• Register
      
      
 
18 września ArtRadio przeprowadziło rozmowę z sekretarzem gminy Bogatynia, p. Danielem Frycem, który jest jednocześnie radnym powiatu zgorzeleckiego.
 
 
W ostatnich dniach swoje mecze w Lidze Terenowej Młodzików OZPN Jelenia Góra, rozegrała drużyna FA Bogatynia (rocznik 2002 – 2003).
 
 
Na portalu e-bogatynia ukazał się interwencyjny artykuł dotyczący stanu ulicy Górskiej w Bogatyni. Jezdnia została uszkodzona podczas powodzi i w razie opadów jej środkiem płyną dwa strumienie.
 
 
W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa w woj. dolnośląskim, pt. "Dziedzictwo - źródło tożsamości", Kraina Domów Przysłupowych prezentuje się bogato.
 
 
W niedzielę 14.09 br na boisku we Wleniu odbył się kolejny Turniej Żaków (rocznik 2006-07) organizowany przez Pogoń Wleń o mistrzostwo OZPN Jelenia Góra.
 
 
W środę 24 września o godz. 10.00 rozpocznie się kolejna sesja Rady Miejskiej w Bogatyni. Jednym z głównych punktów będzie sprawozdanie z realizacji budżetu w I półroczu 2014 r.
 
 
Ciekawe, czy do prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, dotarła już informacja o artykule na temat Bogatyni, opublikowanym przez tygodnik „NIE” pod tytułem „Efekt Kaczora”?
 
 
16 miesięcy po przeniesieniu gabinetów lekarskich z ulicy Wyczółkowskiego na ulicę Fabryczną wracają one na poprzednie miejsce. 15 września otwarto parter przychodni.
 
Bogatynia Najbogatsza Gmina
I tu się z tobą zgodzę tak dużego zadłuż...
gdzie milosnicy i urzednicy sa na codzie...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 619 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com