• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Urząd Miasta i Gminy Bogatynia ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze – audytor wewnętrzny. Obowiązek prowadzenia audytu wewnętrznego istnieje już od kilkunastu lat.
 
 
Na 20 grudnia zwołana została sesja Rady Miejskiej w Bogatyni. Tym razem – w przeciwieństwie do dwóch poprzednich sesji – będzie to sesja zwyczajna, a rozpocznie się o godz. 9.00.
 
 
W związku z pytaniami na temat pracy Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia, które docierają do naszej redakcji, podajemy kilka informacji dotyczących bieżącego funkcjonowania samorządu.
 
 
Nowe władze gminy Bogatynia zastały pustki w kasie, dlatego też 10 grudnia ogłoszono zamówienie publiczne na udzielenie kredytu, który pozwoli pokryć najpilniejsze wydatki.
 
 
7 grudnia burmistrz Bogatyni wydał zarządzenie w sprawie przeprowadzenia kontroli realizacji inwestycji pod nazwą „Budowa otwartego kąpieliska w Bogatyni”.
 
 
14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie miłośników gier planszowych PLANSZOMANIA, zorganizowane przez stowarzyszenie KLANZA.
 
 
W piątek 14 grudnia stowarzyszenie KLANZA organizuje w Szkole Podstawowej nr 1 Rodzinny Piknik Świąteczny – pełną informację o zaproszeniu publikujemy poniżej.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 6 grudnia p. Zbigniew Szatkowski jako przewodniczący Komisji Rewizyjnej zawnioskował o rozszerzenie planu kontroli na rok 2018.
 
niedziela, 24 czerwiec 2018 14:25

Gdyby nie Burmistrz Grzmielewicz

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

24 czerwca słońce wzeszło nad Bogatynią o godz. 04:46 – honorowy patronat nad wschodem słońca objął Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz.

Mieszkańców Gminy obudził śpiew ptaków, szczęśliwych, że mogą w ten sposób włączyć się w radosny nurt życia społeczności kierowanej ku świetlanej przyszłości przez Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza. Niedziela… Leniwe myśli Mieszkańców Gminy zaprząta jedna myśl – cóż wybrać dzisiaj z morza możliwości oferowanych dzięki staraniom Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza?

A wybór nie jest łatwy. W gospodarstwach domowych trwają żartobliwe kłótnie i przekomarzania – czy wybrać się na rowerową wędrówkę po Gminie trasami rowerowymi, których powstanie Mieszkańcy zawdzięczają inwencji Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza? Czy też raczej skorzystać z atrakcji oferowanych przez park wokół zalewu, zrewitalizowany wysiłkiem Burmistrza Miasta i Gminy Andrzeja Grzmielewicza?

Dzień jest dosyć pochmurny, więc raczej odpada rodzinny piknik w aquaparku, który Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz wybudował wbrew wszelkim przeciwnościom. Może więc lepszy będzie spacer po centrum miasta, rozkwitającym zgodnie z planami Burmistrza Miasta i Gminy Andrzeja Grzmielewicza? Niedziela jest handlowa – warto odwiedzić nowe targowisko, które stworzył Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz.

Zostawmy Mieszkańców Gminy Bogatynia z ich beztroskimi myślami, których zazdroszczą mieszkańcy innych gmin, gdzie nie sprawuje niestety władzy Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz. Dzień w Gminie Bogatynia zdaje się być zbyt krótki, a wieczór nastaje zbyt szybko – gdybyż tak czas zechciał być posłuszny Burmistrzowi Miasta i Gminy Andrzejowi Grzmielewiczowi… Chociaż czas to pieniądz, więc może kiedyś?

Nieubłaganie nadejdzie wieczór. Przed snem wykąpią się pełne wrażeń dzieciaki tudzież dorośli Mieszkańcy, nie żałując sobie taniej wody, sponsorowanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza. No i lulu, Drodzy Szanowni Mieszkańcy. Nad Waszym spokojnym snem czuwać będzie Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz. Człowiek nad wyraz skromny, bez reszty oddany pracy na rzecz Mieszkańców, pobłażliwie traktujący czołobitność i hołdy, na które bez wątpienia przecież zasługuje.

PS Wbrew pozorom powyższego tekstu nie sponsorował Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz.

Czytany 1531 razy

Biorą udział w konwersacji

  • Przyznam się , że nie bez obaw przyjąłem wcześniejszą informację o objęciu przez Grzmielewicza honorowego patronatu nad Mundialem 2018 w Bogatyni. Wiedząc czym kończą się wszelakie patronaty tego gościa, pomyślałem o najgorszym. Wciąż sobie jednak powtarzałem: Boże, tylko nie to, niech chociaż będzie odrobina radości. Stało się inaczej. 3 do 0 , i kicha. Szkoda mi pana Jędrusia bo przy Mundialu nie podrajcuje już, i tak mocno nadszarpniętej reputacji. Nie chcę też , by nad moim snem czuwał Pan A. G. bo w swych działaniach człek to nieobliczalny.

  • Najpierw patronat Klubowi Kibica, a po klęsce deklaracja kibicowania drużynie Niemiec i znowu porażka. Przy Mundialu Grzmielewicz nie ociepli już swojego wizerunku. Co za pech!

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com