• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca poruszono kwestię profili, jakie może zaoferować w roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie.
 
 
Sesja Rady Miejskiej w Bogatyni 11 lipca miała spokojny przebieg, zapewne nie bez związku z przypomnieniem przez przewodniczącą rady Dorotę Bojakowską zasad właściwego zachowania.
 
 
10 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia opublikowała kolejny komunikat dotyczący jakości wody na ulicy Krakowskiej w Bogatyni.
 
 
8 lipca o godz. 13.30 spółka Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia ogłosiła komunikat dotyczący ulicy Krakowskiej w Bogatyni – poniżej pełny tekst informacji.
 
 
Ponieważ docierają do nas pytania, związane z przewidzianą na sesji Rady Miejskiej 11 lipca informacją o jakości wody – odnosimy się krótko do parametrów żelaza i manganu.
 
 
Na stronie internetowej UMiG Bogatynia podana została informacja w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania – pełny tekst poniżej.
 
 
5 lipca na stronie internetowej UMiG Bogatynia ukazała się informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
 
 
Na 11 lipca na godz. 10.00 zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której radni zajmą się m.in. projektem uchwały w sprawie opłat za wychowanie przedszkolne.
 
środa, 06 marzec 2019 19:26

Zaczęły się wybory rad osiedli

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak podano na stronie internetowej UMIG Bogatynia, 5 marca odbyły się zebrania mieszkańców osiedli nr 2 i nr 5, których celem było przeprowadzenie wyborów do rad osiedli.

W przypadku osiedla nr 5 (zebranie odbyło się w Multifunkcjonalnym Centrum Trójstyku) wyborów nie przeprowadzono z powodu zbyt małej frekwencji. Kolejny termin wyznaczono na 13 marca o godz. 16.00.

Wybrano Radę Osiedla nr 2 – przewodniczącym został Józef Banasiewicz.

Skład Rady Osiedla:

1. Michał Kubica

2. Genowefa Kozakowska

3. Elżbieta Najberger

4. Danuta Szulenin

5. Teresa Rudnicka

6. Władysław Florja

7. Józef Banasiewicz

8. Barbara Jaruszewska

9. Henryk Ziętek

10. Jerzy Malkiewicz

11. Wanda Szewczyk

12. Bogusława Szpilewska

13. Jan Baltas

14. Zofia Hećko

15. Jadwiga Choja

Czytany 471 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com