• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Z datą 25 kwietnia 2017 r. ukazało zawiadomienie o wyniku postępowania w sprawie wykonania robót budowlanych na boisku wielofunkcyjnym ORLIK 2012 w Zatoniu.
 
 
26 kwietnia na stronie internetowej Bogatyńskich Wodociągów i Oczyszczalni S.A. ukazał się – podpisany przez p. Dariusza Daraża – komunikat w sprawie napaści na p. Janusza Piestrzyńskiego.
 
 
Dzięki współpracy bogatyńskich i zgorzeleckich policjantów zatrzymano 32-letniego mieszkańca Chorzowa, który 22 kwietnia dokonał rozboju w jednym z bogatyńskich sklepów.
 
 
Do naszej redakcji napisał Czytelnik, prosząc o zainteresowanie się „remontem sali SP 1 Bogatynia, który miał trwać podobno miesiąc, a trwa już prawie 4 miesiące”.
 
 
Czy faktycznie Dni Pamięci Lecha Kaczyńskiego zakończy pokaz świetlny z elementami patriotycznymi? Tak wynika z programu opublikowanego na FB przez profil „Bogatynia jakiej nie znacie”.
 
 
25 kwietnia w BIP ukazało się obwieszczenie burmistrza Bogatyni o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy elektrowni fotowoltaicznych w Krzewinie.
 
 
24 kwietnia Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze ogłosiła komunikat w sprawie śledztwa prowadzonego przeciwko 40-letniemu mieszkańcowi Bogatyni, Tomaszowi T.
 
 
Policja zatrzymała 40-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzanego o napad na kobietę w Bogatyni. Być może to on napadł również i okradł księdza w Opolnie-Zdroju.
 
piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 1151 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com