• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Bogatynia zamierza poprzeć starania miasta Zittau przy ubieganiu się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2025 – taką informację podano 23 maja na stronie internetowej UMiG Bogatynia.
 
 
Na 28 maja na godz. 10.00 została zwołana nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad jest tylko jeden projekt uchwały dotyczący KWB Turów.
 
 
Może to drobna sprawa, niemniej czujemy się w obowiązku poinformować, że dzikie wysypisko obok boiska LO w Bogatyni zostało usunięte – jak widać na powyższym zdjęciu.
 
 
Jak już informowaliśmy 24 i 25 maja na boisku LO w Bogatyni odbędzie się 1 Festiwal Młodych – to okazja, aby przypomnieć o dzikim składowisku odpadów w sąsiedztwie obiektu.
 
 
24 i 25 maja w Bogatyni na terenie boiska Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Pierwszy Festiwal Młodych, zorganizowany pod egidą Młodych dla Gminy Bogatynia.
 
 
16 maja na stronie internetowej zgorzeleckiej policji pojawiła się informacja o zarekwirowaniu na terenie Bogatyni kilku nielegalnych automatów do gier hazardowych.
 
 
16 maja odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, na której przedstawiono m.in. funkcjonowanie SPZOZ, jak też zarządzenie w sprawie częściowego zablokowania wydatków gminy.
 
 
Powyższe zdjęcie wykonano 16 maja na ulicy Styki – ledwie z sąsiedztwa „dzwonów” usunięto dzikie składowisko odpadów, a już ktoś podrzuca kolejne śmieci.
 
wtorek, 12 marzec 2019 19:31

Wybrano następne dwie rady osiedli

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

11 marca przeprowadzono zebrania mieszkańców osiedla nr 3 i nr 7, których celem było przeprowadzenie wyborów do rad osiedli – wybory w osiedlu nr 1 odbędą się 18 marca o 16.30.

Przewodniczącą Rady Osiedla nr 3 została Mariola Poddębniak. Pozostali członkowie to Paulina German, Wojciech Łaziński, Róża Jędrzejewska, Waldemar Łyszkiewicz, Leszek Bednarczuk, Nikola Liszka, Joanna Liszka, Anna German-Brzezińska, Dominik Ostrowski, Wiesław Bąk, Magdalena Opanowska, Regina Bąk, Ryszard Wasik i Barbara Bartoszewicz.

Przewodniczącą Rady Osiedla nr 3 została Maria Węsławowicz. Pozostali członkowie to Krzysztof Kałuża, Sławomir Kałka, Sławomir Wierzbicki, Jerzy Rajewicz, Aneta Grudzień, Agata Wiśniewska, Janusz Laskowski, Izabela Rajewicz, Marian Świercz, Mariusz Ogonowski, Janusz Sontowski, Maria Kurylas, Piotr Węsławowicz i Jolanta Wierzbicka.

Czytany 440 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com