• Register
      
      
 
Informacja o odkryciu przez funkcjonariuszy polsko – niemieckiej grupy NYSA na terenie jednej z bogatyńskich posesji sprzętu skradzionego w Niemczech zmusza do refleksji.
 
 
28 lipca został rozstrzygnięty konkurs na dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Bogatyni. Funkcję dyrektora szkoły obejmie od 1 września p. Marta Bodziony.
 
 
Facebookowy profil Bogatyńskie Centrum Informacji Publicznej sugeruje, że w sprawie utylizacji odpadów pozostałych po powodzi z 2010 roku mogło dojść do nieprawidłowości.
 
 
23 lipca ukazało się zarządzenie burmistrza w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej z siedzibą w Opolnie-Zdroju pani Joannie Karkowskiej.
 
 
Według rankingu samorządowego pisma „Wspólnota”, pod względem dochodów na jednego mieszkańca w 2014 roku gmina Bogatynia osiągnęła lepszy wynik niż Wrocław.
 
 
Wakacje w pełni, dla członków TMZB kolejna wyprawa rowerowa, jedziemy spełniać marzenia na Kaszuby, w kręgu przyjaciół i natury. Kiedyś ktoś powiedział: ”Kaszuby na zdrowie!”.
 
 
20 lipca w Biuletynie Informacji Publicznej ukazała się informacja w sprawie naboru na trzy wolne stanowiska urzędnicze w Urzędzie Miasta i Gminy Bogatynia.
 
 
Na facebookowym profilu Bogatyńskie Centrum Informacji Publicznej pojawiła się informacja, iż p. Jerzy Stachyra uzyskał poparcie PiS jako kandydat na posła z naszego regionu.
 
Jaki monitoring, przecież to tylko przec...
Ale jest to rzecz takze uzyteczna mieszk...
Żenada tak podszywać się pod czyjeś nazw...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 790 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com