• Register
      
      
 
Są w życiu rzeczy o wiele ważniejsze niż polityka. Przed nami trzy dni skłaniające do zadumy – Święto Reformacji, Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.
 
 
Kandydaci na burmistrza otrzymują różne pytania. Burmistrz Grzmielewicz powinien odpowiedzieć, czy w razie wygranej utrzyma obecny zarząd Bogatyńskich Wodociągów i Oczyszczalni.
 
 
Na portalu bogatynia.info.pl ukazał się wywiad z kandydatem na burmistrza, p. Mariuszem Tureńcem, który startuje z komitetu Obywatelski Samorząd i jest popierany przez Platformę Obywatelską.
 
 
28 października gmina Bogatynia ogłosiła zawiadomienie o wyborze oferty na udzielenie gminie kredytu długoterminowego w kwocie 4 mln zł na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek.
 
 
Nie milkną echa afery związanej z możliwą korupcją wyborczą w Bogatyni. „Jaco, po ile te k*** głosy?!” – takie słowa zapowiadają na okładce „Gazety Wojewódzkiej” artykuł na ten temat.
 
 
Komentatorom zarzucającym nam, że pomijamy nazwiska czy wypowiedzi niektórych radnych, uprzejmie przypominamy, iż nasza strona jest redagowana przez opozycję wobec burmistrza.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej 28 października jedno stało się jasne – czas zmienić szefostwo spółek BWiO SA oraz GPO Sp. z o.o. Aby to było możliwe, należy zacząć od zmiany burmistrza.
 
 
Profil „Rozliczmy burmistrza Grzmielewicza z jego obietnic wyborczych” na Facebooku podał nieoficjalną informację o oddaleniu pozwu burmistrza przeciw Wojciechowi Dobrychłopowi.
 
Bogatynia.org: Po pierwsze, od roku 200...
Myślę że skoro taki dobry jest ten Turen...
A co ma mówić Pani, której przełożonym j...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 643 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com