• Register
      
      
 
Komentarz w obronie Straży Miejskiej, zamieszczony pod naszym tekstem „Śmietnisko przy ulicy Zgorzeleckiej”, zasługuje na kilka słów ze strony redakcji bogatynia.org.pl.
 
 
Coraz więcej Czytelników przyłącza się do naszej akcji pod hasłem „Posprzątać gminę”. Tym razem zostaliśmy poinformowani o składowisku w okolicach tzw. pierwszej bramy kopalnianej.
 
 
Na stronie internetowej Telewizji Bogatynia ukazał się interesujący reportaż, zatytułowany ""Meksyk" w Górniku", który dotyczy byłego hotelu przejętego przez gminę.
 
 
Od naszych Czytelników otrzymaliśmy kolejną informację dotyczącą dzikich wysypisk w naszej gminie – wraz z prośbą o nagłośnienie sprawy. Nie zwlekając nagłaśniamy.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 27 marca podjęto między innymi decyzję o częściowym pokryciu ujemnego wyniku finansowego Gminnego Zarządu Mienia Komunalnego.
 
 
Były wójt Raniżowa został skazany na trzy i pół roku więzienia w zawieszeniu na sześć lat. Wyroki w zawieszeniu otrzymało także troje innych pracowników urzędu oraz przedsiębiorca.
 
 
Oczekujemy od rzecznika prasowego Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia informacji na temat zmian w Radzie Nadzorczej Bogatyńskich Wodociągów i Oczyszczalni S.A.
 
 
Pod naszym apelem do ArtRadia oraz Telewizji Bogatynia ukazał się obszerny komentarz, który niewiele mówi o nas, za to zdradza lęki niechętnych portalowi środowisk.
 
Nowa rada i nowe oczekiwania. Na sesji m...
jak siegne pamięcią RIO kwestionowało ju...
Kto jest winien, kto jest za to odpowied...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 753 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com