• Register
      
      
 
O kolejnych przypadkach kradzieży i wandalizmu, które miały miejsce w centrum miasta, informuje Telewizja Bogatynia w materiale „Seria włamań w Bogatyni”.
 
 
9 października na stronie internetowej dolnośląskiej Służby Celnej ukazała się informacja o wykryciu na posesji w Sieniawce składu dużej ilości papierosów bez akcyzy.
 
 
Dwa tygodnie przed wyborami parlamentarnymi trzeba jasno powiedzieć: jeżeli chcemy żyć w normalnym państwie, musimy uczynić wszystko, aby PiS nie przejęło władzy nad Polską.
 
 
W październiku 2014 roku prokuratura zatwierdziła postanowienie policji o odmowie wszczęcia śledztwa dotyczącego spółki REVITA BIO. Sprawa ta skłania do postawienia pytań.
 
 
Śledząc reportaż Telewizji Bogatynia o inwestycjach w Porajowie warto dostrzec, że modernizacja ulic Poniatowskiego i Górniczej jest możliwa dzięki pomocy ze strony rządu.
 
 
Gmina Bogatynia, którą od 2006 roku rządzi burmistrz z PiS, to przedsmak tego, jak wyglądałaby Polska pod rządami tej partii. Z okazji wizyty posła PiS mówimy: sprawdzam.
 
 
Pan Krzysztof Gnacy zwrócił się do nas z prośbą o opublikowanie tekstu, dotyczącego zawiadomienia prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Prośbę tę możemy spełnić częściowo.
 
 
Bogatyńska policja prosi o kontakt osoby posiadające informacje na temat okoliczności potrącenia mężczyzny 4 października około godz. 22.00 na ulicy Zgorzeleckiej.
 
Nie ściemniaj pan ! Wszędzie na stołkach...
dwóch lub jeden policjant + strażnik to ...
Pewnie też nie zaszkodzi zapytać o podwy...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 822 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com