• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na prośbę autora, poniżej publikujemy zaproszenie na spotkanie autorskie.
 
 
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy naszym Czytelniczkom i Czytelnikom, aby najbliższe dni upłynęły Wam w spokoju oraz w prawdziwie wiosennym nastroju.
 
 
Ogłoszone zostały wyniki konkursów ofert na realizację w 2019 roku zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz zadań w zakresie rozwoju sportu.
 
 
Portal bogatynia.info.pl podał, że na początku kwietnia CBŚP zatrzymało i doprowadziło do Prokuratury Krajowej we Wrocławiu cztery osoby ze spółki GPO.
 
 
Wiceburmistrz Wojciech Sawicki udzielił odpowiedzi radnemu Piotrowi Kaweckiemu na pytanie o stan prawny inwestycji „Budowa otwartego kąpieliska w Bogatyni”.
 
 
15 kwietnia po południu Rada Miejska w Bogatyni wznowiła obrady, przerwane 10 kwietnia – była to sesja nadzwyczajna, dotycząca opłat za odbiór i zagospodarowanie odpadów.
 
 
Na portalu pl.plsn.eu. współfinansowanym przez UE w ramach programu INTERREG Polska – Saksonia, ukazała się informacja o wydarzeniu, które odbędzie się 1 maja na Trójstyku.
 
 
15 kwietnia bogatyńscy radni będą kontynuować dyskusję na temat podwyżki opłat za odbiór odpadów – uznaliśmy, że warto w tym kontekście zwrócić uwagę na gminę Nysa.
 
piątek, 12 kwiecień 2019 20:01

15 kwietnia Rada Miejska wznowi obrady

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

15 kwietnia o godz.14.30 rozpocznie się kolejne posiedzenie IX sesji Rady Miejskiej w Bogatyni – jak już informowaliśmy, sesja zwołana na 10 kwietnia została przerwana.

Na posiedzeniu 10 kwietnia radni zajmowali się ustaleniem stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz za pojemniki. Podczas dyskusji pojawiły się propozycje ustalenia stawek w odmienny sposób niż proponowano w projekcie uchwały.

Po kilku godzinach obrad żadnej z propozycji nie poddano pod głosowanie, a sesję przerwano. Wiązało się to m.in. z presją czasu, gdyż na ten sam dzień zaplanowano także sesję Rady Związku Miast „Mały Trójkąt”.

Więcej na ten temat pisaliśmy w tekście „Na sesji Rady Miejskiej 10 kwietnia”.

Czytany 157 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com