• Register
      
      
 
Dalszy ciąg: Kazimierz Dolny – Puławy - Gołąb – Czersk – Warszaw
 
 
Rozpoczęliśmy kolejne wakacje na rowerze. Pierwsze dwa dni to: Cieszyn – Pszczyna – Wadowice – Barwałd Górny.
 
 
Jeśli podczas wakacji przyjdzie Wam ochota na rozwiązywanie łamigłówek, proponujemy zastanowić się nad kilkoma pytaniami, które nigdy nie doczekały się sensownej odpowiedzi.
 
 
Według nieoficjalnych informacji, 20 czerwca 2016 r. wojewoda dolnośląski wezwał Radę Miejską w Bogatyni do podjęcia uchwały w sprawie wygaśnięcia mandatu jednego z radnych.
 
 
6 lipca na portalu zgorzelec.info ukazała się notatka „Inwestycja w Porajowie pod okiem CBA i Prokuratury”, nawiązująca do informacji podanej przez ten portal w kwietniu.
 
 
6 lipca Czytelnik napisał do nas, że jednostki bogatyńskiego samorządu „nie dostały pieniędzy na ZUS” i dziwi się, że taka sytuacja jest możliwa w bogatej gminie.
 
 
W jakimś dziwnym zawieszeniu znalazła się doraźna komisja Rady Miejskiej, powołana ponad rok temu w celu wyjaśnienia wątpliwości związanych z działalnością spółki REVITA BIO.
 
 
Aby uświadomić sobie, jaka jest rzeczywista kondycja gminy Bogatynia w połowie 2016 roku, należy zwrócić uwagę na kredyty zaciągane na spłatę innych zobowiązań.
 
Wielkie pieniądze i wielka tandeta. Nie ...
Warto odnotować , że w trakcie dzisiejsz...
Dziwią mnie następujące fakty: - kierowc...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 988 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com