• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
12 lipca portal zinfo.pl opublikował informację o zebraniu bogatyńskiego koła Prawa i Sprawiedliwości, poświęconym przygotowaniom do samorządowych wyborów.
 
 
11 lipca na portalu zinfo.pl ukazał się tekst „Cała prawda o Karbonaliach?” – portal skontaktował się z p. Jerzym Stachyrą, jak też z właścicielem agencji artystycznej Pianoforte.
 
 
10 lipca ukazało się zawiadomienie o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia na zadanie pod nazwą Rewitalizacja Centrum Bogatyni – etap 1 Budynek „Dworzec Historyczny”.
 
 
Zamieszczone zdjęcie wykonano w sobotę 7 lipca na ulicy Styki w Bogatyni. Niektóre śmieci zalegają tam od paru tygodni i zaczynają powoli wrastać w ziemię.
 
 
Reagując na krytyczne słowa burmistrza Grzmielewicza pod swoim adresem były wiceburmistrz Jerzy Stachyra wypowiedział się na profilu FB „Bogatynia jakiej nie znacie”.
 
 
Zwiezienie do Bogatyni kilkudziesięciu tysięcy ton odpadów spowodowało poważne zagrożenie dla środowiska – czy burmistrz Grzmielewicz jest temu współwinny?
 
 
5 lipca ukazała się informacja z otwarcia ofert w postępowaniu przetargowym na zadanie pod nazwą „Odbudowa ulicy Wiosennej w Bogatyni – Etap I – kanalizacja sanitarna”
 
 
6 lipca na antenie ArtRadia burmistrz podtrzymał stwierdzenie, że Karbonalia 2018 kosztowały gminę około 320 tys. zł – naszą uwagę bardziej przykuła jednak inna informacja.
 
środa, 06 grudzień 2017 18:33

Święty Mikołaj i Śnieżynek

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

6 grudnia Telewizja Bogatynia opublikowała krótki reportaż „Mikołajki w mieście” – naszą redakcję najbardziej ujął Święty Mikołaj ze Śnieżynkiem przed Urzędem Miasta i Gminy.

To nie pomyłka. Oczywiście, każde dziecko wie, że Święty Mikołaj zjawia się czasem w towarzystwie uroczej pomocnicy, imieniem Śnieżynka. Jednak Śnieżynka – ponoć z nadmiaru zajęć – nie zdążyła przed urząd, więc zastąpił ją całkiem udatnie równie uroczy pomocnik.

Śnieżynek, co widać w telewizyjnej relacji, wywiązał się ze swej roli znakomicie. Mało tego, tak bardzo był przejęty rolą, że nawet bardziej przypominał Świętego Mikołaja niż sam Święty Mikołaj. Chociaż nie miał mikołajowej brody, ale to i dobrze, bo dzieciaki mogłyby ulec dezorientacji.

Nurtuje nas tylko jedna sprawa – do kogoś ten Śnieżynek był dziwnie podobny, ale nie możemy sobie przypomnieć do kogo. Zachodzimy w głowę i nic, chociaż kojarzy nam się z jakimiś bajkami. Dzieciaki, pomóżcie!

Czytany 1030 razy

Biorą udział w konwersacji

  • Dzisiaj Święty Mikołaj sam sobie dał prezent Mikołajkowy. Firma która wykonywała prace ziemne przy budowie basenu nie mając pozwolenia oddania placu pod budowę wczoraj zabrała zabawki umyła je i pojechała do domku obrażona na mikołaja że nie dotrzymał słowa. Z tego co ochraniacze obiektu mówią, to prezes powiedział, że jest za poważną firmą żeby mógł wykonywać inwestycję bez pozwolenia. Szkoda, bo 30 maja 2018 roku za około 160 dni.

  • Od dziś w każdym domu będzie stało zdjęcie Śnieżynka z pociechą, nie odpuścił żadnemu dzieciaczkowi, wciskał się w kadr bez wazelinki. Och, mamy Burmistrza.

  • Śnieżynka każdemu dzieciaczkowi mogła przy okazji mówić o baseniku, w którym za 160dni będzie się z nimi kąpać!!!!!uhhahahahbuhha haahahah uhhhahahah

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com