• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na 26 marca na godz. 11.00 zwołano sesję Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się między innymi kwestią wyodrębnienia w budżecie gminy funduszu sołeckiego.
 
 
18 marca zostały przeprowadzone wybory do Rady Osiedla nr 1 – w pierwszym terminie nie odbyły się z uwagi na zbyt niską frekwencję. Tym samym wybrano wszystkie osiem rad osiedli.
 
 
13 marca odbyło się zebranie mieszkańców, na którym wybrano Radę Osiedla nr 5. Wybrano już siedem rad – ostatnie wybory (Rady Osiedla nr 1) przewidziano na 18 marca.
 
 
Jedna z uchwał podjętych na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 7 marca dotyczyła ustalenia składu Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej.
 
 
Już wkrótce, bo 19 marca, miłośnicy gier z naszej gminy będą mogli się wziąć udział w kolejnej Planszomanii – z dokładniejszymi informacjami można się zapoznać poniżej.
 
 
Telewizja Bogatynia opublikowała materiał dotyczący informacji o zamknięciu biura bezpłatnych porad dla mieszkańców gminy Bogatynia, zatrudnionych w Czechach i w Niemczech.
 
 
11 marca przeprowadzono zebrania mieszkańców osiedla nr 3 i nr 7, których celem było przeprowadzenie wyborów do rad osiedli – wybory w osiedlu nr 1 odbędą się 18 marca o 16.30.
 
 
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania 8 marca zamieściło na stronie UMiG Bogatynia zaproszenie do udziału we wiosennych porządkach – poniżej treść apelu i nasz komentarz.
 
wtorek, 12 marzec 2019 19:31

Wybrano następne dwie rady osiedli

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

11 marca przeprowadzono zebrania mieszkańców osiedla nr 3 i nr 7, których celem było przeprowadzenie wyborów do rad osiedli – wybory w osiedlu nr 1 odbędą się 18 marca o 16.30.

Przewodniczącą Rady Osiedla nr 3 została Mariola Poddębniak. Pozostali członkowie to Paulina German, Wojciech Łaziński, Róża Jędrzejewska, Waldemar Łyszkiewicz, Leszek Bednarczuk, Nikola Liszka, Joanna Liszka, Anna German-Brzezińska, Dominik Ostrowski, Wiesław Bąk, Magdalena Opanowska, Regina Bąk, Ryszard Wasik i Barbara Bartoszewicz.

Przewodniczącą Rady Osiedla nr 3 została Maria Węsławowicz. Pozostali członkowie to Krzysztof Kałuża, Sławomir Kałka, Sławomir Wierzbicki, Jerzy Rajewicz, Aneta Grudzień, Agata Wiśniewska, Janusz Laskowski, Izabela Rajewicz, Marian Świercz, Mariusz Ogonowski, Janusz Sontowski, Maria Kurylas, Piotr Węsławowicz i Jolanta Wierzbicka.

Czytany 307 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com