• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
12 lipca portal zinfo.pl opublikował informację o zebraniu bogatyńskiego koła Prawa i Sprawiedliwości, poświęconym przygotowaniom do samorządowych wyborów.
 
 
11 lipca na portalu zinfo.pl ukazał się tekst „Cała prawda o Karbonaliach?” – portal skontaktował się z p. Jerzym Stachyrą, jak też z właścicielem agencji artystycznej Pianoforte.
 
 
10 lipca ukazało się zawiadomienie o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia na zadanie pod nazwą Rewitalizacja Centrum Bogatyni – etap 1 Budynek „Dworzec Historyczny”.
 
 
Zamieszczone zdjęcie wykonano w sobotę 7 lipca na ulicy Styki w Bogatyni. Niektóre śmieci zalegają tam od paru tygodni i zaczynają powoli wrastać w ziemię.
 
 
Reagując na krytyczne słowa burmistrza Grzmielewicza pod swoim adresem były wiceburmistrz Jerzy Stachyra wypowiedział się na profilu FB „Bogatynia jakiej nie znacie”.
 
 
Zwiezienie do Bogatyni kilkudziesięciu tysięcy ton odpadów spowodowało poważne zagrożenie dla środowiska – czy burmistrz Grzmielewicz jest temu współwinny?
 
 
5 lipca ukazała się informacja z otwarcia ofert w postępowaniu przetargowym na zadanie pod nazwą „Odbudowa ulicy Wiosennej w Bogatyni – Etap I – kanalizacja sanitarna”
 
 
6 lipca na antenie ArtRadia burmistrz podtrzymał stwierdzenie, że Karbonalia 2018 kosztowały gminę około 320 tys. zł – naszą uwagę bardziej przykuła jednak inna informacja.
 
środa, 14 czerwiec 2017 04:29

Burmistrz sprzątał Bogatynię

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mamy nadzieję, iż facebookowy profil „Bogatynia jakiej nie znacie” nie weźmie nam za złe, że pożyczyliśmy sobie zdjęcie z akcji sprzątania gminy Bogatynia, przeprowadzonej 10 czerwca.

Osobom niezorientowanym wyjaśniamy, że sobotni czyn społeczny zainicjowało kilka bogatyńskich stowarzyszeń. Mieliśmy wprawdzie nadzieję, iż ta jakże pożyteczna akcja zostanie przeprowadzona na składowisku, które pozostawiła spółka Revita Bio. Słusznie jednak wytyczono skromniejsze cele – zapewne ze względu na troskę o dzieci, którym wizyta na składowisku mogłaby nieco zaszkodzić. I pozostawić trwały uraz w psychice.

Docenić jednak należy burmistrza Grzmielewicza, który w imię troski o czystość gminy gotów był poświęcić całkiem eleganckie ubranko. Jak widać – burmistrz wymiata.

Czytany 1799 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com