• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na 24 lutego na godz. 15.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, poświęcona wyłącznie sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
10 lutego burmistrz Błasiak poinformował o ogłoszeniu nowego konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni.
 
 
30 stycznia na stronie internetowej UMiG ukazała się informacja burmistrza Błasiaka dotycząca wspólnot zarządzanych dotąd przez Gminny Zarząd Mienia Komunalnego.
 
 
„Zabierzemy Czechom wodę” – pod takim tytułem Gazeta Wyborcza z 29 stycznia opublikowała tekst Gabrieli Łazarczyk i Mateusza Kokoszkiewicza na temat KWB Turów.
 
 
Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni serdecznie zapraszają miłośników gier umysłowych i rozrywki intelektualnej na pierwsze w Nowym Roku spotkanie z "PLANSZOMANIĄ".
 
 
„W zagłębiu narkotykowym na policję nie liczą” – pod takim tytułem 24 stycznia w dolnośląskim dodatku Gazety Wyborczej ukazał się tekst autorstwa Karoliny Kijek.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 20 stycznia wprowadzono do porządku obrad informację na temat Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
20 stycznia odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której w tajnym głosowaniu wybrano nowego przewodniczącego rady – został nim jeden z wiceprzewodniczących.
 
czwartek, 07 marzec 2019 19:09

Zarządzenie o wynagrodzeniach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 marca burmistrz Bogatyni wydał zarządzenie w sprawie obniżenia maksymalnego miesięcznego wynagrodzenia osób sprawujących niektóre funkcje kierownicze w gminie.

Zarządzenie dotyczy „kierowników i zastępców kierowników jednostek budżetowych oraz samorządowych zakładów budżetowych”. Zmienia ono zarządzenie z 26 lutego 2016 r., które określało maksymalne wynagrodzenie brutto kierowników na 15 500 zł, a ich zastępców na 13 000 zł.

Po obecnej zmianie maksymalne miesięczne wynagrodzenie brutto kierowników jednostek budżetowych oraz zakładu budżetowego może wynieść 12 000 zł, a w przypadku zastępców kierowników 9 000 zł. Tak więc maksymalną wysokość wynagrodzenia dla kierowników obniżono o ok. 22%, a zastępców kierowników o ok. 30%.

Zarządzenie stosuje się do kierowników i zastępców kierowników Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny, Ośrodka Sportu i Rekreacji, Integracyjnego Żłobka Publicznego nr 1, Straży Miejskiej, Bogatyńskiego Ośrodka Kultury, Biblioteki Publicznej oraz Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Czytany 806 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com