• Register
      
      
 
Wszystkich zainteresowanych, jak to przed laty wyciągano pieniądze od naiwnych przedsiębiorców, zachęcamy do zapoznania się z działalnością pewnej spółki obiecującej inwestycje.
 
 
Sądząc po komentarzach pod artykułami na portalach bogatynia.info.pl i e-bogatynia.pl, odczucia mieszkańców co do bezpieczeństwa rozmijają się z oceną dokonaną przez policję.
 
 
Od smrodu unoszącego się nad zakładem warszawskiej spółki REVITA BIO przy ulicy Zgorzeleckiej w Bogatyni zaczęła się sprawa, w której wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi.
 
 
26 kwietnia 2015 w ramach IV Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich Dni Urody i Spa, organizowanych we Wrocławiu, odbył się konkurs o tytuł „Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa”.
 
 
25 i 26 kwietnia 2015r., we Wrocławiu rozegrany został finał wojewódzki XLIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego.
 
 
Ciepłe dni zachęcają do wycieczek w grupie zorganizowanej lub z rodziną. W naszym Stowarzyszeniu również nie brakuje chętnych do wspólnych wycieczek.
 
 
Pismem z 22 kwietnia Ministerstwo Środowiska poinformowało p. Wojciecha Dobrychłopa o podjęciu interwencji w sprawie braku decyzji środowiskowej dla zakładu spółki REVITA BIO.
 
 
W grudniu 2013 roku spółka REVITA BIO złożyła w starostwie powiatowym w Zgorzelcu wniosek o wydanie zezwolenia na zbieranie odpadów, które zamierzała magazynować w Bogatyni.
 
A Revita to już na terenie Bogatyni otwi...
Wszystkie stowarzyszenie powinny zorgani...
Gdzie Stowarzyszenia??? chyba są!!!!

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 760 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com