• Register
      
      
 
W ogłoszonym 2 września postępowaniu na zadanie pod nazwą „Remont basenu w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni – etap I” wpłynęła tylko jedna oferta.
 
 
Pierwszy dzień jesieni postanowiliśmy spędzić wspólnie z mieszkańcami Bogatyni. Zorganizowaliśmy wycieczkę do światowej sławy uzdrowiska - Karlowe Wary - zachodnie Czechy.
 
 
26 września na stronie internetowej UMiG ogłoszono zawiadomienie w sprawie przyznania numerów listom kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Bogatyni.
 
 
Coraz głośniej się mówi w Bogatyni o skierowanym do prezesa Jarosława Kaczyńskiego i opublikowanym na Facebooku piśmie dotyczącym polityki kadrowej w PGE GiEK S.A.
 
 
Bogatyńscy policjanci zatrzymali osobę podejrzaną o to, że 14 września ukradł samochód marki BMW, uprzednio kradnąc kluczyki od auta w salonie sieci komórkowych.
 
 
W październiku firma Budimex SA otworzy w bogatyńskim szpitalu Strefę Rodzica, czyli pomieszczenie umożliwiające rodzicom całodobowy udział w hospitalizacji dziecka.
 
 
23 września portal zgorzelec.info podał informację, że organizacje związkowe w PGE GiEK S.A. wyznaczyły koniec miesiąca jako termin na zawarcie porozumienia z zarządem spółki.
 
 
19 września mieszkańcy ulicy Spokojnej skierowali do Rady Miejskiej w Bogatyni pismo, dotyczące inwestycji PSB „Mrówka” w rejonie ulic Spokojnej, Białogórskiej i Opolowskiej.
 
Jak nie otworza basenu i dalej nasze dzi...
Ala stekiem bzdur jest gdy kwiaciarka cu...
Należy sie spodziewać niebawem uchwały r...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 1032 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com