• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na 26 marca na godz. 11.00 zwołano sesję Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się między innymi kwestią wyodrębnienia w budżecie gminy funduszu sołeckiego.
 
 
18 marca zostały przeprowadzone wybory do Rady Osiedla nr 1 – w pierwszym terminie nie odbyły się z uwagi na zbyt niską frekwencję. Tym samym wybrano wszystkie osiem rad osiedli.
 
 
13 marca odbyło się zebranie mieszkańców, na którym wybrano Radę Osiedla nr 5. Wybrano już siedem rad – ostatnie wybory (Rady Osiedla nr 1) przewidziano na 18 marca.
 
 
Jedna z uchwał podjętych na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 7 marca dotyczyła ustalenia składu Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej.
 
 
Już wkrótce, bo 19 marca, miłośnicy gier z naszej gminy będą mogli się wziąć udział w kolejnej Planszomanii – z dokładniejszymi informacjami można się zapoznać poniżej.
 
 
Telewizja Bogatynia opublikowała materiał dotyczący informacji o zamknięciu biura bezpłatnych porad dla mieszkańców gminy Bogatynia, zatrudnionych w Czechach i w Niemczech.
 
 
11 marca przeprowadzono zebrania mieszkańców osiedla nr 3 i nr 7, których celem było przeprowadzenie wyborów do rad osiedli – wybory w osiedlu nr 1 odbędą się 18 marca o 16.30.
 
 
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania 8 marca zamieściło na stronie UMiG Bogatynia zaproszenie do udziału we wiosennych porządkach – poniżej treść apelu i nasz komentarz.
 
środa, 06 marzec 2019 19:26

Zaczęły się wybory rad osiedli

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak podano na stronie internetowej UMIG Bogatynia, 5 marca odbyły się zebrania mieszkańców osiedli nr 2 i nr 5, których celem było przeprowadzenie wyborów do rad osiedli.

W przypadku osiedla nr 5 (zebranie odbyło się w Multifunkcjonalnym Centrum Trójstyku) wyborów nie przeprowadzono z powodu zbyt małej frekwencji. Kolejny termin wyznaczono na 13 marca o godz. 16.00.

Wybrano Radę Osiedla nr 2 – przewodniczącym został Józef Banasiewicz.

Skład Rady Osiedla:

1. Michał Kubica

2. Genowefa Kozakowska

3. Elżbieta Najberger

4. Danuta Szulenin

5. Teresa Rudnicka

6. Władysław Florja

7. Józef Banasiewicz

8. Barbara Jaruszewska

9. Henryk Ziętek

10. Jerzy Malkiewicz

11. Wanda Szewczyk

12. Bogusława Szpilewska

13. Jan Baltas

14. Zofia Hećko

15. Jadwiga Choja

Czytany 313 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com