• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Doceniając znaczenie rolnictwa w gospodarce gminy Bogatynia, zwracamy się do burmistrza z pytaniem, dlaczego bogatyńskie dożynki będą trwać tylko dwa dni?
 
 
Ogromny deficyt, a do tego 52,5 mln zł zobowiązań plus ponad 15 mln zobowiązań SPZOZ – oto stan finansów gminy Bogatynia na dzień 30 czerwca 2018 r.
 
 
19 września na portalu bogatynia.info.pl opublikowano kolejne trzy listy kandydatów do Rady Miejskiej w Bogatyni – są też listy kandydatów do Rady Powiatu i Sejmiku Województwa.
 
 
System wynagradzania w bogatyńskim samorządzie pod rządami burmistrza Grzmielewicza trudno uznać za racjonalny, co obrazują chociażby zarobki w byłym zarządzie GPO.
 
 
Podajemy nazwiska kandydatów do Rady Miejskiej w Bogatyni z trzech komitetów wyborczych – więcej szczegółów można zobaczyć na portalu bogatynia.info.pl.
 
 
Profil FB „Bogatynia jakiej nie znacie” podał informację, że w niektórych rejonach Bogatyni, jak też w Porajowie są kupowane głosy w pakiecie radny gminy, radny powiatowy i burmistrz.
 
 
Dane Urzędu Statystycznego we Wrocławiu ukazują, że gmina Bogatynia na tle gmin powiatu zgorzeleckiego wypada fatalnie – ma najdroższą administrację i najmniej inwestuje.
 
 
Z zaskoczeniem przyjęliśmy wynik plebiscytu „Gazety Wrocławskiej” – Samorządowiec 25-lecia, Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz znalazł się poza podium.
 
środa, 06 grudzień 2017 18:33

Święty Mikołaj i Śnieżynek

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

6 grudnia Telewizja Bogatynia opublikowała krótki reportaż „Mikołajki w mieście” – naszą redakcję najbardziej ujął Święty Mikołaj ze Śnieżynkiem przed Urzędem Miasta i Gminy.

To nie pomyłka. Oczywiście, każde dziecko wie, że Święty Mikołaj zjawia się czasem w towarzystwie uroczej pomocnicy, imieniem Śnieżynka. Jednak Śnieżynka – ponoć z nadmiaru zajęć – nie zdążyła przed urząd, więc zastąpił ją całkiem udatnie równie uroczy pomocnik.

Śnieżynek, co widać w telewizyjnej relacji, wywiązał się ze swej roli znakomicie. Mało tego, tak bardzo był przejęty rolą, że nawet bardziej przypominał Świętego Mikołaja niż sam Święty Mikołaj. Chociaż nie miał mikołajowej brody, ale to i dobrze, bo dzieciaki mogłyby ulec dezorientacji.

Nurtuje nas tylko jedna sprawa – do kogoś ten Śnieżynek był dziwnie podobny, ale nie możemy sobie przypomnieć do kogo. Zachodzimy w głowę i nic, chociaż kojarzy nam się z jakimiś bajkami. Dzieciaki, pomóżcie!

Czytany 1071 razy

Biorą udział w konwersacji

  • Dzisiaj Święty Mikołaj sam sobie dał prezent Mikołajkowy. Firma która wykonywała prace ziemne przy budowie basenu nie mając pozwolenia oddania placu pod budowę wczoraj zabrała zabawki umyła je i pojechała do domku obrażona na mikołaja że nie dotrzymał słowa. Z tego co ochraniacze obiektu mówią, to prezes powiedział, że jest za poważną firmą żeby mógł wykonywać inwestycję bez pozwolenia. Szkoda, bo 30 maja 2018 roku za około 160 dni.

  • Od dziś w każdym domu będzie stało zdjęcie Śnieżynka z pociechą, nie odpuścił żadnemu dzieciaczkowi, wciskał się w kadr bez wazelinki. Och, mamy Burmistrza.

  • Śnieżynka każdemu dzieciaczkowi mogła przy okazji mówić o baseniku, w którym za 160dni będzie się z nimi kąpać!!!!!uhhahahahbuhha haahahah uhhhahahah

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com