• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Bogatynia zamierza poprzeć starania miasta Zittau przy ubieganiu się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2025 – taką informację podano 23 maja na stronie internetowej UMiG Bogatynia.
 
 
Na 28 maja na godz. 10.00 została zwołana nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad jest tylko jeden projekt uchwały dotyczący KWB Turów.
 
 
Może to drobna sprawa, niemniej czujemy się w obowiązku poinformować, że dzikie wysypisko obok boiska LO w Bogatyni zostało usunięte – jak widać na powyższym zdjęciu.
 
 
Jak już informowaliśmy 24 i 25 maja na boisku LO w Bogatyni odbędzie się 1 Festiwal Młodych – to okazja, aby przypomnieć o dzikim składowisku odpadów w sąsiedztwie obiektu.
 
 
24 i 25 maja w Bogatyni na terenie boiska Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Pierwszy Festiwal Młodych, zorganizowany pod egidą Młodych dla Gminy Bogatynia.
 
 
16 maja na stronie internetowej zgorzeleckiej policji pojawiła się informacja o zarekwirowaniu na terenie Bogatyni kilku nielegalnych automatów do gier hazardowych.
 
 
16 maja odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, na której przedstawiono m.in. funkcjonowanie SPZOZ, jak też zarządzenie w sprawie częściowego zablokowania wydatków gminy.
 
 
Powyższe zdjęcie wykonano 16 maja na ulicy Styki – ledwie z sąsiedztwa „dzwonów” usunięto dzikie składowisko odpadów, a już ktoś podrzuca kolejne śmieci.
 
piątek, 08 marzec 2019 13:02

Wybrano kolejne rady osiedli

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podano informację o zebraniach mieszkańców, które odbyły się 6 i 7 marca w celu wyboru Rad Osiedli nr 1, nr 4, nr 6 i nr 8.

Wybory do Rady Osiedla nr 1 unieważniono z powodu niskiej frekwencji.

6 marca wybrano Radę Osiedla nr 4 – przewodniczącym zostal Roman Marszałek. Pozostali członkowie to Stanisław Temporale, Janina Dopierała, Barbara Otrociuk, Krzysztof Młynarczyk, Artur Sabat, Jolanta Zakrzewska, Regina Jaworska, Joanna Tusień, Ewa Wapniarczuk, Marzena Dragan, Ilona Kucza, Sylwia Otuszewska, Jadwiga Łepkowska i Genowefa Rosiak.

7 marca wybrano Radę Osiedla nr 6 – przewodniczącą została Maria Muszyńska. Pozostali członkowie to Dorota Anklewicz, Lidia Gawryło, Renata Jurewicz, Klaudia Gawryło, Grażyna Czernatowicz, Jolanta Cichosz, Dariusz Nędziak, Zbigniew Wójcikiewicz, Stanisław Kamiński, Bożena Chrobak, Krzysztof Kruk, Ewa Porochońska, Bogdan Szydłowski i Krystyna Krawczyk.

Także 7 marca wybrano Radę Osiedla nr 8. Przewodniczącym został Grzegorz Krawczyk. Pozostali członkowie to Jerzy Tymochowicz, Ireneusz  Pietrzak, Lilia Kuźmicka, Wanda Kosowicz, Elżbieta Brzuchalska, Teresa Kulanica, Barbara Baca, Beata Gurak, Hanna Irzymska, Irena Szumska, Grażyna Dąbrowska, Teresa Wieczorkowska, Stanisław Dąbrowski i Krystyna Wieczorek.

Czytany 690 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com