• Register
      
      
 
Kontrola przeprowadzona w zakładzie spółki REVITA BIO potwierdziła zasadność interwencji, którą z uwagi na zgłaszane przez mieszkańców uciążliwości podjął p. Wojciech Dobrychłop.
 
 
W miniony weekend 18.10 swój ostatni mecz w rundzie jesiennej, w Lidze Terenowej Młodzików OZPN Jelenia Góra, rozegrała drużyna FA Bogatynia (rocznik 2002 – 2003).
 
 
Podwójny sukcesem piłkarzy Zespołu Szkół Zawodowych, czyli popularnego „Górnika”, zakończyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy w Piłce Nożnej Szkół Średnich, które zostały rozegrane 17.09.13r (11-ki) i 22.10.br na boisku...
 
 
Materiał opublikowany 23 października przez Telewizję Bogatynia skłonił radnego Krzysztofa Gnacego do wydania oświadczenia, zaprzeczającego jakoby kiedykolwiek podejmował działania niezgodne z prawem.
 
 
24 października w Urzędzie Miasta i Gminy Bogatynia przeprowadzono losowanie członków obwodowych komisji wyborczych, przy czym nie obyło się bez pewnych perturbacji.
 
 
Szczęśliwym dla naszej gminy finałem zakończyła się sprawa budowy 11 bloku w Elektrowni Turów – jak podaje portal wnp.pl, skarga chińska na wyrok KIO została oddalona.
 
 
Według oświadczenia burmistrza Grzmielewicza na antenie ArtRadia, nie jest prawdą, że w gminie Bogatynia doszło do nadużyć związanych z tymczasowym zameldowaniem przed wyborami.
 
 
24 października na antenie ArtRadia burmistrz Grzmielewicz w modelowy sposób pokazał, jak można prowadzić kampanię wyborczą w kółko powtarzając, że się jej nie prowadzi.
 
A ja myślę, że Dobrychłop dopiero się ro...
Z wpisu "mieszkańiwec' widać jacy głąby ...
No to bardzo duże nieprawidłowości skoro...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 639 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com