• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Bogatynia zamierza poprzeć starania miasta Zittau przy ubieganiu się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2025 – taką informację podano 23 maja na stronie internetowej UMiG Bogatynia.
 
 
Na 28 maja na godz. 10.00 została zwołana nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad jest tylko jeden projekt uchwały dotyczący KWB Turów.
 
 
Może to drobna sprawa, niemniej czujemy się w obowiązku poinformować, że dzikie wysypisko obok boiska LO w Bogatyni zostało usunięte – jak widać na powyższym zdjęciu.
 
 
Jak już informowaliśmy 24 i 25 maja na boisku LO w Bogatyni odbędzie się 1 Festiwal Młodych – to okazja, aby przypomnieć o dzikim składowisku odpadów w sąsiedztwie obiektu.
 
 
24 i 25 maja w Bogatyni na terenie boiska Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Pierwszy Festiwal Młodych, zorganizowany pod egidą Młodych dla Gminy Bogatynia.
 
 
16 maja na stronie internetowej zgorzeleckiej policji pojawiła się informacja o zarekwirowaniu na terenie Bogatyni kilku nielegalnych automatów do gier hazardowych.
 
 
16 maja odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, na której przedstawiono m.in. funkcjonowanie SPZOZ, jak też zarządzenie w sprawie częściowego zablokowania wydatków gminy.
 
 
Powyższe zdjęcie wykonano 16 maja na ulicy Styki – ledwie z sąsiedztwa „dzwonów” usunięto dzikie składowisko odpadów, a już ktoś podrzuca kolejne śmieci.
 
środa, 06 marzec 2019 19:26

Zaczęły się wybory rad osiedli

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak podano na stronie internetowej UMIG Bogatynia, 5 marca odbyły się zebrania mieszkańców osiedli nr 2 i nr 5, których celem było przeprowadzenie wyborów do rad osiedli.

W przypadku osiedla nr 5 (zebranie odbyło się w Multifunkcjonalnym Centrum Trójstyku) wyborów nie przeprowadzono z powodu zbyt małej frekwencji. Kolejny termin wyznaczono na 13 marca o godz. 16.00.

Wybrano Radę Osiedla nr 2 – przewodniczącym został Józef Banasiewicz.

Skład Rady Osiedla:

1. Michał Kubica

2. Genowefa Kozakowska

3. Elżbieta Najberger

4. Danuta Szulenin

5. Teresa Rudnicka

6. Władysław Florja

7. Józef Banasiewicz

8. Barbara Jaruszewska

9. Henryk Ziętek

10. Jerzy Malkiewicz

11. Wanda Szewczyk

12. Bogusława Szpilewska

13. Jan Baltas

14. Zofia Hećko

15. Jadwiga Choja

Czytany 413 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com