• Register
      
      
 
19.10.br na stadionie OSiR w Bogatyni kolejny turniej rozegrali Orlicy (rocznik 2004-05) organizowany przez Football Academy Bogatynia i OZPN Jelenia Góra.
 
 
Za każdym razem, kiedy ktoś z komentujących – korzystając z anonimowości – zadaje mi jakieś pytanie, mam wątpliwości, czy jest sens podejmować z taką osobą dialog.
 
 
Wszystkich zainteresowanych przeszłością i turystycznymi szansami naszej gminy zachęcamy do lektury artykułu o Guślarzu autorstwa p. Marii Agnieszki Marciniak.
 
 
Na wtorek 28 października na godz. 10.00 została zwołana 94. już w tej kadencji sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, poświęcona głownie sprawozdaniom z różnych dziedzin samorządowej działalności.
 
 
18 października Komitet Wyborczy Wyborców Ziemi Bogatyńskiej złożył do Państwowej Komisji Wyborczej w Warszawie skargę na postanowienie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze.
 
 
Milczenie lokalnych mediów na temat przebiegu sesji Rady Miejskiej w dniu 16 października to ewidentny przykład cenzury funkcjonującej w gminie Bogatynia.
 
 
Chociaż z reguły nie reaguję na anonimowe komentarze pod artykułami, z chęcią odpowiem na pytanie, dotyczące przyczyn mojego startu w wyborach pod egidą komitetu Obywatelski Samorząd.
 
 
Zarejestrowane zostały cztery kandydatury na burmistrza Bogatyni – prawo do ich zgłoszenia miały komitety, które w co najmniej 11 okręgach zarejestrowały kandydatów na radnego gminy.
 
Pierwszy raz wszedłem na stronę stowarzy...
To juz nie"franciszek" a"posel"?No chyba...
Co wam się nie podoba w artykule Pani Ma...

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

piątek, 28 marzec 2014 09:49

Spór o artystów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat wykonawców, którzy wystąpią na Karbonaliach 2014, na Facebooku powstał nowy profil „Nie chcemy Karbonaliów z Pianoforte”.

 

Jak informowały lokalne media, w styczniu – po wywiadzie z burmistrzem, który oświadczył, że gminy chyba jeszcze nie stać na Karbonalia – anonimowe osoby utworzyły na FB profil „Chcemy Karbonalia 2014”. Ten właśnie fakt, wraz z wynikami przeprowadzonej ankiety, władze gminy uznały za powód do zmiany stanowiska.

Na profilu „Chcemy Karbonalia” można znaleźć informację, że na czerwcowej imprezie wystąpią w Bogatyni Agnieszka Chylińska, Papa D. oraz grupa Video (bogatynia.info wymienia także Velvet). Profil informuje również, iż konkurencyjna oferta o porównywalnej cenie przewidywała, że na Karbonaliach wystąpi 12 wykonawców. Zwolennicy tej drugiej opcji, niezadowoleni z wyboru, skrzyknęli się na Facebooku, wyrażając niechęć wobec wyboru propozycji, przedstawionych przez agencję artystyczną z Żagania.

Warto odnotować, że głos na profilu zabrał p. Jerzy Stachyra, zastępca burmistrza ds. polityki regionalnej. Ujawnił on, iż firma, która przegrała przetarg (konsorcjum PINKS ENTERTAINMENT oraz 5th Element) sugerowała, że to ona jest twórcą i właścicielem profilu „Chcemy Karbonalia 2014”.

Krytycznie odnosząc się do osób wyrażających niezadowolenie z wyboru, p. Stachyra pisze: „Wspólnie walczyliśmy o Karbonalia, a teraz dajecie się tak nabrać obrażonym amatorom, którzy pierwszy raz w życiu brali udział w jakimkolwiek przetargu”. 

Czytany 636 razy

Biorą udział w konwersacji

  • to jest doskonała nauczka dla wszystkich by nie nakręcać się jak spirala i nie lubić wszystkiego co pozornie wygląda fajnie. Wszystkie te anonimowe profile są naciągane i manipulacyjne do bólu! I warto następnym razem pomyśleć zanim kliknę "lubię to" "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" - to nie ja, to św Paweł w liście do Tesaloniczan (5, 21-22) :)

  • Gość (yoko)

    W odpowiedzi na: Gość (anonim) Zgłoś

    racja! pejsbuk narzędziem manipulacji dla kretynów ! czytać,myśleć ,wyciągać wnioski - zamiast bezmyślnie klikać !!!;)

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com