• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na 26 marca na godz. 11.00 zwołano sesję Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się między innymi kwestią wyodrębnienia w budżecie gminy funduszu sołeckiego.
 
 
18 marca zostały przeprowadzone wybory do Rady Osiedla nr 1 – w pierwszym terminie nie odbyły się z uwagi na zbyt niską frekwencję. Tym samym wybrano wszystkie osiem rad osiedli.
 
 
13 marca odbyło się zebranie mieszkańców, na którym wybrano Radę Osiedla nr 5. Wybrano już siedem rad – ostatnie wybory (Rady Osiedla nr 1) przewidziano na 18 marca.
 
 
Jedna z uchwał podjętych na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 7 marca dotyczyła ustalenia składu Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej.
 
 
Już wkrótce, bo 19 marca, miłośnicy gier z naszej gminy będą mogli się wziąć udział w kolejnej Planszomanii – z dokładniejszymi informacjami można się zapoznać poniżej.
 
 
Telewizja Bogatynia opublikowała materiał dotyczący informacji o zamknięciu biura bezpłatnych porad dla mieszkańców gminy Bogatynia, zatrudnionych w Czechach i w Niemczech.
 
 
11 marca przeprowadzono zebrania mieszkańców osiedla nr 3 i nr 7, których celem było przeprowadzenie wyborów do rad osiedli – wybory w osiedlu nr 1 odbędą się 18 marca o 16.30.
 
 
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania 8 marca zamieściło na stronie UMiG Bogatynia zaproszenie do udziału we wiosennych porządkach – poniżej treść apelu i nasz komentarz.
 
czwartek, 07 marzec 2019 19:09

Zarządzenie o wynagrodzeniach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 marca burmistrz Bogatyni wydał zarządzenie w sprawie obniżenia maksymalnego miesięcznego wynagrodzenia osób sprawujących niektóre funkcje kierownicze w gminie.

Zarządzenie dotyczy „kierowników i zastępców kierowników jednostek budżetowych oraz samorządowych zakładów budżetowych”. Zmienia ono zarządzenie z 26 lutego 2016 r., które określało maksymalne wynagrodzenie brutto kierowników na 15 500 zł, a ich zastępców na 13 000 zł.

Po obecnej zmianie maksymalne miesięczne wynagrodzenie brutto kierowników jednostek budżetowych oraz zakładu budżetowego może wynieść 12 000 zł, a w przypadku zastępców kierowników 9 000 zł. Tak więc maksymalną wysokość wynagrodzenia dla kierowników obniżono o ok. 22%, a zastępców kierowników o ok. 30%.

Zarządzenie stosuje się do kierowników i zastępców kierowników Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny, Ośrodka Sportu i Rekreacji, Integracyjnego Żłobka Publicznego nr 1, Straży Miejskiej, Bogatyńskiego Ośrodka Kultury, Biblioteki Publicznej oraz Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Czytany 548 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com