• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Powołana została nowa Rada Nadzorcza Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Bogatyni – w składzie rady znalazł się m.in. były prezes spółki.
 
 
Podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni, która odbyła się 12 czerwca, radni ponownie odrzucili gminny program przeciwdziałania narkomanii na rok 2019 – poniżej wyniki głosowania.
 
 
13 czerwca opublikowane zostały zarządzenia burmistrza Bogatyni o powierzeniu stanowisk dyrektorów w trzech szkołach gminnych oraz w dwóch przedszkolach.
 
 
Podczas sesji nadzwyczajnej 12 czerwca radni zajęli się ponownie projektami uchwał w sprawie programów przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii, które odrzucono 5 czerwca.
 
 
Po zmianie składów Rad Nadzorczych w PEC S.A. oraz w GZMK Sp. z o.o. przyszedł czas na kolejną spółkę komunalną – Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnię S.A.
 
 
Na 12 czerwca na godz. 15.30 zwołano nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Bogatyni – radni zajmą się odrzuconymi programami i projektem uchwały o obywatelskiej inicjatywie uchwałodawczej.
 
 
Z uwagi na zainteresowanie, jakie spowodował nasz tekst „Radni odrzucili dwa programy”, jak też docierające do redakcji pytania, publikujemy informację o tym, kto jak głosował.
 
 
Wybrano ofertę na „Wykonanie projektu geotechnicznego wraz z dokumentacją badań podłoża i oceną przydatności do wbudowania gruntów” znajdujących się na terenie basenu w Bogatyni.
 
niedziela, 24 czerwiec 2018 14:25

Gdyby nie Burmistrz Grzmielewicz

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

24 czerwca słońce wzeszło nad Bogatynią o godz. 04:46 – honorowy patronat nad wschodem słońca objął Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz.

Mieszkańców Gminy obudził śpiew ptaków, szczęśliwych, że mogą w ten sposób włączyć się w radosny nurt życia społeczności kierowanej ku świetlanej przyszłości przez Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza. Niedziela… Leniwe myśli Mieszkańców Gminy zaprząta jedna myśl – cóż wybrać dzisiaj z morza możliwości oferowanych dzięki staraniom Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza?

A wybór nie jest łatwy. W gospodarstwach domowych trwają żartobliwe kłótnie i przekomarzania – czy wybrać się na rowerową wędrówkę po Gminie trasami rowerowymi, których powstanie Mieszkańcy zawdzięczają inwencji Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza? Czy też raczej skorzystać z atrakcji oferowanych przez park wokół zalewu, zrewitalizowany wysiłkiem Burmistrza Miasta i Gminy Andrzeja Grzmielewicza?

Dzień jest dosyć pochmurny, więc raczej odpada rodzinny piknik w aquaparku, który Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz wybudował wbrew wszelkim przeciwnościom. Może więc lepszy będzie spacer po centrum miasta, rozkwitającym zgodnie z planami Burmistrza Miasta i Gminy Andrzeja Grzmielewicza? Niedziela jest handlowa – warto odwiedzić nowe targowisko, które stworzył Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz.

Zostawmy Mieszkańców Gminy Bogatynia z ich beztroskimi myślami, których zazdroszczą mieszkańcy innych gmin, gdzie nie sprawuje niestety władzy Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz. Dzień w Gminie Bogatynia zdaje się być zbyt krótki, a wieczór nastaje zbyt szybko – gdybyż tak czas zechciał być posłuszny Burmistrzowi Miasta i Gminy Andrzejowi Grzmielewiczowi… Chociaż czas to pieniądz, więc może kiedyś?

Nieubłaganie nadejdzie wieczór. Przed snem wykąpią się pełne wrażeń dzieciaki tudzież dorośli Mieszkańcy, nie żałując sobie taniej wody, sponsorowanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza. No i lulu, Drodzy Szanowni Mieszkańcy. Nad Waszym spokojnym snem czuwać będzie Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz. Człowiek nad wyraz skromny, bez reszty oddany pracy na rzecz Mieszkańców, pobłażliwie traktujący czołobitność i hołdy, na które bez wątpienia przecież zasługuje.

PS Wbrew pozorom powyższego tekstu nie sponsorował Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz.

Czytany 2576 razy

Biorą udział w konwersacji

  • Przyznam się , że nie bez obaw przyjąłem wcześniejszą informację o objęciu przez Grzmielewicza honorowego patronatu nad Mundialem 2018 w Bogatyni. Wiedząc czym kończą się wszelakie patronaty tego gościa, pomyślałem o najgorszym. Wciąż sobie jednak powtarzałem: Boże, tylko nie to, niech chociaż będzie odrobina radości. Stało się inaczej. 3 do 0 , i kicha. Szkoda mi pana Jędrusia bo przy Mundialu nie podrajcuje już, i tak mocno nadszarpniętej reputacji. Nie chcę też , by nad moim snem czuwał Pan A. G. bo w swych działaniach człek to nieobliczalny.

  • Najpierw patronat Klubowi Kibica, a po klęsce deklaracja kibicowania drużynie Niemiec i znowu porażka. Przy Mundialu Grzmielewicz nie ociepli już swojego wizerunku. Co za pech!

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com