwem na rynku europejskim oraz program MBA.

Czytany 1133 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com