• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na prośbę autora, poniżej publikujemy zaproszenie na spotkanie autorskie.
 
 
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy naszym Czytelniczkom i Czytelnikom, aby najbliższe dni upłynęły Wam w spokoju oraz w prawdziwie wiosennym nastroju.
 
 
Ogłoszone zostały wyniki konkursów ofert na realizację w 2019 roku zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz zadań w zakresie rozwoju sportu.
 
 
Portal bogatynia.info.pl podał, że na początku kwietnia CBŚP zatrzymało i doprowadziło do Prokuratury Krajowej we Wrocławiu cztery osoby ze spółki GPO.
 
 
Wiceburmistrz Wojciech Sawicki udzielił odpowiedzi radnemu Piotrowi Kaweckiemu na pytanie o stan prawny inwestycji „Budowa otwartego kąpieliska w Bogatyni”.
 
 
15 kwietnia po południu Rada Miejska w Bogatyni wznowiła obrady, przerwane 10 kwietnia – była to sesja nadzwyczajna, dotycząca opłat za odbiór i zagospodarowanie odpadów.
 
 
Na portalu pl.plsn.eu. współfinansowanym przez UE w ramach programu INTERREG Polska – Saksonia, ukazała się informacja o wydarzeniu, które odbędzie się 1 maja na Trójstyku.
 
 
15 kwietnia bogatyńscy radni będą kontynuować dyskusję na temat podwyżki opłat za odbiór odpadów – uznaliśmy, że warto w tym kontekście zwrócić uwagę na gminę Nysa.
 
sobota, 13 kwiecień 2019 22:05

Europa na Trójstyku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na portalu pl.plsn.eu. współfinansowanym przez UE w ramach programu INTERREG Polska – Saksonia, ukazała się informacja o wydarzeniu, które odbędzie się 1 maja na Trójstyku.

W informacji czytamy m.in.: „Od 15 lat Niemcy, Czechy i Polska są wspólnie w Unii Europejskiej. To dobry powód do świętowania.”

W środę 1 maja od godz. 14.00 na Trójstyku Hradek – Zittau – Bogatynia każdy będzie mógł: „spotkać się z czeskimi i niemieckimi sąsiadami, zobaczyć udane projekty transgraniczne, cieszyć się różnorodnym programem wypełnionym muzyką i kulinarnymi przysmakami ze wszystkich trzech krajów. Będą również atrakcje dla dzieci! Wydarzenie jest bezpłatne i dla wszystkich.”

Więcej szczegółów na plakacie, który można pobrać z załącznika.

Czytany 172 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com