• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Bogatynia zamierza poprzeć starania miasta Zittau przy ubieganiu się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2025 – taką informację podano 23 maja na stronie internetowej UMiG Bogatynia.
 
 
Na 28 maja na godz. 10.00 została zwołana nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad jest tylko jeden projekt uchwały dotyczący KWB Turów.
 
 
Może to drobna sprawa, niemniej czujemy się w obowiązku poinformować, że dzikie wysypisko obok boiska LO w Bogatyni zostało usunięte – jak widać na powyższym zdjęciu.
 
 
Jak już informowaliśmy 24 i 25 maja na boisku LO w Bogatyni odbędzie się 1 Festiwal Młodych – to okazja, aby przypomnieć o dzikim składowisku odpadów w sąsiedztwie obiektu.
 
 
24 i 25 maja w Bogatyni na terenie boiska Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Pierwszy Festiwal Młodych, zorganizowany pod egidą Młodych dla Gminy Bogatynia.
 
 
16 maja na stronie internetowej zgorzeleckiej policji pojawiła się informacja o zarekwirowaniu na terenie Bogatyni kilku nielegalnych automatów do gier hazardowych.
 
 
16 maja odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, na której przedstawiono m.in. funkcjonowanie SPZOZ, jak też zarządzenie w sprawie częściowego zablokowania wydatków gminy.
 
 
Powyższe zdjęcie wykonano 16 maja na ulicy Styki – ledwie z sąsiedztwa „dzwonów” usunięto dzikie składowisko odpadów, a już ktoś podrzuca kolejne śmieci.
 
czwartek, 07 marzec 2019 19:09

Zarządzenie o wynagrodzeniach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 marca burmistrz Bogatyni wydał zarządzenie w sprawie obniżenia maksymalnego miesięcznego wynagrodzenia osób sprawujących niektóre funkcje kierownicze w gminie.

Zarządzenie dotyczy „kierowników i zastępców kierowników jednostek budżetowych oraz samorządowych zakładów budżetowych”. Zmienia ono zarządzenie z 26 lutego 2016 r., które określało maksymalne wynagrodzenie brutto kierowników na 15 500 zł, a ich zastępców na 13 000 zł.

Po obecnej zmianie maksymalne miesięczne wynagrodzenie brutto kierowników jednostek budżetowych oraz zakładu budżetowego może wynieść 12 000 zł, a w przypadku zastępców kierowników 9 000 zł. Tak więc maksymalną wysokość wynagrodzenia dla kierowników obniżono o ok. 22%, a zastępców kierowników o ok. 30%.

Zarządzenie stosuje się do kierowników i zastępców kierowników Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny, Ośrodka Sportu i Rekreacji, Integracyjnego Żłobka Publicznego nr 1, Straży Miejskiej, Bogatyńskiego Ośrodka Kultury, Biblioteki Publicznej oraz Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Czytany 664 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com