• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek.
 
 
Rada Miejska w Bogatyni obecnej kadencji jest w trudniejszej sytuacji niż rada poprzednia – choćby dlatego, że sesje są teraz znacznie chętniej oglądane i żywo komentowane.
 
 
Przedstawiamy najważniejsze ustalenia Komisji Rewizyjnej, dotyczące modernizacji obiektu przy ulicy Skłodowskiej w Bogatyni z przeznaczeniem na świetlicę osiedlową.
 
 
Jak można się było spodziewać, podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia ożywioną dyskusję wywołał projekt uchwały o dopłatach do ceny wody dla gospodarstw domowych.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia uchwalono dopłaty do ceny wody w wysokości 5 mln zł – więcej informacji na ten temat podajemy w osobnym artykule.
 
 
Jesteśmy głęboko poruszeni śmiercią prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, śmiertelnie ranionego przez napastnika podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia radni podejmą kwestię ceny wody dla mieszkańców – chociaż planuje się wyższe dopłaty, to cena zapewne nieco wzrośnie.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni wiceburmistrz Sawicki przedstawi stan budowy otwartego basenu – warto spojrzeć na problemy z tą inwestycją w szerszym kontekście.
 
środa, 14 czerwiec 2017 04:29

Burmistrz sprzątał Bogatynię

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mamy nadzieję, iż facebookowy profil „Bogatynia jakiej nie znacie” nie weźmie nam za złe, że pożyczyliśmy sobie zdjęcie z akcji sprzątania gminy Bogatynia, przeprowadzonej 10 czerwca.

Osobom niezorientowanym wyjaśniamy, że sobotni czyn społeczny zainicjowało kilka bogatyńskich stowarzyszeń. Mieliśmy wprawdzie nadzieję, iż ta jakże pożyteczna akcja zostanie przeprowadzona na składowisku, które pozostawiła spółka Revita Bio. Słusznie jednak wytyczono skromniejsze cele – zapewne ze względu na troskę o dzieci, którym wizyta na składowisku mogłaby nieco zaszkodzić. I pozostawić trwały uraz w psychice.

Docenić jednak należy burmistrza Grzmielewicza, który w imię troski o czystość gminy gotów był poświęcić całkiem eleganckie ubranko. Jak widać – burmistrz wymiata.

Czytany 1944 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com