• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Na 24 lutego na godz. 15.00 została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, poświęcona wyłącznie sytuacji Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
10 lutego burmistrz Błasiak poinformował o ogłoszeniu nowego konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni.
 
 
30 stycznia na stronie internetowej UMiG ukazała się informacja burmistrza Błasiaka dotycząca wspólnot zarządzanych dotąd przez Gminny Zarząd Mienia Komunalnego.
 
 
„Zabierzemy Czechom wodę” – pod takim tytułem Gazeta Wyborcza z 29 stycznia opublikowała tekst Gabrieli Łazarczyk i Mateusza Kokoszkiewicza na temat KWB Turów.
 
 
Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni serdecznie zapraszają miłośników gier umysłowych i rozrywki intelektualnej na pierwsze w Nowym Roku spotkanie z "PLANSZOMANIĄ".
 
 
„W zagłębiu narkotykowym na policję nie liczą” – pod takim tytułem 24 stycznia w dolnośląskim dodatku Gazety Wyborczej ukazał się tekst autorstwa Karoliny Kijek.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 20 stycznia wprowadzono do porządku obrad informację na temat Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego Sp. z o.o.
 
 
20 stycznia odbyła się sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, podczas której w tajnym głosowaniu wybrano nowego przewodniczącego rady – został nim jeden z wiceprzewodniczących.
 
środa, 06 marzec 2019 19:26

Zaczęły się wybory rad osiedli

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak podano na stronie internetowej UMIG Bogatynia, 5 marca odbyły się zebrania mieszkańców osiedli nr 2 i nr 5, których celem było przeprowadzenie wyborów do rad osiedli.

W przypadku osiedla nr 5 (zebranie odbyło się w Multifunkcjonalnym Centrum Trójstyku) wyborów nie przeprowadzono z powodu zbyt małej frekwencji. Kolejny termin wyznaczono na 13 marca o godz. 16.00.

Wybrano Radę Osiedla nr 2 – przewodniczącym został Józef Banasiewicz.

Skład Rady Osiedla:

1. Michał Kubica

2. Genowefa Kozakowska

3. Elżbieta Najberger

4. Danuta Szulenin

5. Teresa Rudnicka

6. Władysław Florja

7. Józef Banasiewicz

8. Barbara Jaruszewska

9. Henryk Ziętek

10. Jerzy Malkiewicz

11. Wanda Szewczyk

12. Bogusława Szpilewska

13. Jan Baltas

14. Zofia Hećko

15. Jadwiga Choja

Czytany 565 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com