• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
22 maja wojewoda dolnośląski podał informację o przyznaniu przez MSWiA kolejnych promes na zapobieganie i usuwanie skutków klęsk żywiołowych na Dolnym Śląsku.
 
 
21 maja na portalu Radia Elka ukazała się informacja „Roszczenia wobec byłego wykonawcy. Gmina wygrywa ws. Delfinka” – może ona zainteresować mieszkańców gminy Bogatynia.
 
 
Pod nazwą „Narkomania nie zna granic” gmina Bogatynia chce zorganizować w dniach 5-6 czerwca międzynarodową konferencję, której celem jest ukazanie problemu narkomanii w regionie.
 
 
„Wymagany termin wykonania robót budowlanych wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu – do dnia 30 maja 2018 r.” – oczywiście chodzi o bogatyńskie kąpielisko.
 
 
21 maja zostały ogłoszone konkursy na stanowiska dyrektorów w trzech placówkach oświaty prowadzonych przez gminę Bogatynia – w jednej ze szkół oraz w dwóch przedszkolach.
 
 
14 maja portal Radia Kielce poinformował o trwającym procesie byłego burmistrza Bodzentyna, oskarżonego za zlecenie budowy wodociągu bez wymaganych pozwoleń.
 
 
17 maja portal zinfo.pl opublikował tekst „Karbonalia ostatnią deską ratunku? Horrendalne koszty imprezy”, oceniając, iż wpływ na rozmach tegorocznej edycji mają zbliżające się wybory.
 
 
W roku wyborów samorządowych wypada przypomnieć, że obiektywny ranking z 2014 roku pozwala określić gminę Bogatynia jako najgorzej zarządzaną gminę w Polsce.
 
czwartek, 10 maj 2018 19:07

Kolejny unieważniony przetarg

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gmina Bogatyni poinformowała, że unieważniono postępowanie o udzielenie zamówienia na budowę sieci ciepłowniczej w ulicach Skłodowskiej, Fieldorfa – Nila oraz Opolowskiej w Bogatynia.

Według uzasadnienia ceny zaoferowane przez wykonawców przewyższają kwotę, jaką gmina zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia. Przetarg ogłoszono 11 kwietnia.

Na budowę sieci ciepłowniczej z przyłączami do budynków w ulicach Marii Skłodowskiej-Curie, Generała Emila Fieldorfa-Nila oraz Opolowskiej w Bogatyni zamierzano przeznaczyć 643 015 zł brutto. Do upływu terminu składania ofert (minął 27 kwietnia) złożono 3 oferty. Sieć zaoferowały się wybudować INWEST-TERMA sp. z o.o. z Wrocławia za 861 tys. zł, Envirotech sp. z o.o. z Poznania za 1 065 441,67 zł oraz ZEC SERVICE sp. z o.o. z Wrocławia za 1 007 956,72 zł.

W tym roku już dwukrotnie unieważniono postępowanie na budowę kompleksu sportowo – rekreacyjnego przy ulicy Kochanowskiego w Bogatyni. Gmina w planie inwestycyjnym na rok 2018 przyjęła, że to zadanie będzie kosztować 700 tys. zł. Jednak w obydwu postępowaniach nie wpłynęła żadna oferta.

Czytany 577 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com