• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek.
 
 
Rada Miejska w Bogatyni obecnej kadencji jest w trudniejszej sytuacji niż rada poprzednia – choćby dlatego, że sesje są teraz znacznie chętniej oglądane i żywo komentowane.
 
 
Przedstawiamy najważniejsze ustalenia Komisji Rewizyjnej, dotyczące modernizacji obiektu przy ulicy Skłodowskiej w Bogatyni z przeznaczeniem na świetlicę osiedlową.
 
 
Jak można się było spodziewać, podczas sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia ożywioną dyskusję wywołał projekt uchwały o dopłatach do ceny wody dla gospodarstw domowych.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia uchwalono dopłaty do ceny wody w wysokości 5 mln zł – więcej informacji na ten temat podajemy w osobnym artykule.
 
 
Jesteśmy głęboko poruszeni śmiercią prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, śmiertelnie ranionego przez napastnika podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 15 stycznia radni podejmą kwestię ceny wody dla mieszkańców – chociaż planuje się wyższe dopłaty, to cena zapewne nieco wzrośnie.
 
 
Na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni wiceburmistrz Sawicki przedstawi stan budowy otwartego basenu – warto spojrzeć na problemy z tą inwestycją w szerszym kontekście.
 
środa, 09 maj 2018 18:37

Nowa oferta LO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Bogatyni ogłosiło nabór do klas z profilami politechnicznym, biomedycznym, humanistyczno – medialnym oraz lingwistycznym.

Przypominamy, iż na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 27 kwietnia 16 głosami „za” przy jednym wstrzymującym się podjęto uchwałę w sprawie przejęcia od powiatu przez gminę z dniem 1 września 2018 roku zadania obejmującego prowadzenie bogatyńskiego liceum. Tryb i szczegółowe warunki przejęcia zadania ma określi porozumienie zawarte z powiatem.

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2018/2019 zakłada utworzenie czterech klas pierwszych:

Klasa I a - POLITECHNICZNA

przedmioty rozszerzone: matematyka, fizyka, informatyka lub geografia

Klasa I b - BIOMEDYCZNA

przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, fizyka lub matematyka

Klasa I c - HUMANISTYCZNO - MEDIALNA

przedmioty rozszerzone: język polski, historia, WOS

Klasa I d - LINGWISTYCZNA

przedmioty rozszerzone: język angielski, język niemiecki, język polski.

Czytany 816 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com