• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Bogatynia zamierza poprzeć starania miasta Zittau przy ubieganiu się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2025 – taką informację podano 23 maja na stronie internetowej UMiG Bogatynia.
 
 
Na 28 maja na godz. 10.00 została zwołana nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad jest tylko jeden projekt uchwały dotyczący KWB Turów.
 
 
Może to drobna sprawa, niemniej czujemy się w obowiązku poinformować, że dzikie wysypisko obok boiska LO w Bogatyni zostało usunięte – jak widać na powyższym zdjęciu.
 
 
Jak już informowaliśmy 24 i 25 maja na boisku LO w Bogatyni odbędzie się 1 Festiwal Młodych – to okazja, aby przypomnieć o dzikim składowisku odpadów w sąsiedztwie obiektu.
 
 
24 i 25 maja w Bogatyni na terenie boiska Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Pierwszy Festiwal Młodych, zorganizowany pod egidą Młodych dla Gminy Bogatynia.
 
 
16 maja na stronie internetowej zgorzeleckiej policji pojawiła się informacja o zarekwirowaniu na terenie Bogatyni kilku nielegalnych automatów do gier hazardowych.
 
 
16 maja odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, na której przedstawiono m.in. funkcjonowanie SPZOZ, jak też zarządzenie w sprawie częściowego zablokowania wydatków gminy.
 
 
Powyższe zdjęcie wykonano 16 maja na ulicy Styki – ledwie z sąsiedztwa „dzwonów” usunięto dzikie składowisko odpadów, a już ktoś podrzuca kolejne śmieci.
 
poniedziałek, 29 kwiecień 2019 16:51

Nowy dyrektor Elektrowni Turów

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Od kilku dni nowym dyrektorem PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów jest p. Dariusz Czuk, od marca 2016 r. do grudnia 2018 r. pełniący funkcję prezesa PGE Obrót.

To już czwarta zmiana na stanowisku dyrektora w ciągu ostatnich kilku lat. W latach 2013 – 2016 na czele Elektrowni Turów stał p. Artur Kin, a w latach 2016 – 2018 p. Piotr Frąszczak. Od marca 2018 roku dyrektorem oddziału był p. Paweł Styczyński.

Spółka PGE Obrót, której prezesem prawie trzy lata był p. Dariusz Czuk, zajmuje się sprzedażą detaliczną energii elektrycznej oraz gazu ziemnego. Nowy dyrektor Elektrowni Turów jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Lubelskiej o specjalizacji elektroenergetyka, ukończył również studia podyplomowe z zarządzania przedsiębiorstwem na rynku europejskim oraz program MBA.

Czytany 894 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com