• Register
      
      
 
3 września burmistrz uchylił dwa zarządzenia z roku 2011 i 2012 w sprawie wyznaczenia koordynatora czynności kancelaryjnych w Urzędzie Miasta i Gminy Bogatynia.
 
 
Bogatyńscy policjanci bardzo szybko namierzyli i zatrzymali złodzieja, który w jednym ze sklepów, omijając i atakując ochroniarza, wyniósł 32-calowy telewizor.
 
 
Parafrazując tytuł znanego filmu, można by określić burmistrza Grzmielewicza jako „tańczącego z wyborcami”, gdyż media informują głównie o jego udziale w gminnych imprezach.
 
 
Intrygujący wpis pojawił się 2 września wśród komentarzy zamieszczonych na facebookowym profilu Bogatyńskie Centrum Informacji Publicznej. Zapowiada on utworzenie nowego profilu.
 
 
8 września radni zajmą się między innymi „Sprawozdaniem z wykonania gminnego programu opieki nad zabytkami Miasta i Gminy Bogatynia na lata 2008 - 2011 (realizacja do 2014 r.)”.
 
 
Na koniec 30 czerwca budżet Gminy i Miasta Bogatynia zamknął się deficytem w wysokości 1,605 mln zł przy planowanym deficycie 473,4 tys. zł – czytamy w sprawozdaniu za I półrocze.
 
 
Aż nie chce się wierzyć komentarzowi na facebookowym profilu Bogatyńskie Centrum Informacji Publicznej o rzekomym wywożeniu dziwnych odpadów na składowisko GPO.
 
 
Podczas ostatniego weekendu funkcjonariusze bogatyńskich służb udaremnili kradzież oleju napędowego z samochodu oraz zatrzymali mężczyznę, który okradł inny pojazd.
 
Przecież nie można czepiać się potencjal...
dopokracja najgorszy ustrój ! dzięki ogł...
popieram grono pedagogiczne a nowa pani ...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 803 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com