• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Powołana została nowa Rada Nadzorcza Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Bogatyni – w składzie rady znalazł się m.in. były prezes spółki.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni, która odbyła się 12 czerwca, radni ponownie odrzucili gminny program przeciwdziałania narkomanii na rok 2019 – poniżej wyniki głosowania.
 
 
13 czerwca opublikowane zostały zarządzenia burmistrza Bogatyni o powierzeniu stanowisk dyrektorów w trzech szkołach gminnych oraz w dwóch przedszkolach.
 
 
Podczas sesji nadzwyczajnej 12 czerwca radni zajęli się ponownie projektami uchwał w sprawie programów przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii, które odrzucono 5 czerwca.
 
 
Po zmianie składów Rad Nadzorczych w PEC S.A. oraz w GZMK Sp. z o.o. przyszedł czas na kolejną spółkę komunalną – Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnię S.A.
 
 
Na 12 czerwca na godz. 15.30 zwołano nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się odrzuconymi programami i projektem uchwały o obywatelskiej inicjatywie uchwałodawczej.
 
 
Z uwagi na zainteresowanie, jakie spowodował nasz tekst „Radni odrzucili dwa programy”, jak też docierające do redakcji pytania, publikujemy informację o tym, kto jak głosował.
 
 
Wybrano ofertę na „Wykonanie projektu geotechnicznego wraz z dokumentacją badań podłoża i oceną przydatności do wbudowania gruntów” znajdujących się na terenie basenu w Bogatyni.
 
sobota, 13 kwiecień 2019 22:05

Europa na Trójstyku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na portalu pl.plsn.eu. współfinansowanym przez UE w ramach programu INTERREG Polska – Saksonia, ukazała się informacja o wydarzeniu, które odbędzie się 1 maja na Trójstyku.

W informacji czytamy m.in.: „Od 15 lat Niemcy, Czechy i Polska są wspólnie w Unii Europejskiej. To dobry powód do świętowania.”

W środę 1 maja od godz. 14.00 na Trójstyku Hradek – Zittau – Bogatynia każdy będzie mógł: „spotkać się z czeskimi i niemieckimi sąsiadami, zobaczyć udane projekty transgraniczne, cieszyć się różnorodnym programem wypełnionym muzyką i kulinarnymi przysmakami ze wszystkich trzech krajów. Będą również atrakcje dla dzieci! Wydarzenie jest bezpłatne i dla wszystkich.”

Więcej szczegółów na plakacie, który można pobrać z załącznika.

Czytany 291 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com