• Register
      
      
 
Krótki reportaż Telewizji Bogatynia z zakładu spółki REVITA BIO przy ulicy Zgorzeleckiej, zatytułowany „Paliwo i nawóz ze śmieci”, musi uważnego widza wprawić w zakłopotanie.
 
 
W dniach 28.02-02.03.2015r. klubowa kadra najstarszych zawodniczek wzięła udział w największym wydarzeniu pływackim w Europie – ISM Berlin 2015, kończącym okres przygotowawczy do zbliżających się Mistrzostw Polski Juniorów 15-lat w...
 
 
Jeżeli jesteś pomysłowy, masz duszę artysty - napisz wiersz albo hasło promujące Honorowe Krwiodawstwo.
 
 
Z materiału filmowego, zamieszczonego na stronie internetowej Telewizji Bogatynia, wynika, że firma REVITA BIO zamierza wybudować w Bogatyni blok energetyczny.
 
 
3 marca około godziny 22.00 została przewrócona uliczna latarnia na ulicy Pocztowej w Bogatyni, po czym dokonano kradzieży umieszczonej na niej kamery monitoringu.
 
 
Pod jednym z naszych artykułów ukazał się komentarz, który wymaga naszej zdecydowanej reakcji, gdyż rzuca on cień na burmistrza gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza.
 
 
Według informacji, podanej 4 marca na antenie ArtRadia przez p. Jolantę Syposz, dyrektora SPZOZ w Bogatyni, 27 lutego udało się znaleźć nabywcę zobowiązań zespołu.
 
 
Odpowiednie zaplanowanie swojej ścieżki kariery gwarancją sukcesu! Aby w przyszłości nie martwić się o pracę, pomyśl już teraz o swojej karierze. Ujawniamy kilka dobrych rad aby nie zostać bezrobotnym:
 
Wyrzucić tą straż wiejska na zbity ryj ...
Chodzą słuchy, że panu D proponowali pie...
Okazuje się, że wysiłek Pana Dobregochło...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 743 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com