• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Zwracamy się do policji i wszystkich mieszkańców gminy Bogatynia z apelem o podjęcie działań, które uniemożliwią powtórzenie się procederu handlu głosami w wyborach samorządowych.
 
 
Jak podaje profil FB „Bogatynia jakiej nie znacie”, wniosek jednego z mieszkańców o udzielenie informacji publicznej burmistrz potraktował w stylu godnym Monty Pythona.
 
 
Według rankingu samorządowego pisma „Wspólnota” Bogatynia w roku 2017 znalazła się pod względem dochodów na 10 miejscu w kategorii obejmującej „miasta inne”.
 
 
Na profilu FB „Bogatynia jakiej nie znacie” pojawiła się informacja, że do inspektora nadzoru budowlanego wpłynęło zawiadomienie dotyczące mostu na ulicy Kościuszki w Bogatyni.
 
 
Zważywszy wzrastające koszty budowy bogatyńskiego basenu należy postawić pytanie: czy nie bardziej sensowna była rewitalizacja zalewu i stworzenie tam ośrodka rekreacji?
 
 
W pewną konsternację wprawiły nas słowa burmistrza Grzmielewicza o domach przysłupowych, wypowiedziane w relacji Telewizji Bogatynia „Przysłupy coraz ładniejsze”.
 
 
Po zaznaczeniu na popularnej stronie zinfo.pl wiadomości lokalnych z Bogatyni pojawiają się artykuły dobitnie ukazujące zasługi obecnej władzy w promocji naszej gminy.
 
 
Zdjęcie pokazujące, w jaki sposób niektórzy mieszkańcy rozumieją segregację odpadów, zostało wykonane w niedzielę 29 lipca po południu na ulicy Styki w Bogatyni.
 
czwartek, 10 maj 2018 19:07

Kolejny unieważniony przetarg

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gmina Bogatyni poinformowała, że unieważniono postępowanie o udzielenie zamówienia na budowę sieci ciepłowniczej w ulicach Skłodowskiej, Fieldorfa – Nila oraz Opolowskiej w Bogatynia.

Według uzasadnienia ceny zaoferowane przez wykonawców przewyższają kwotę, jaką gmina zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia. Przetarg ogłoszono 11 kwietnia.

Na budowę sieci ciepłowniczej z przyłączami do budynków w ulicach Marii Skłodowskiej-Curie, Generała Emila Fieldorfa-Nila oraz Opolowskiej w Bogatyni zamierzano przeznaczyć 643 015 zł brutto. Do upływu terminu składania ofert (minął 27 kwietnia) złożono 3 oferty. Sieć zaoferowały się wybudować INWEST-TERMA sp. z o.o. z Wrocławia za 861 tys. zł, Envirotech sp. z o.o. z Poznania za 1 065 441,67 zł oraz ZEC SERVICE sp. z o.o. z Wrocławia za 1 007 956,72 zł.

W tym roku już dwukrotnie unieważniono postępowanie na budowę kompleksu sportowo – rekreacyjnego przy ulicy Kochanowskiego w Bogatyni. Gmina w planie inwestycyjnym na rok 2018 przyjęła, że to zadanie będzie kosztować 700 tys. zł. Jednak w obydwu postępowaniach nie wpłynęła żadna oferta.

Czytany 656 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com