• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca poruszono kwestię profili, jakie może zaoferować w roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie.
 
 
Sesja Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca miała spokojny przebieg, zapewne nie bez związku z przypomnieniem przez przewodniczącą rady Dorotę Bojakowską zasad właściwego zachowania.
 
 
10 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia opublikowała kolejny komunikat dotyczący jakości wody na ulicy Krakowskiej w Bogatyni.
 
 
8 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia ogłosiła komunikat dotyczący ulicy Krakowskiej w Bogatyni – poniżej pełny tekst informacji.
 
 
Ponieważ docierają do nas pytania, związane z przewidzianą na sesji Rady Miejskiej 11 lipca informacją o jakości wody – odnosimy się krótko do parametrów żelaza i manganu.
 
 
Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.
 
 
5 lipca na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazała się informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 
 
Na 11 lipca na godz. 10.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. projektem uchwały w sprawie opłat za wychowanie przedszkolne.
 
czwartek, 07 marzec 2019 19:09

Zarządzenie o wynagrodzeniach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 marca burmistrz Bogatyni wydał zarządzenie w sprawie obniżenia maksymalnego miesięcznego wynagrodzenia osób sprawujących niektóre funkcje kierownicze w gminie.

Zarządzenie dotyczy „kierowników i zastępców kierowników jednostek budżetowych oraz samorządowych zakładów budżetowych”. Zmienia ono zarządzenie z 26 lutego 2016 r., które określało maksymalne wynagrodzenie brutto kierowników na 15 500 zł, a ich zastępców na 13 000 zł.

Po obecnej zmianie maksymalne miesięczne wynagrodzenie brutto kierowników jednostek budżetowych oraz zakładu budżetowego może wynieść 12 000 zł, a w przypadku zastępców kierowników 9 000 zł. Tak więc maksymalną wysokość wynagrodzenia dla kierowników obniżono o ok. 22%, a zastępców kierowników o ok. 30%.

Zarządzenie stosuje się do kierowników i zastępców kierowników Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny, Ośrodka Sportu i Rekreacji, Integracyjnego Żłobka Publicznego nr 1, Straży Miejskiej, Bogatyńskiego Ośrodka Kultury, Biblioteki Publicznej oraz Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Czytany 716 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com