• Register

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

      
      
 
22 maja wojewoda dolnośląski podał informację o przyznaniu przez MSWiA kolejnych promes na zapobieganie i usuwanie skutków klęsk żywiołowych na Dolnym Śląsku.
 
 
21 maja na portalu Radia Elka ukazała się informacja „Roszczenia wobec byłego wykonawcy. Gmina wygrywa ws. Delfinka” – może ona zainteresować mieszkańców gminy Bogatynia.
 
 
Pod nazwą „Narkomania nie zna granic” gmina Bogatynia chce zorganizować w dniach 5-6 czerwca międzynarodową konferencję, której celem jest ukazanie problemu narkomanii w regionie.
 
 
„Wymagany termin wykonania robót budowlanych wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu – do dnia 30 maja 2018 r.” – oczywiście chodzi o bogatyńskie kąpielisko.
 
 
21 maja zostały ogłoszone konkursy na stanowiska dyrektorów w trzech placówkach oświaty prowadzonych przez gminę Bogatynia – w jednej ze szkół oraz w dwóch przedszkolach.
 
 
14 maja portal Radia Kielce poinformował o trwającym procesie byłego burmistrza Bodzentyna, oskarżonego za zlecenie budowy wodociągu bez wymaganych pozwoleń.
 
 
17 maja portal zinfo.pl opublikował tekst „Karbonalia ostatnią deską ratunku? Horrendalne koszty imprezy”, oceniając, iż wpływ na rozmach tegorocznej edycji mają zbliżające się wybory.
 
 
W roku wyborów samorządowych wypada przypomnieć, że obiektywny ranking z 2014 roku pozwala określić gminę Bogatynia jako najgorzej zarządzaną gminę w Polsce.
 
środa, 09 maj 2018 18:37

Nowa oferta LO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Bogatyni ogłosiło nabór do klas z profilami politechnicznym, biomedycznym, humanistyczno – medialnym oraz lingwistycznym.

Przypominamy, iż na sesji Rady Miejskiej w Bogatyni 27 kwietnia 16 głosami „za” przy jednym wstrzymującym się podjęto uchwałę w sprawie przejęcia od powiatu przez gminę z dniem 1 września 2018 roku zadania obejmującego prowadzenie bogatyńskiego liceum. Tryb i szczegółowe warunki przejęcia zadania ma określi porozumienie zawarte z powiatem.

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2018/2019 zakłada utworzenie czterech klas pierwszych:

Klasa I a - POLITECHNICZNA

przedmioty rozszerzone: matematyka, fizyka, informatyka lub geografia

Klasa I b - BIOMEDYCZNA

przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, fizyka lub matematyka

Klasa I c - HUMANISTYCZNO - MEDIALNA

przedmioty rozszerzone: język polski, historia, WOS

Klasa I d - LINGWISTYCZNA

przedmioty rozszerzone: język angielski, język niemiecki, język polski.

Czytany 651 razy
  • Brak komentarzy

Skomentuj

0
warunki użytkowania.
SmartNews.Com