• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Burmistrz informując, że na oświatę Bogatynia przeznacza połowę budżetu, choć w rzeczywistości przeznacza jedną czwartą, podważył wiarygodność swojego wyborczego przesłania.
 
 
Jerzy Stachyra na profilu FB swojego komitetu ostrzegł pracowników obsługi i administracji w oświacie, aby nie ufali obietnicom w sprawie podwyżek, które mieliby otrzymać.
 
 
W książeczce, która trafiła do bogatyńskich domów, burmistrz informuje, iż gmina przeznacza na oświatę 50% budżetu. To gruba pomyłka – trudno rządzić gminą nie znając wydatków.
 
 
Powyższe zdjęcie zostało wykonane 18 października na rogu ulic Styki i Zamoyskiego w Bogatyni – 100 metrów od siedziby Straży Miejskiej i blisko domu, gdzie mieszka burmistrz.
 
 
Już się martwiliśmy, że przed wyborami urząd nie zdąży wydać kolorowej książeczki z bajeczkami – ale jest. Trafiła wreszcie do skrzynek pocztowych, żeby nie powiedzieć pod strzechy.
 
 
Władze samorządowe mają mnóstwo sposobów, które pozwalają wpływać na opinię publiczną. Z tego powodu mieszkańcy nie zawsze wiedzą, w jakim stanie jest faktycznie gmina.
 
 
Oceniając dwunastoletnią epokę rządów obecnego burmistrza nie zaszkodzi mieć na uwadze, że poprzednie władze Bogatyni miały na koncie całkiem sporo osiągnięć.
 
 
Nieco obraźliwie i lekceważąco wobec innych kandydatów zabrzmiały słowa obecnego burmistrza, który na antenie ArtRadia określił kampanię wyborczą jako „ściemę”.
 
środa, 14 czerwiec 2017 04:29

Burmistrz sprzątał Bogatynię

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mamy nadzieję, iż facebookowy profil „Bogatynia jakiej nie znacie” nie weźmie nam za złe, że pożyczyliśmy sobie zdjęcie z akcji sprzątania gminy Bogatynia, przeprowadzonej 10 czerwca.

Osobom niezorientowanym wyjaśniamy, że sobotni czyn społeczny zainicjowało kilka bogatyńskich stowarzyszeń. Mieliśmy wprawdzie nadzieję, iż ta jakże pożyteczna akcja zostanie przeprowadzona na składowisku, które pozostawiła spółka Revita Bio. Słusznie jednak wytyczono skromniejsze cele – zapewne ze względu na troskę o dzieci, którym wizyta na składowisku mogłaby nieco zaszkodzić. I pozostawić trwały uraz w psychice.

Docenić jednak należy burmistrza Grzmielewicza, który w imię troski o czystość gminy gotów był poświęcić całkiem eleganckie ubranko. Jak widać – burmistrz wymiata.

Czytany 1865 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com