• Register
      
      
 
Na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia opublikowano informację o zmianie godziny doprawiania „Zupy Gulaszowej z Dinozaura” przez burmistrza Grzmielewicza.
 
 
Podczas sesji absolutoryjnej skarbnik gminy, p. Andrzej Remian, dał do zrozumienia, że w latach 2016 – 2017 Bogatynia będzie cierpieć na posuchę finansową.
 
 
Na stronie internetowej Telewizji Bogatynia dostępna jest krótka relacja z sesji absolutoryjnej – z materiału wynika, że dyskusja była skromna i nie dotyczyła absolutorium.
 
 
Telewizja Bogatynia w cyklu „Pod lupą” przeprowadziła rozmowę z dyrektor SPZOZ, p. Jolantą Syposz, na temat sytuacji finansowej zespołu i planowanych zmian.
 
 
21 czerwca na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni podjęta została uchwała o udzieleniu burmistrzowi Andrzejowi Grzmielewiczowi absolutorium z wykonania budżetu za 2015 rok.
 
 
Zarządzeniem burmistrza z 9 czerwca 2016 r., zmieniającym zarządzenie w sprawie wprowadzenia Regulaminu Organizacyjnego UMiG w Bogatyni, utworzono nowy wydział.
 
 
W materiale „Bomba ekologiczna w Bogatyni?”, przesłanym na YOU TUBE przez Strimeo TV, o REVICIE mówi p. Leokadia Mazur z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.
 
 
W czerwcowym numerze biuletynu Bogatynia (5/2016) opublikowano rozmowę z burmistrzem Grzmielewiczem, poświęconą głównie przyszłości bogatyńskiego szpitala i Karbonaliom.
 
Tekst bardzo fajny, ale pierwszy komenta...
Faktycznie dramatyczna wiadomość. Już dz...
Sprawa jest chyba zrozumiała - o 15.00 r...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 961 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com