• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
16 listopada UMiG Bogatynia poinformował, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko audytora wewnętrznego nie wybrano żadnego kandydata.
 
 
17 listopada ukazała się informacja o wyniku postępowania na udzielenie gminie Bogatynia kredytu długoterminowego w wysokości 4 mln zł, który będzie spłacany do końca 2025 roku.
 
 
Na 14 listopada na godz. 13.30 zwołano sesję nadzwyczajną Rady Miejskiej w Bogatyni – w porządku obrad znalazły się zmiany w budżecie gminy oraz w Wieloletniej Prognozie Finansowej.
 
 
Według zazwyczaj dobrze poinformowanego facebookowego profilu „Bogatynia jakiej nie znacie”, w lokalnych PiS i PSL trwają przetasowania przed wyborami do samorządu.
 
 
10 listopada 2017 r. klub PiS przedstawił propozycje zmian w ordynacji wyborczej do lokalnych samorządów, składając w Sejmie projekt ustawy zmieniającej Kodeks wyborczy.
 
 
Na stronie internetowej Centralnego Biura Śledczego Policji pojawiła się informacja, dotycząca akcji przeprowadzonej 6 listopada w Bogatyni i okolicach.
 
 
Z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości życzymy Wam i sobie jednej rzeczy – abyśmy wszyscy poczuwali się do odpowiedzialności za przyszłość Polski i naszych małych ojczyzn.
 
 
Na portalu TVP Info ukazała się informacja o „handlarzach amfetaminy” z Bogatyni i okolic – według portalu „policjanci ujęli łącznie 11 osób, w tym herszta bandy”.
 
sobota, 01 czerwiec 2013 19:34

Bogatyńskie przysłupy i inne atrakcje

Oceń ten artykuł
(147 głosów)

Bogatynia jest stolicą domów przysłupowych. To fakt niepodważalny. Dlatego wspólnie z Towarzystwem Miłośników Ziemi Bogatyńskiej podjęliśmy się realizacji projektu interaktywnej mapy Bogatyni.

Docelowo na mapie znajdą się domy przysłupowe i inne atrakcje, które warto promować. W związku z tym zapraszamy do przesyłania zdjęć, opisów i adresów miejsc godnych uwagi. Mapę można otworzyć przez "kliknięcie" tutaj lub bezpośrednio w menu portalu. Zapraszamy.

Czytany 5662 razy

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com