• Register
      
      
 
Chociaż kampania samorządowa jeszcze się nie zaczęła, znaczną część rozmowy, przeprowadzonej 21 sierpnia przez ArtRadio z p. Danielem Frycem, poświęcono dyskredytowaniu opozycji.
 
 
Zachęcamy Państwa do obejrzenia na oficjalnej stronie UMiG Bogatynia relacji „Remont przychodni na ukończeniu”, która pokazuje, jak porażkę można przekuć w sukces.
 
 
Od 27 sierpnia do 24 września będzie wyłożony projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla lokalizacji farmy wiatrowej położonej w obrębie Trzciniec i Zatonie.
 
 
Na stronie Telewizji Bogatynia pod informacją zatytułowaną „Rap dla czterech łap”, dotyczącą występu młodych wykonawców w Parku Preibischa, wywiązała się burzliwa dyskusja.
 
 
Przyglądając się kwestii zadłużenia gminy Bogatynia nie można zapominać, iż znaczną część finansowego obciążenia stanowi konieczność spłaty odsetek od pożyczek i kredytów.
 
 
Dzisiaj około godziny 10 w budynku przy ul. Wyczółkowskiego na poddaszu wybuchł pożar.
 
 
Bogatyńskie media praktycznie nie poświęcają uwagi kluczowym dla gminy sprawom finansowym. Szkoda, bo wiele wskazuje na to, iż wkrótce czekają nas poważne problemy.
 
 
Ustawa śmieciowa w swoim zamierzeniu miała usprawnić i uporządkować utylizację odpadów. W rzeczywistości w rok po jej wprowadzeniu więcej z nią problemów niż spodziewanych efektów.
 
Jak to Fryc powiedział o radnym ,, stars...
Chociaż osobiście nie śledzę za bardzo n...
Mam nadzieję, że ludzie otworzą w końcu ...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 597 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com