• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Portal zgorzelec.info opublikował krótką notatkę (wraz z linkiem) o reportażu opublikowanym przez onet.pl „Reportaże Onetu. Przedsiębiorcza Bogatynia”, dotyczącym bogatyńskiego GPO.
 
 
21 czerwca na stronie internetowej UMiG pojawiła się wypowiedź burmistrza z sesji nadzwyczajnej Rady Miejskiej, która odbyła się 20 czerwca. Wypowiedź dotyczyła planowanego kąpieliska.
 
 
Akademia z okazji 70-lecia KWB Turów doczekała się relacji na oficjalnej stronie UMiG oraz na facebookowym profilu „Bogatynia jakiej nie znacie” – różnią się one w istotny sposób.
 
 
Na 26 czerwca zwołane zostały dwie sesje Rady Miejskiej w Bogatyni – pierwsza na godz. 9.00, a druga, podczas której radni zajmą się absolutorium dla burmistrza – na godz. 10.00.
 
 
Mamy nadzieję, iż facebookowy profil „Bogatynia jakiej nie znacie” nie weźmie nam za złe, że pożyczyliśmy sobie zdjęcie z akcji sprzątania gminy Bogatynia, przeprowadzonej 10 czerwca.
 
 
13 czerwca na portalu bogatynia.info.pl pojawiła się informacja o możliwej próbie porwania dziewczynki spod Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Bogatyni.
 
 
13 czerwca gmina Bogatynia podała informację o rozstrzygnięciu przetargu nieograniczonego na „Odbudowę ulicy Ogrodowej w Porajowie po nawalnych deszczach z 2013 roku”.
 
 
„Gazeta Wojewódzka” z 13 czerwca zamieściła specjalny dodatek, w którym lokalne samorządy prezentują swoje dokonania i plany na przyszłość. Czym się chwali samorząd Bogatyni?
 
piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 1182 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com