• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Powołana została nowa Rada Nadzorcza Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Bogatyni – w składzie rady znalazł się m.in. były prezes spółki.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni, która odbyła się 12 czerwca, radni ponownie odrzucili gminny program przeciwdziałania narkomanii na rok 2019 – poniżej wyniki głosowania.
 
 
13 czerwca opublikowane zostały zarządzenia burmistrza Bogatyni o powierzeniu stanowisk dyrektorów w trzech szkołach gminnych oraz w dwóch przedszkolach.
 
 
Podczas sesji nadzwyczajnej 12 czerwca radni zajęli się ponownie projektami uchwał w sprawie programów przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii, które odrzucono 5 czerwca.
 
 
Po zmianie składów Rad Nadzorczych w PEC S.A. oraz w GZMK Sp. z o.o. przyszedł czas na kolejną spółkę komunalną – Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnię S.A.
 
 
Na 12 czerwca na godz. 15.30 zwołano nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się odrzuconymi programami i projektem uchwały o obywatelskiej inicjatywie uchwałodawczej.
 
 
Z uwagi na zainteresowanie, jakie spowodował nasz tekst „Radni odrzucili dwa programy”, jak też docierające do redakcji pytania, publikujemy informację o tym, kto jak głosował.
 
 
Wybrano ofertę na „Wykonanie projektu geotechnicznego wraz z dokumentacją badań podłoża i oceną przydatności do wbudowania gruntów” znajdujących się na terenie basenu w Bogatyni.
 
piątek, 12 kwiecień 2019 20:01

15 kwietnia Rada Miejska wznowi obrady

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

15 kwietnia o godz.14.30 rozpocznie się kolejne posiedzenie IX sesji Rady Miejskiej w Bogatyni – jak już informowaliśmy, sesja zwołana na 10 kwietnia została przerwana.

Na posiedzeniu 10 kwietnia radni zajmowali się ustaleniem stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz za pojemniki. Podczas dyskusji pojawiły się propozycje ustalenia stawek w odmienny sposób niż proponowano w projekcie uchwały.

Po kilku godzinach obrad żadnej z propozycji nie poddano pod głosowanie, a sesję przerwano. Wiązało się to m.in. z presją czasu, gdyż na ten sam dzień zaplanowano także sesję Rady Związku Miast „Mały Trójkąt”.

Więcej na ten temat pisaliśmy w tekście „Na sesji Rady Miejskiej 10 kwietnia”.

Czytany 272 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com