• Register
      
      
 
Jedną ze spraw, nad którą zapadła dziwna cisza, jest regulacja rzeki Miedzianka i odbudowa murów oporowych. Według zapowiedzi prace miały ruszyć w 2013 roku i potrwać do roku 2015.
 
 
27 stycznia Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze ogłosiła komunikat o skierowaniu do Sądu Okręgowego w Zgorzelcu aktu oskarżenia przeciw policjantowi z Bogatyni.
 
 
„Gmina pod lupą śledczych” – pod takim tytułem „Gazeta Wojewódzka” z 27 stycznia opublikowała artykuł na temat śledztw dotyczących bogatyńskiego samorządu.
 
 
W 2011 roku z budżetu gminy Bogatynia wydano co najmniej 129 tysięcy złotych na uruchomienie próbnego sygnału radiowego. Czy istniały prawne podstawy do takiego wydatku?
 
 
Pod jednym z naszych artykułów ukazał się komentarz sugerujący, iż do pracy w bogatyńskim urzędzie przyjęto osobę protegowaną przez radnego oraz jedną z byłych kandydatek na radną.
 
 
Udany występ w Nowym Roku odnotowały dzieci z rocznika 2008 Football Academy Bogatynia z grupy (Beckham) trenera Wojciecha Walczaka.
 
 
8 stycznia na stronie internetowej BWiO ukazała się notatka o wysłaniu zapytania ofertowego do sześciu wybranych firm na „Budowę sieci magistralnej ul. Zgorzelecka II etap”.
 
 
Telewizja Bogatynia w materiale „Nowy inwestor w gminie” informuje o planach budowy nowego sklepu wielkopowierzchniowego w sąsiedztwie osiedla przy ulicy Paderewskiego w Bogatyni.
 
Czy to prawda że Złotoustemu zaszkodził ...
Oczywiście kolejne zagranie Grzmiela aby...
zapomnij o nagrodach pani PO ......... n...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 697 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com