• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek.
 
 
Rada Miejska w Bogatyni obecnej kadencji jest w trudniejszej sytuacji niż rada poprzednia – choćby dlatego, że sesje są teraz znacznie chętniej oglądane i żywo komentowane.
 
 
Przedstawiamy najważniejsze ustalenia Komisji Rewizyjnej, dotyczące modernizacji obiektu przy ulicy Skłodowskiej w Bogatyni z przeznaczeniem na świetlicę osiedlową.
 
 
Jak można się było spodziewać, podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia ożywioną dyskusję wywołał projekt uchwały o dopłatach do ceny wody dla gospodarstw domowych.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia uchwalono dopłaty do ceny wody w wysokości 5 mln zł – więcej informacji na ten temat podajemy w osobnym artykule.
 
 
Jesteśmy głęboko poruszeni śmiercią prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, śmiertelnie ranionego przez napastnika podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia radni podejmą kwestię ceny wody dla mieszkańców – chociaż planuje się wyższe dopłaty, to cena zapewne nieco wzrośnie.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni wiceburmistrz Sawicki przedstawi stan budowy otwartego basenu – warto spojrzeć na problemy z tą inwestycją w szerszym kontekście.
 
czwartek, 10 maj 2018 19:07

Kolejny unieważniony przetarg

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gmina Bogatyni poinformowała, że unieważniono postępowanie o udzielenie zamówienia na budowę sieci ciepłowniczej w ulicach Skłodowskiej, Fieldorfa – Nila oraz Opolowskiej w Bogatynia.

Według uzasadnienia ceny zaoferowane przez wykonawców przewyższają kwotę, jaką gmina zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia. Przetarg ogłoszono 11 kwietnia.

Na budowę sieci ciepłowniczej z przyłączami do budynków w ulicach Marii Skłodowskiej-Curie, Generała Emila Fieldorfa-Nila oraz Opolowskiej w Bogatyni zamierzano przeznaczyć 643 015 zł brutto. Do upływu terminu składania ofert (minął 27 kwietnia) złożono 3 oferty. Sieć zaoferowały się wybudować INWEST-TERMA sp. z o.o. z Wrocławia za 861 tys. zł, Envirotech sp. z o.o. z Poznania za 1 065 441,67 zł oraz ZEC SERVICE sp. z o.o. z Wrocławia za 1 007 956,72 zł.

W tym roku już dwukrotnie unieważniono postępowanie na budowę kompleksu sportowo – rekreacyjnego przy ulicy Kochanowskiego w Bogatyni. Gmina w planie inwestycyjnym na rok 2018 przyjęła, że to zadanie będzie kosztować 700 tys. zł. Jednak w obydwu postępowaniach nie wpłynęła żadna oferta.

Czytany 738 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com